Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde sehnat ROMy :-)

Dannyson (54)|15.9.2004 21:13
Jedna se mi o to zdali neexistuje nekde nejaka databaze ROMu. Ruzne jazykove verze a pod. Na mysli mam anglickou verzi systemu pro SharpHC-4500 Color. Mam nemeckou a kdyz uz ne ceskou tak by bylo dobry mit aspon anglickou.

Ps: Pokud si nekdo topic spatne vylozil tak je to pouze jenom jeho chyba :-)
Pavel Koza (4761)|16.9.2004 12:01
[QUOTE="Dannyson"]Jedna se mi o to zdali neexistuje nekde nejaka databaze ROMu. Ruzne jazykove verze a pod. Na mysli mam anglickou verzi systemu pro SharpHC-4500 Color. Mam nemeckou a kdyz uz ne ceskou tak by bylo dobry mit aspon anglickou.[/QUOTE]

Pokud je mi znamo, tak zmena jazykove verze systemu v Pocket PC odporuje licencnim podminkam. O databazi nevim, navic si nejsem uplne jisty, jestli ma tento handheld FlashROMku - spis bych to tipoval na nejakou vymenitelnou ROM...
Dannyson (54)|16.9.2004 12:39
No jo mám dojem ze to asi nejde, ale co se da delat. ne ze bych ho pouzival, ale i tak me ta nemcina dohani k silenstvi. A jak je to s tou zmenou jazyka? Proc to odporuje licenci kdyz menim jenom verzi systemu ? A co treba lokalizace VM2002/3? na to tedy musi mit prekladatelska firma smlouvu?

PS : V tom pripade shanim brouka s anglickyma WIN CE na Sharp HC - 4500 Color :-)
Pavel Koza (4761)|16.9.2004 14:15
[QUOTE="Dannyson"]No jo mám dojem ze to asi nejde, ale co se da delat. ne ze bych ho pouzival, ale i tak me ta nemcina dohani k silenstvi. A jak je to s tou zmenou jazyka? Proc to odporuje licenci kdyz menim jenom verzi systemu ? A co treba lokalizace VM2002/3? na to tedy musi mit prekladatelska firma smlouvu?[/QUOTE]

Lokalizace je program "navic", v ROM je system (coz je sice taky program, ale pry nad tim nemam moc dumat:) Pry je to proto, ze se WinCE prodavaji jako OEM a tam to proste neni mozne...

Co se shaneni brouka tyka, drzim palec, ovsem vidim to hodne spatne...