Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 53

Téma: Instalace do auta (HF, GPS, VAG, audiopropojeni s autoradiem)

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

celkem dobrý nápad, ale zničit původní sluchátka...Nevím,snad jako krajní možnost. Zkusím počkat jestli se neobjeví odkaz na redukci. Jinak dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Tak ta redukce se dá koupit u nás v Poděbradech ve velkoobchodě
    Amiwell a jedná se o redukci s označením AR15. Bohužel ji tam zrovna neměli skladem, abych ji zkusil. Dělá se i kabelová redukce, což je v podstatě to co popisuje Arkobad, akorád, že si to koupíte a ne-uděláte sami.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Jinak troch jsem hledal na Internetu kvůli té redukci, ktérá by se "narvala! do MDAII - koukněte sem.
    Qtek - Qtek 2020 Audio Jack Converter

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Commando
    Jinak troch jsem hledal na Internetu kvůli té redukci, ktérá by se "narvala! do MDAII - koukněte sem.
    Qtek - Qtek 2020 Audio Jack Converter
    No, ona tam není jen redukce, je tam i řešení části problému, o kterých je tato debata, tzn. jako novinka je tam kolébka s výstupem GPS a další výstup vypadá jako samec do autoradia ( v textu je nějaké povídání o stereu a možnosti využití Media playeru, ale cena je 199 euro, druhá varianta za 299 euro má i GPS myšku..... Ty ceny jsou ale hrozné, musíme to nějak zbastlit, jisté je, že to musí jít, když to vyrábějí......Trochu divné je uchycení MDáčka i za horní hranu - nepřekáží to kartě???

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Koukam, ze diskuse se zastavila. Poridil jsem si drzak MDA do auta a moznost prehravat MP3 a vyvest handsfree by me docela zajimala, uz jste nekdo vyzkouseli, zda a jak to funguje?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od birkoff
    Koukam, ze diskuse se zastavila. Poridil jsem si drzak MDA do auta a moznost prehravat MP3 a vyvest handsfree by me docela zajimala, uz jste nekdo vyzkouseli, zda a jak to funguje?
    Nebyl čas, mám hodně práce, zatím jsem kolébku nekuchal a proto zatím nevím, jak moc místa tam je na přidání kabelu do radia.... Koukal jsem i na tvůj problém PS2 konektoru v jiné části diskuze, já kdysi musel bastlit napojení řezacího plotru a PC, řešil jsem to šílenou sestavou různých konektorů, pokud neseženeš spojku samec/samec, tak prubni spojení převodem na jiné konektory, kde spojka existuje, ale obával bych se možných problémů spojených s útlumem signálu GPSky - na to jsou tady ale jiní odborníci (windmaster, seba...)
    Jo, opravdu zatím nikdo nevyřešil vyvedení audiosignálu do radia z konektoru, myslím tím ne 2,5 mm jackem??? V případě že to někdo dokázal, jak vyřešil MUTE při telefonování??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

V tom nevidim velky problem pokud budu mit zitra cas - neco sem hodim.Na VAG zapomente to ostatni je realne, ale jen pro nektere typy autoradii.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Zatim diky za odpovedi.
    To Šeba: Super.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Tak to by mě celkem zajímalo. Už jsem toho vyzkoušel spoustu jak připojit výstup audia ze spodního konektoru, ale stále se mi nedaří. Funguje jen při telefonováni, ale při přehrávání MP3 už ne. Neví někdo jak na to?:?:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak činím, jak jsem slíbil. Přečetl jsem si celou diskuzi a vše na co se zde stále dokola ptáte je zde v podstatě vyřešeno. Jen chybí vůle hledat pátrat a řešit. No možná je to také finanční stránka. Hned v úvodu diskuze je odkaz na celý návod, jak si vše vyrobit včetně zapojení všech konektorů na PDA (myslím tím to co je pro mne minulostí a je to umístěné ve spodní části mého podpisu)
    Zde si nakoupíte všechny možné držáky do auta bez vrtání a ničení přístrojové desky. http://shop.palmpc.cz/inshop/scripts...&Search=safety.Dle mého názoru je nejpřijatelnějším řešením pouhý konektor viz. obrázek 1. Konkrétně tento typ má úžasnou cenu (580kč) a za tuto, Vám jej mohu dodat v horizontu 14 dnů. (prosím není to můj byznys- nediskutujte o této ceně). Vše jsem odzkoušel s pomocí programu RESCO Audio Recorder v 3.01.
    Přehrávám MP3 - přichází telefonát - muzika se ztlumí a se zvoněním vám zní rozkošně v repro vozu, přijmete hovor a muzika vypadne. Nevýhodou je, že muziku musíte znovu spustit tlačítkem play.(možná ,že to má některý z přehrávačů ošetřené). Vytáčet čísla a obsluhovat telefon lze pomocí programu Finger clicx ten je tady:http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=10595
    čísla a nabídkové menu je tak velké, že je na ně vidět, ale trefíte je i velkým prstem.
    - Propojení do autorádia poslouží již produkty, které vyberete tady: http://www.pcplus.cz/ProductTree.asp...=102&PPP=&SP=0 a nebo kabelová redukce Jack3,5 -2xcinch(M), Ti šikovnější se pokusí sehnat konektor 2,5(aby pasoval do MDA- to je problém) a s výše zmiňovaným cinch si toto propojení provedou sami.
    Musíte mít ovšem rádio s linkovým vstupem. Jeho přítomnost zjistíte i bez vyjmutí a to kontrolou v menu : AUX 1 nebo AUX 2 u některých i AUX 3.
    Podotýkám, že ne u každého autorádia je vývod AUX řešen typem cinch(F).Převodníky dotazem na mou SZ.
    Pokud je Vaše rádio vybavené možností připojení CD přehrávače - lze připojení vyřešit i přes tento konektor.Převodníky dotazem na mou SZ.
    Jinak o adaptéru kazeta zasunutá do rádia zde byla konkrétní řeč- jeho výhody a nevýhody není snad třeba rozebírat.

