Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

čištění History, Cookies, Content

dan669 (9)|17.9.2004 10:58
Po upgradu Wallaby na WM 2003 mi zůstávají ve složce Profiles/Guest zbytkové neodstranitelné soubory (zkoušel jsem likvidovat pomocí Removeru i manuálně). Systém hlásí blíže nespecifikované asociace se spuštěnými aplikacemi a odmítá mazat - ve WM2002 bylo vše v pořádku a vyčistit šlo vše automaticky ze Startupu i manuálně - má někdo vysvětlení, případně postup, jak na věc?
eXEden_ce4you (811)|17.9.2004 11:02
[QUOTE="dan669"]Po upgradu Wallaby na WM 2003 mi zůstávají ve složce Profiles/Guest zbytkové neodstranitelné soubory (zkoušel jsem likvidovat pomocí Removeru i manuálně). Systém hlásí blíže nespecifikované asociace se spuštěnými aplikacemi a odmítá mazat - ve WM2002 bylo vše v pořádku a vyčistit šlo vše automaticky ze Startupu i manuálně - má někdo vysvětlení, případně postup, jak na věc?[/QUOTE]
V tomto adresáři se ukládají dočasné soubory pro INet, cookies apod. Je to stejný jako na stolním PC - neodstraníš je, protože je používá IE. Abych to ještě víc upřesnil - odstraníš všechny až na index.dat ;)
condys_ce4you (103)|17.9.2004 12:37
PROGRAM SK TOOLS TO UMÍ. PO VYMAZÁNÍ JE VŠE JAKO PO HARD RESETU.PROGRAM JE SÍCE PLACENÝ,ALE STOJÍ ZATO!
dan669 (9)|18.9.2004 09:43
:D ...tak jsem přišel na jedno totálně hardwarové řešení - jednoduché a pitomé, ale nemusím kupovat nový soft ;).
Pokud máte dočasné soubory na SD kartě - stačí ji vykliknout a po opětovném nasunutí lze dočasné soubory vč. index.dat smazat nejen přes TC, ale i pomocí obyčejného průzkumníka!
null (0)|18.9.2004 15:01
hm:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.9.2004 17:09
[QUOTE="condys"]PROGRAM SK TOOLS TO UMÍ. PO VYMAZÁNÍ JE VŠE JAKO PO HARD RESETU.PROGRAM JE SÍCE PLACENÝ,ALE STOJÍ ZATO![/QUOTE]
SK Tools v. 2.0 je placený, ale jak je uvedeno v diskuzi ZDE SK Remover je prakticky to samé a je to stále free...
dan669 (9)|19.9.2004 11:15
...jenže, jak už jsem psal - v uvedeném případě se SK Remover zasekne (když ho máš ve startupu) a zůstanou neodstranitelné souory. Opět - stačí vysunout a zaklapnout SD kartu a pak vše smaže. Akorát, že ten náběh systému po soft resetu je o tenhle krok pomalejší, což se někdy nehodí...:B
Kouzlo Removeru je v tom, že pokud je ve startupu, čistí rychle a bez dalšího zásahu.
Takže - pořád hledám cestu, jak zasáhnout do WM2003, aby ty zbytkové soubory nezůstávaly na místě tak tvrdošíjně - když to jde růčo, musí to jít i softwarově a automaticky.;)