Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Moje MDAI II jde do servisu - Repete

RStein (2012)|15.9.2004 14:03
Takze moje MDA II dam zase do servisu. Mam uz neprijemny pocit deja vu a premyslim, ze jej po oprave prodam :(
Vcera mi prestal jit reproduktor, dnes rano jsem mel potize se zapnutim a pak me privitala hlaska, ze TAPI rozhrani nemohlo byt inicializovano.
Moje nadseni nad timto zarizenim pomalu vyprchava:(
Miloš Strouhal (3997)|15.9.2004 14:32
:O Upřímnou soustrast... :?
birkoff_ce4you (128)|15.9.2004 16:18
To me ani nestraste, dnes si jdu MDA ze servisu vyzvednout... :o( Puvodni zavada byla praskly plast (jsem zvedav, jestli ho menili), nefunkcni reproduktor a vadna handsfree sada... Doufam, ze budu mit stesti a vse bude dlouho v poradku..
Wuffi (1599)|15.9.2004 20:58
[QUOTE="birkoff"]To me ani nestraste, dnes si jdu MDA ze servisu vyzvednout... :o( Puvodni zavada byla praskly plast (jsem zvedav, jestli ho menili), nefunkcni reproduktor a vadna handsfree sada... Doufam, ze budu mit stesti a vse bude dlouho v poradku..[/QUOTE]

Tak jak to dopadlo? A to uz to nedelaji na pockani? Me to ceka pristi tyden... Snad uz konecne...
birkoff_ce4you (128)|16.9.2004 10:44
Na pockani to mozna delaji, ale ja to reklamoval primo v T.Mobilu, nemam jak se dostat do Prahy... :o(

Jak to dopadlo? Praskajici plast vymeneny v zaruce, reproduktor snad funguje v poradku, zati,m jsem jej jeste poradne neotestoval(ale mel by byt vymeneny), HF vymenena. Nahrali mi novou ROM 1.72.00WWE radio 1.17.00

Ted mam ale jiny problem, pokud chci zapnout bluetooth, vyskoci hlaska, ze bluetooth neni na tomto zarizeni dostupny... :o( Nevite nekdo co s tim?
st.tom_ce4you (365)|16.9.2004 11:13
[QUOTE="birkoff"]Na pockani to mozna delaji, ale ja to reklamoval primo v T.Mobilu, nemam jak se dostat do Prahy... :o(

Jak to dopadlo? Praskajici plast vymeneny v zaruce, reproduktor snad funguje v poradku, zati,m jsem jej jeste poradne neotestoval(ale mel by byt vymeneny), HF vymenena. Nahrali mi novou ROM 1.72.00WWE radio 1.17.00

Ted mam ale jiny problem, pokud chci zapnout bluetooth, vyskoci hlaska, ze bluetooth neni na tomto zarizeni dostupny... :o( Nevite nekdo co s tim? [/QUOTE]

vyndat simku a 5 vterin pockat pak znovu zandat a nastartovat.
Pavel Koza (4761)|16.9.2004 11:37
[QUOTE="RStein"]Moje nadseni nad timto zarizenim pomalu vyprchava:([/QUOTE]

Prave vcas, brzo tady bude ZCELA JISTE MNOHEM SPOLEHLIVEJSI MDAIII;)
birkoff_ce4you (128)|16.9.2004 11:43
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="birkoff"]Na pockani to mozna delaji, ale ja to reklamoval primo v T.Mobilu, nemam jak se dostat do Prahy... :o(

Jak to dopadlo? Praskajici plast vymeneny v zaruce, reproduktor snad funguje v poradku, zati,m jsem jej jeste poradne neotestoval(ale mel by byt vymeneny), HF vymenena. Nahrali mi novou ROM 1.72.00WWE radio 1.17.00

Ted mam ale jiny problem, pokud chci zapnout bluetooth, vyskoci hlaska, ze bluetooth neni na tomto zarizeni dostupny... :o( Nevite nekdo co s tim? [/QUOTE]

vyndat simku a 5 vterin pockat pak znovu zandat a nastartovat.[/QUOTE]

Tak ani po vyndani simky a novem nastartovani, ani se simkou ani bez simky bluetooth nefunguje - stale stejna hlaska..

