Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Použítate MS Reader ?

K3_ce4you (107)|23.6.2002 17:28
Zajímalo by mě, či používate pro čtení e-knih, resp. e-dokumentů MS Reader. Proč ano a proč ne.
null (0)|24.6.2002 11:56
pouzivam (proc ne, kdyz je v romce), ale mam take nainstalovany mobipocketreader - je univerzalnejsi, ovladatelnejsi a pri vyhledavani daleko rychlejsi (zase ma trochu delsi soubory) - spis bych nepouzival internetexplorer, kdyby mobipocket vzdycky tak nezprznil tabulky.
VIta56 (69)|24.6.2002 12:25
Používám, je v romce, tak proč ne. [:)] Knihy se do toho formátu převádějí poměrně jednuduše a rychle. Bohužel nezobrazuje správně češtinu v PocketPC, správně zobrazí pouze normální řez písma. Kurzívu a tučné písmo nezobrazuje správně česky. Některé znaky nahradí obdélníkem. Přitom stejný soubor na PC funguje bez problémů. Na PocketPC s výše popsanými problémy. Taky není tak flexibilní, co se týče velikosti písma a změny fontů, jako Mobipocket.
Čili používám hlavně Mobipocket, pouze když nemám knihu po ruce ve formátu vhodném pro Mobipocket a spěchám, převedu ji do formátu .LIT.
K3_ce4you (107)|24.6.2002 16:04
Popravde, jde mi o to:

Připravuji e-časopis venovaný PocketPC, prehedu novinek hardwaru a softwaru.atd.... no chcit to práve dát do formátu .LIT, protože to má každý nemusí zhánět. Pokud by jste mi chteli pomoct uvítám všetky vaše náměty. Časopis bude k free stažení na ce4you a na mojich stránkach: http://kameniczki.wz.cz . Každopádně by mě zajímalo, co by jste chteli aby tam bylo....
DD_ (331)|24.6.2002 17:17
No pozor zatim se zde ozvali uzivatele 38xx rady, 36tkova rada nema MS Reader v ROMce, a po pravde jsem jej ani neinstaloval, Pro cteni knih pouzivam MobiPocket s kterym jsem pomerne spokojen.

null (0)|25.6.2002 21:02
36-kova ho prave ma (pokud se tedy vzdas PC2002-stejne mi to pride jako malo muziky za hodne penez (pokud teda nechci krast)