Složitějším a elegantnějším způsobem je zapojení přes pevný, zde již také zmiňovaný držák. Nabízí se více možností, avšak pro velmi zručné ruce. Nebudu popisovat způsob úpravy, jelikož kdo se nevyrovná s přiloženým materiálem ten to ani nedokáže udělat. V držáku je tištěný spoj s převodníkem pro napájení GPS,( který dle mého názoru nikdo nemůže potřebovat, vzhledem k tomu že MDA II s takovou GPS nekomunikuje – aspoň jsem o tom nikdy neslyšel. Zde se tedy naskýtá možnost vyndat převodník a použít jen konektor). Vypadá viz obr.2 bude dosti obtížné napojit se na stávající piny, které jsou na pevně vletované na tištěném spoji. Obsazení pinu je na obr.3 a ještě lépe je zpracované zde:http://wiki.xda-developers.com/wiki/Connectors česky a to strojově překladačem v příloze.
    Dotaz na Arkobad: 5) Propojeni na OBD/VAG (to ale asi nedocení každý) kde o tom píšou kde jsi to viděl?
    Ps. Za kvalitu foto se omlouvám neměl jsem u sebe fotoaparát.
    Ve svém popisu hovořím o tom , že můžete vyseparovat tištěný spoj z kolíbky - ano, ale za podmínky že použijete externí nabijecí zdroj.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00030199_obr1b_gniw.jpg 
Zobrazení: 17 
Velikost: 15.9 KB 
ID: 712   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00030199_obr.1_sBab.jpg 
Zobrazení: 18 
Velikost: 9.8 KB 
ID: 713   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00030199_obr.2_rEb0.jpg 
Zobrazení: 14 
Velikost: 14.2 KB 
ID: 715  
    Připojené obrázky Připojené obrázky  
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Citace Původně odesláno od birkoff
    Jo, opravdu zatím nikdo nevyřešil vyvedení audiosignálu do radia z konektoru, myslím tím ne 2,5 mm jackem??? V případě že to někdo dokázal, jak vyřešil MUTE při telefonování??
    Bylo by to řešitelné - ale nesměl bys poslouchat MP3, protože ty by to vypínaly také.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Skvělý! Tak to bych určitě nečekal, že půjde MDAčko propojit s autorádiem přes výstup na sluchátka. A ono to dokonce funguje tak jak má!!! Bravo!

Bohužel, ale nefunguje prosté propojení výstupu audia v kolíbce. Pominu-li to že je v kolíbce opravdu málo místa pro připojení, tak mě výstup funguje jen při telefonování. Při přehrávání MP3 nebo sledování filmů nikoliv. Řešitelné to, ale být musí, protože existují kolíbky které mají audiovýstup vyveden standartně. Někde na netu jsem viděl i handsfree sadu s audiovýstupem. Zatím nevím jak to zařídit, aby to fungovalo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nevím co je to za kolíbku já měl k dispozici jen tu ws vývody na GPS - múžeš to popsat trošku obšírněji nebo sem dát nějaký link ?
    POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ve svém popisu hovořím o tom , že můžete vyseparovat tištěný spoj z kolíbky - ano, ale za podmínky že použijete externí nabijecí zdroj.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Nad ránem mne napadla ještě jedna věc - kolik by vás bylo zájemců o kabel s 22 pinovým konektorem, pomocí něhož by šlo MDA II dobijet pouštět MP3 a telefonovat. Vše pomocí autorádia s linkovým vstupem? Nejednalo by se o žádný držák ale jen o kabel.Pokud se Vás sejde více jak deset vykalkuluji cenu a udělám - méně zručným zamontuji i do auta. Nebyla by obsazena ani zásuvka pro zapalovač.Předpokládaná cena cca 1000 kč - je to jen hrubý odhad.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od seba
    Nad ránem mne napadla ještě jedna věc - kolik by vás bylo zájemců o kabel s 22 pinovým konektorem, pomocí něhož by šlo MDA II dobijet pouštět MP3 a telefonovat. Vše pomocí autorádia s linkovým vstupem? Nejednalo by se o žádný držák ale jen o kabel.Pokud se Vás sejde více jak deset vykalkuluji cenu a udělám - méně zručným zamontuji i do auta. Nebyla by obsazena ani zásuvka pro zapalovač.
    ...nebudes neco podobneho delat i na looxe ? idealne vcetne kolibky

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-02-2009, 08:17
  2. Propojeni PDA Acern30 s autoradiem Pioneer KEH-6900R
    Od Agnus_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 02-09-2005, 10:24