Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Programy pro upravu videa pro pocket pc i s titulky ??????

Spawncz (206)|19.9.2004 21:27
Dobry den,
chtel bych se zeptat na co nejjednodussi moznost upravy videa pro pocket pc s "prilepenim" titulku do obrazu ?????

Precetl jsem si tady na serveru ce4you.cz postup s virtual dubem atd. je to sice super clanek ale jsem pohodlnej a chtel bych nejakej soft ve kterem bych otevrel video soubor + titulky v napr. sub souboru a ten program by mi z toho udelal video pro pocket pc s titulkama v obraze.

Vim ze chci moc ale jsem antitalent na nejaky kodovani videa a vse s tim spolecneho, proste shanim program "user frendly".

Diky za odpovedi
xhladi07 (525)|20.9.2004 14:40
Zkus pocked divX encoder. Nemas tam moc moznosti nastaveni, ale je velmi user friendly a je v cestine.

S titulkama to bude horsi, ale tady v diskuzi je na to navod. najdi si ho...
Rodian (19)|26.9.2004 15:27
Virtual Dub je na tohle nejlepsi program, na praci s videem je k nezaplaceni ..... nic lepsiho asi nesezenes, v Dubu jde udelat s videem co si zamanes, a kdyz to nejde tak si stahnes plugin a jde to :))
Rodian (19)|26.9.2004 15:27
Virtual Dub je na tohle nejlepsi program, na praci s videem je k nezaplaceni ..... nic lepsiho asi nesezenes, v Dubu jde udelat s videem co si zamanes, a kdyz to nejde tak si stahnes plugin a jde to :))
PayasPiranhas (24)|26.9.2004 15:44
ahoj,

s virtualdubem se mi povedlo prevest dva filmy, IceAge a My Big Fat Greek Wedding (jen anglicky), oba neco kolem 100MB. Chtel jsem preest i Pana Prstenu, ale nejak se to nepovedlo :-)

ale asi to jeste potrva, nez se to naucim ... :-)

xhladi07 (525)|1.10.2004 19:54
[QUOTE="Rodian"]Virtual Dub je na tohle nejlepsi program, na praci s videem je k nezaplaceni ..... nic lepsiho asi nesezenes, v Dubu jde udelat s videem co si zamanes, a kdyz to nejde tak si stahnes plugin a jde to :)) [/QUOTE]

unavam, ze virtualDUB je dobrej, ale pokud nechces mit hlavu jak patraci balon na nauceni se vsech nastaveni, tak je ten divX encorder lepsi. Nastavis koncovou velikost a on prizpusobi nastaveni komprese sam co nejlip. Dlouho, dlouho mi trvalo, nez jsem udelal rozumne avicko ve virtualdubu.

Jinak samozrejme je to super program
xhladi07 (525)|1.10.2004 19:55
[QUOTE="PayasPiranhas"]ahoj,

s virtualdubem se mi povedlo prevest dva filmy, IceAge a My Big Fat Greek Wedding (jen anglicky), oba neco kolem 100MB. Chtel jsem preest i Pana Prstenu, ale nejak se to nepovedlo :-)

ale asi to jeste potrva, nez se to naucim ... :-)

[/QUOTE]

Ten DivX encorder je na to fakt dobrej. ja jsem mel kill billa taky asi 102 MB
bobino (32)|1.10.2004 21:58
Ak pojdes presne podla navodu tak aj ten virtual dub nie je moc zlozity
xhladi07 (525)|1.10.2004 22:02
Jakyho navodu??? :O
xhladi07 (525)|4.10.2004 14:54
Ten je dobrej...