Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 53

Téma: Instalace do auta (HF, GPS, VAG, audiopropojeni s autoradiem)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od RomanCE
    Citace Původně odesláno od seba
    Nad ránem mne napadla ještě jedna věc - kolik by vás bylo zájemců o kabel s 22 pinovým konektorem, pomocí něhož by šlo MDA II dobijet pouštět MP3 a telefonovat. Vše pomocí autorádia s linkovým vstupem? Nejednalo by se o žádný držák ale jen o kabel.Pokud se Vás sejde více jak deset vykalkuluji cenu a udělám - méně zručným zamontuji i do auta. Nebyla by obsazena ani zásuvka pro zapalovač.
    ...nebudes neco podobneho delat i na looxe ? idealne vcetne kolibky
    Určitě ano jen nevím jak ho naučím telefonovat , ale určité možnosti se snad nabízí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nazdarek lidicky,
    ani nevite jak se mi ulevilo,kdyz jsem zjistil,ze na tyhle planete nejsem sam,kdo ma tyhle zajmy.O pocitacich vim uplny kulovy,ale autohifi je moje parketa.Takze,v handsfree nevidim problem.Mam odskouseny zapojeni pres original HF.Staci ustrihnout orig.sluchatka(samozrejme az za mikrofonem) a pripajet tam zasuvku 3,5 mm jack.Pripojit se to pak da kamkoliv,do radia,do eqalizeru nebo doma do veze.V aute pak muzete poslouchat MP3,nebo nav.,nebo z karty film a kdyz nekdo zavola,tak se to vypne.Tak tomu ja rikam REAL HARDCORE !Nemam jeste odzkousenou nav.-nejak se nemuzu rozhodnout a obraz.Na 15'' LCD pro druhou radu by to nemel bejt problem,ale co ja?Rad bych dostal obraz z PDA do monitoru ve slunecni clone.Napada vas neco?Dik za trpelivost pri cteni.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od seba
    Nevím co je to za kolíbku já měl k dispozici jen tu ws vývody na GPS - múžeš to popsat trošku obšírněji nebo sem dát nějaký link ?
    tak třeba tady ]http://www.expansys.com/product.asp?code=109729

Citace Původně odesláno od Jan Svoboda
    Rad bych dostal obraz z PDA do monitoru ve slunecni clone.Napada vas neco?Dik za trpelivost pri cteni.
    To by šlo provést snad jedině s tímto: http://www.expansys.com/product.asp?...asource=108654

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Jo dik za link,
    expansion pack ma u nas v nabidce SUNNYSOFT asi za sestku,nevim ale jestli se pak jeste vejde do nejakyho drzaku,n kolibky.Chtelo by to nejdriv vyzkouset.Mozna to ma jeste jedno reseni.V magazinu CAR & HIFI c.5/2004 je od f. SKY WAY asi 7'' VGA monitor do auta.Jestli se v tom nekdo vyzna,tak na to mrknete.Ja tem pocitacum fakt norozumim.:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Do kolíbky se nevleze , aleS tím sluchátkem utrženým na krátko, jsi mne potěšil sluchátka jsou k ničemu ,alespoň pro mne a je to supr řešení , hlavně kvůli tomu ext. mikrofonu. Jinak v pondělí budu zkoušet 22pin konektor jsem již sehnal - za babku.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Expansion pack se do kolíbky VLEZE!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Maximus
    Expansion pack se do kolíbky VLEZE!!!
    Každý mluvíme o jiné kolíbce - já myslel držák do auta s vývody pro GPS.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Nazdarek,no ja myslim,ze kdyz pouzijem ext.pack v kombinaci s BT GPS a 21 PIN konektorem,mame po starostech.Vzpomene si nekdo kde hedat ten soft na OBD/VAG propojeni&