Nechci byt zase tri tydny bez MDA... :o(
Miloš Strouhal (3997)|16.9.2004 15:52
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="RStein"]Moje nadseni nad timto zarizenim pomalu vyprchava:([/QUOTE]

Prave vcas, brzo tady bude ZCELA JISTE MNOHEM SPOLEHLIVEJSI MDAIII;)[/QUOTE]

No, jenom aby.. ;)
Ja si zatim na spolehlivost MDA II po zakoupení záložního akumulátoru a oficiálním upgradu (především rádioverze) nemužu stěžovat.. :yes:
Plast už nepraská, Hard Reset přijde jen když to přehánim s přetaktováním, chybové hlášky se mi žádné neobjevují, budík budí, a jediné s čím mam ještě problém je odpojování od internetu v nočních hodinách když využívám MDA II jako modem.. V tom má ale prsty "úžasný" T-mobile.. :mad:
Takže zatím na MDA III nemam důvod šetřit, spíš pokukuju po nějaké VGA mašince.. :))
birkoff_ce4you (128)|16.9.2004 15:53
Tak jsem to vyresil.. pekne jsem si dnes nainstaloval cele MDA k obrazu svemu, nakonec jsem hardresetnul a ejhle bluetooth bezi....
birkoff_ce4you (128)|18.10.2004 14:57
Ahoj vsem,

tak to neni ani tak davno, co jsem si prinesl milacka domu a opět mi prasknul ten cerny plast u zapinaciho tlacitka. Neni nejaka rychlejsi moznost, nez ho davat opet pred T-Mobile do servisu? Ted jsem si volal do GSMobilu a tam mi rekli, ze kdyz jim to poslu, pockam tak dva az tri tydny? to je stejny jako kdyz ho dam do T-Mobilu.. :o( Nechce se mi a nemuzu byt tak dlouho bez telefonu... :o( Diky za rady..
ipf (2136)|18.10.2004 15:06
[QUOTE="birkoff"]Ahoj vsem,

tak to neni ani tak davno, co jsem si prinesl milacka domu a opět mi prasknul ten cerny plast u zapinaciho tlacitka. Neni nejaka rychlejsi moznost, nez ho davat opet pred T-Mobile do servisu? Ted jsem si volal do GSMobilu a tam mi rekli, ze kdyz jim to poslu, pockam tak dva az tri tydny? to je stejny jako kdyz ho dam do T-Mobilu.. :o( Nechce se mi a nemuzu byt tak dlouho bez telefonu... :o( Diky za rady..[/QUOTE]

Nóóó, můžeš si ho do GSMobilu dovézt a počkat si. Pokud máš auto a jsi z Prahy, či blízkého okolí...
birkoff_ce4you (128)|18.10.2004 15:09
To je prave problem, jsem z Chomutova, to zase tak blizky okoli Prahy neni.. :o( Navic, kdyz jsem volal do GSMobilu, tvrdili mi ze je to mechanicke poskozeni, tudiz placena oprava. Poprve mi to menili v zaruce..:o( Muzu na ne nejak zatlacit?
jval (453)|19.10.2004 09:31
Tak kukám, že nejsem sám, kdo posílal dvakrát za sebou MDA2 do opravy. Mě se zase kousala telefonní čas. Prostě když jsem delší dobu se strojem nepracoval, tak se rafla tel. část a nebylo možné se na něj dovolat. On se sice tvářil, že je zapnutý a když jsem chodil po místnosti, tak se i signál pohyboval. Jenže člověku, který mi volal, tak mu to hlásilo, že mám telefon vypnutý.
No a znáte to "Ty bláho koupíš takej drahej přístroj a není možný se ti dovolat." to jsem slýchal denně.
V servisu přehráli verzi a poslali, jenže závada je stále stejná, tak jsem to hned druhý den poslal znova. Jsem zvědav co s tím udělají teď, když už novější update nemají.
Wuffi (1599)|19.10.2004 10:00
[QUOTE="jval"]Tak kukám, že nejsem sám, kdo posílal dvakrát za sebou MDA2 do opravy. Mě se zase kousala telefonní čas. Prostě když jsem delší dobu se strojem nepracoval, tak se rafla tel. část a nebylo možné se na něj dovolat. On se sice tvářil, že je zapnutý a když jsem chodil po místnosti, tak se i signál pohyboval. Jenže člověku, který mi volal, tak mu to hlásilo, že mám telefon vypnutý.
No a znáte to "Ty bláho koupíš takej drahej přístroj a není možný se ti dovolat." to jsem slýchal denně.
V servisu přehráli verzi a poslali, jenže závada je stále stejná, tak jsem to hned druhý den poslal znova. Jsem zvědav co s tím udělají teď, když už novější update nemají.
[/QUOTE]

