Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: čištění History, Cookies, Content

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Po upgradu Wallaby na WM 2003 mi zůstávají ve složce Profiles/Guest zbytkové neodstranitelné soubory (zkoušel jsem likvidovat pomocí Removeru i manuálně). Systém hlásí blíže nespecifikované asociace se spuštěnými aplikacemi a odmítá mazat - ve WM2002 bylo vše v pořádku a vyčistit šlo vše automaticky ze Startupu i manuálně - má někdo vysvětlení, případně postup, jak na věc?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od dan669
    Po upgradu Wallaby na WM 2003 mi zůstávají ve složce Profiles/Guest zbytkové neodstranitelné soubory (zkoušel jsem likvidovat pomocí Removeru i manuálně). Systém hlásí blíže nespecifikované asociace se spuštěnými aplikacemi a odmítá mazat - ve WM2002 bylo vše v pořádku a vyčistit šlo vše automaticky ze Startupu i manuálně - má někdo vysvětlení, případně postup, jak na věc?
    V tomto adresáři se ukládají dočasné soubory pro INet, cookies apod. Je to stejný jako na stolním PC - neodstraníš je, protože je používá IE. Abych to ještě víc upřesnil - odstraníš všechny až na index.dat

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

PROGRAM SK TOOLS TO UMÍ. PO VYMAZÁNÍ JE VŠE JAKO PO HARD RESETU.PROGRAM JE SÍCE PLACENÝ,ALE STOJÍ ZATO!

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

...tak jsem přišel na jedno totálně hardwarové řešení - jednoduché a pitomé, ale nemusím kupovat nový soft .
    Pokud máte dočasné soubory na SD kartě - stačí ji vykliknout a po opětovném nasunutí lze dočasné soubory vč. index.dat smazat nejen přes TC, ale i pomocí obyčejného průzkumníka!

Guest

hm

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od condys
    PROGRAM SK TOOLS TO UMÍ. PO VYMAZÁNÍ JE VŠE JAKO PO HARD RESETU.PROGRAM JE SÍCE PLACENÝ,ALE STOJÍ ZATO!
    SK Tools v. 2.0 je placený, ale jak je uvedeno v diskuzi ZDE SK Remover je prakticky to samé a je to stále free...

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

...jenže, jak už jsem psal - v uvedeném případě se SK Remover zasekne (když ho máš ve startupu) a zůstanou neodstranitelné souory. Opět - stačí vysunout a zaklapnout SD kartu a pak vše smaže. Akorát, že ten náběh systému po soft resetu je o tenhle krok pomalejší, což se někdy nehodí...:B
    Kouzlo Removeru je v tom, že pokud je ve startupu, čistí rychle a bez dalšího zásahu.
    Takže - pořád hledám cestu, jak zasáhnout do WM2003, aby ty zbytkové soubory nezůstávaly na místě tak tvrdošíjně - když to jde růčo, musí to jít i softwarově a automaticky.

Podobná témata

1. Problem s Cookies Home Tab
    Od Wesly_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-08-2010, 20:05
  2. Čištění rgistrů...
    Od marosh_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-11-2004, 15:05
  3. 1 dotaz (podpis v cookies?) a 1 prosba (DP2)
    Od beecher v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 30-10-2004, 23:00
  4. čištění registrů, cookies, dublované soubory atd...
    Od fury_only_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-10-2004, 17:47
  5. Temp.Int.,Historie a Cookies
    Od danieldavid v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 13-04-2004, 10:12