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem to znovu všechno pročetl, ale stejně v tom mám trochu hokej. Já mám MDáčko, mám HF modrozub Bluetrek G2, v Octavii mám pro možnost dobíjení kolíbku s kabelem pro GSM (se kterým moc nepočítám) a radiopřijímač s možností dodatečného připojení CD přehrávače.
    Pokud mám kolíbku, tak nemohu použít redukci konektoru z 2,5 na 3,5 mm a na to napojený kabel se vstupem do radia. Důvodem je gumová záslepka připojení HF, kterou není kam v kolíbce odklopit.
    V kolíbce je konektor připájený k tišťáku s převodníkem napájení GSM, připojení kabelového vývodu do radia je problém (titěrnost pevně vletovaných pinů atd.). Je zde zmíněna možnost dodání konektoru s kabelem (uvedená cena je jasně akceptovatelná), s jehož pomocí bude možné dobíjet bez obsazení zapalovače, bude to přehrávat MP3 a bude možné telefonovat. Ptám se, zda je tu možnost realizovat výměnu původního konektoru v kolíbce za tento uvedený konektor na kabelu? Současně se ptám, zda bude skutečně funkční přehrávání MP3, když se v jiných příspěvcích tvrdí (Maximus), že audio výstup na pinech konektoru funguje jen při telefonování, MP3 prý nerozchodil........
    Jo a ještě mne napadlo, po přečtení příspěvku Acrobada, zda by nebylo případně možné dát do kolíbky nový konektor, z něj udělat potřebný vývod audia a další vývod na původní tišťák, který by se instalovat do nějaké krabičky v přístrojovce, kde je na rozdíl od kolíbky místa dost - no jo, je to vopičárna, ja vím :sarcastic: ....
    Funkci MUTE bude se vší pravděpodobností zastávat moje ruka na knoflíku radia..
    Zatím tedy počkáme, jak dopadne pondělní Sebovo bastlení s novým konektorem na kabelu, tzn. zda touto formou rozchodí MP3 do autoradia......

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

jinak já mám držák PDA a když to mám v něm tak se mi pda nabíjí a ještě mám v konektoru i tu kazetovou redukci a normálně to používám, akorát mi vadí že musím vždy zapojit redukci pak do kolébky a pak to dát do držáku. jinak my to jde i s gumovým krytem, trochu jsem to zbastlil a není to tak pohledné ale funkční to je, vadí mě ty kabely - to audio z pin konektoru by bylo lepší tzn:do kabelu bych šel :-) jinak mohu dodat foto...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Všem co netrpělivě čekají se omlouvám, ale jsem momentálně dosti pracovně vytížen, čiže nemám čas se tomu pověnovat tak jak bych potřeboval.Předpokládám, že to v příštím týdnu doženu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Všem co netrpělivě čekají se omlouvám, ale jsem momentálně dosti pracovně vytížen, čiže nemám čas se tomu pověnovat tak jak bych potřeboval.Předpokládám, že to v příštím týdnu doženu.
    Při pročítání příspěvků o adapteru 3,5 mm jsem si připomenul i jeden slib - viz citace. Já nebuzeruju, já se jen ptám, zda bylo pokročeno v bastlení, resp. zda případně již někdo nějakým způsobem rozchodil přehrávání MP3 z autokolíbky do autoradia??...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

S A K R A omlouvam se nejak mi to uplne vypadlo - dockate se.(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak jste se dočkali - a musim Vás nás zklamat.MDA vám pomocí spodního placateho konektoru hrát nebude - proste vystuo není podporovan i presto , ze u pin 3 - 4 konektoru je uvadeno audio.pravdepodobne se jedna jen o vystup pro hlasitou HF telefoni sadu.Jedina moznost jak poslouchat zvuky z MDA 2 je pres vystup na sluchátka tak jak jsem popsal v predchozích diskuzích. :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Tak jste se dočkali - a musim Vás nás zklamat.MDA vám pomocí spodního placateho konektoru hrát nebude - proste vystuo není podporovan i presto , ze u pin 3 - 4 konektoru je uvadeno audio.pravdepodobne se jedna jen o vystup pro hlasitou HF telefoni sadu.Jedina moznost jak poslouchat zvuky z MDA 2 je pres vystup na sluchátka tak jak jsem popsal v predchozích diskuzích. :no:
    Do hájíčka zelenýho, špatná to zpráva, ale každopádně díky za snahu :yes: . Zrovna včera jsem projížděl iNet a zjistil jsem, že bylo chybou kupovat uzavřenou kolíbku, u které sice cihla pevně sedí, ale neumožňuje přístup ke konektoru sluchátek... možná se budu snažit tu kolíbku trochu upravit, dělám s plasty, není to až takový problém, jen se obávám, že nebude místo pro odklopení gumové záslepky konektoru.. Někde jsem totiž zahlédl u nějakého Skota domanigo bastlení vývodu do radia, GPS a nabíjení v autě, ale bylo to řešeno pomocí packového držáku, tzn. volný přístup ke konektoru sluchátek a ostatní napojení pomocí spodního konektoru.. No uvidíme... To s tím vývodem audia spodním konektorem je asi pravdou, v popisu profi sad se většinou hovoří o poslechu HF v reprácích, ale nepostřehl jsem žádnou informaci o poslechu MP3. Ale nevzdáváme to, že jo...
    ---------------------------------------------------------------------
    PS: Prohledal jsem historii PC, TADY je to bastelní na straně XDAII Car Kit, možná to bude pro někoho inspirace, já vím jen to že proud dává ránu, v autě ne tak velkou...

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-02-2009, 09:17
  2. Propojeni PDA Acern30 s autoradiem Pioneer KEH-6900R
    Od Agnus_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-09-2005, 11:24