Po 30 dnech co se na to budou z dalky koukat reknou ze je to vada vznikla pouzivanim zarizeni ci ze jsi si to flashoval sam, neuznaji zarucni opravu a poslou Ti to zpatky.
ipf (2136)|19.10.2004 10:00
[QUOTE="birkoff"]To je prave problem, jsem z Chomutova, to zase tak blizky okoli Prahy neni.. :o( Navic, kdyz jsem volal do GSMobilu, tvrdili mi ze je to mechanicke poskozeni, tudiz placena oprava. Poprve mi to menili v zaruce..:o( Muzu na ne nejak zatlacit?[/QUOTE]

Já bych ve tvém případě nereklamoval závadu, ale provedení opravy, tzn. že oprava byla neodborná, popř. že vyměněný díl byl špatný a proto prasknul. A žádal bych opravu opravy. Zní to blbě, ale udělal bych z toho problém GSMobilu. Ať se snaží.
jval (453)|19.10.2004 10:12
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="jval"]Tak kukám, že nejsem sám, kdo posílal dvakrát za sebou MDA2 do opravy. Mě se zase kousala telefonní čas. Prostě když jsem delší dobu se strojem nepracoval, tak se rafla tel. část a nebylo možné se na něj dovolat. On se sice tvářil, že je zapnutý a když jsem chodil po místnosti, tak se i signál pohyboval. Jenže člověku, který mi volal, tak mu to hlásilo, že mám telefon vypnutý.
No a znáte to "Ty bláho koupíš takej drahej přístroj a není možný se ti dovolat." to jsem slýchal denně.
V servisu přehráli verzi a poslali, jenže závada je stále stejná, tak jsem to hned druhý den poslal znova. Jsem zvědav co s tím udělají teď, když už novější update nemají.
[/QUOTE]

Po 30 dnech co se na to budou z dalky koukat reknou ze je to vada vznikla pouzivanim zarizeni ci ze jsi si to flashoval sam, neuznaji zarucni opravu a poslou Ti to zpatky.[/QUOTE]

EE, neflashoval. Flashoval to GS mobil v zaruční opravě. Prostě klasika, přijde jim telefon, tak první co zkusí je, že nahrají novější verzi. Jenže to zjevně nepomohlo a proto jsem jim to poslal znovu, tak teď už to budou muset řešit přes HW. Právě že jsem jim zdůraznil, že vada se projevovala i po HR, takže to nemůže být způsobeno nainstalovaním nějakého SW.
Wuffi (1599)|19.10.2004 10:34
[QUOTE="jval"][QUOTE="Wuffi"][QUOTE="jval"]Tak kukám, že nejsem sám, kdo posílal dvakrát za sebou MDA2 do opravy. Mě se zase kousala telefonní čas. Prostě když jsem delší dobu se strojem nepracoval, tak se rafla tel. část a nebylo možné se na něj dovolat. On se sice tvářil, že je zapnutý a když jsem chodil po místnosti, tak se i signál pohyboval. Jenže člověku, který mi volal, tak mu to hlásilo, že mám telefon vypnutý.
No a znáte to "Ty bláho koupíš takej drahej přístroj a není možný se ti dovolat." to jsem slýchal denně.
V servisu přehráli verzi a poslali, jenže závada je stále stejná, tak jsem to hned druhý den poslal znova. Jsem zvědav co s tím udělají teď, když už novější update nemají.
[/QUOTE]

Po 30 dnech co se na to budou z dalky koukat reknou ze je to vada vznikla pouzivanim zarizeni ci ze jsi si to flashoval sam, neuznaji zarucni opravu a poslou Ti to zpatky.[/QUOTE]

EE, neflashoval. Flashoval to GS mobil v zaruční opravě. Prostě klasika, přijde jim telefon, tak první co zkusí je, že nahrají novější verzi. Jenže to zjevně nepomohlo a proto jsem jim to poslal znovu, tak teď už to budou muset řešit přes HW. Právě že jsem jim zdůraznil, že vada se projevovala i po HR, takže to nemůže být způsobeno nainstalovaním nějakého SW.[/QUOTE]

