Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Špatný zvuk u her!

Commando_ce4you (121)|20.9.2004 20:01
Tak jsem si řekl, že bych mohl zkusit nějaké gamesky na svém MDA II. Ale mám problém se zvukem. Dělá mi to asi u 90% vyzkoušených her. Zvuk se ve hře jakoby rozpadá a i když vypnu hudbu, tak v pozadí šlýším hlasité jakoby tikání. Přitom hra jde plynule.
Prosím dělá to někomu taky? Čím to je? Mám pomalé PPC? Nemám ho přetaktovat? Nevím co s tím. Takhle je to nehratelné...
Díky za rady.
Utěší mě i fakt, že nejsem sám s tímto problémem :D
ron.jeremy (92)|21.9.2004 10:12
[QUOTE="Commando"]Zvuk se ve hře jakoby rozpadá a i když vypnu hudbu, tak v pozadí šlýším hlasité jakoby tikání. Přitom hra jde plynule.[/QUOTE]
Nastav si v registrech HKLM\Drivers\BuiltIn\WaveDev DWORD Priority256 na 128 (0x80), nebo použij GB-SOFT Tweak a nastav si vyšší prioritu pro audio (dělá totéž). Softreset a jsi v pohodě. :yes:
Commando_ce4you (121)|21.9.2004 11:20
Díky moc... :yes: Jdu to zkusit...
ron.jeremy (92)|21.9.2004 22:57
[QUOTE="Commando"]Díky moc... :yes: Jdu to zkusit...[/QUOTE]
Pomohlo? Mně ano... Mám v ExtROM vlastní CAB s nastavením registrů, a tohle je jedna z věcí, které tam jsou.
Commando_ce4you (121)|22.9.2004 11:08
Pomohlo to :) Co máš prosím ještě v těch registrech... Docela by mě to zajímalo. Hlavně bych potřeboval, aby to bylo stabilnější a nemusel jsem každý měsíc HR. Neposlal bys mi ten *.cab a vysvětlení na commando.tn@seznam.cz, prosíííím. ;)