Ja vim ze ne, to jsem jenom nastinoval jak asi odpovi...
jval (453)|19.10.2004 10:57
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="jval"][QUOTE="Wuffi"][QUOTE="jval"]Tak kukám, že nejsem sám, kdo posílal dvakrát za sebou MDA2 do opravy. Mě se zase kousala telefonní čas. Prostě když jsem delší dobu se strojem nepracoval, tak se rafla tel. část a nebylo možné se na něj dovolat. On se sice tvářil, že je zapnutý a když jsem chodil po místnosti, tak se i signál pohyboval. Jenže člověku, který mi volal, tak mu to hlásilo, že mám telefon vypnutý.
No a znáte to "Ty bláho koupíš takej drahej přístroj a není možný se ti dovolat." to jsem slýchal denně.
V servisu přehráli verzi a poslali, jenže závada je stále stejná, tak jsem to hned druhý den poslal znova. Jsem zvědav co s tím udělají teď, když už novější update nemají.
[/QUOTE]

Po 30 dnech co se na to budou z dalky koukat reknou ze je to vada vznikla pouzivanim zarizeni ci ze jsi si to flashoval sam, neuznaji zarucni opravu a poslou Ti to zpatky.[/QUOTE]

EE, neflashoval. Flashoval to GS mobil v zaruční opravě. Prostě klasika, přijde jim telefon, tak první co zkusí je, že nahrají novější verzi. Jenže to zjevně nepomohlo a proto jsem jim to poslal znovu, tak teď už to budou muset řešit přes HW. Právě že jsem jim zdůraznil, že vada se projevovala i po HR, takže to nemůže být způsobeno nainstalovaním nějakého SW.[/QUOTE]

Ja vim ze ne, to jsem jenom nastinoval jak asi odpovi...[/QUOTE]

To mi snad ani neříkej. Mám na to papír, že tam novou verzi nahrávali oni a chtěl bych vidět jak by mi vysvětlili, že je to způsobeno pužíváním, když ho mám 2 měsíce a z toho minimálně měsíc byl u nich. Nehledě na to, že tohle je vada, kterou snad ani nemůžu ovlivnit používáním. To by mi jako chtěli říct, že se s tím nesmí telefonovat aby se neopotřebovala GSM část?
Tak to jsem na to teda zvědav co mi pošlou.
Já bych to tipoval spíš na to, že se jim závada neprojeví a budu muset jet udělat demo.
Wuffi (1599)|19.10.2004 11:01
[QUOTE="jval"][QUOTE="Wuffi"][QUOTE="jval"][QUOTE="Wuffi"][QUOTE="jval"]Tak kukám, že nejsem sám, kdo posílal dvakrát za sebou MDA2 do opravy. Mě se zase kousala telefonní čas. Prostě když jsem delší dobu se strojem nepracoval, tak se rafla tel. část a nebylo možné se na něj dovolat. On se sice tvářil, že je zapnutý a když jsem chodil po místnosti, tak se i signál pohyboval. Jenže člověku, který mi volal, tak mu to hlásilo, že mám telefon vypnutý.
No a znáte to "Ty bláho koupíš takej drahej přístroj a není možný se ti dovolat." to jsem slýchal denně.
V servisu přehráli verzi a poslali, jenže závada je stále stejná, tak jsem to hned druhý den poslal znova. Jsem zvědav co s tím udělají teď, když už novější update nemají.
[/QUOTE]

Po 30 dnech co se na to budou z dalky koukat reknou ze je to vada vznikla pouzivanim zarizeni ci ze jsi si to flashoval sam, neuznaji zarucni opravu a poslou Ti to zpatky.[/QUOTE]

EE, neflashoval. Flashoval to GS mobil v zaruční opravě. Prostě klasika, přijde jim telefon, tak první co zkusí je, že nahrají novější verzi. Jenže to zjevně nepomohlo a proto jsem jim to poslal znovu, tak teď už to budou muset řešit přes HW. Právě že jsem jim zdůraznil, že vada se projevovala i po HR, takže to nemůže být způsobeno nainstalovaním nějakého SW.[/QUOTE]

Ja vim ze ne, to jsem jenom nastinoval jak asi odpovi...[/QUOTE]

To mi snad ani neříkej. Mám na to papír, že tam novou verzi nahrávali oni a chtěl bych vidět jak by mi vysvětlili, že je to způsobeno pužíváním, když ho mám 2 měsíce a z toho minimálně měsíc byl u nich. Nehledě na to, že tohle je vada, kterou snad ani nemůžu ovlivnit používáním. To by mi jako chtěli říct, že se s tím nesmí telefonovat aby se neopotřebovala GSM část?
Tak to jsem na to teda zvědav co mi pošlou.
Já bych to tipoval spíš na to, že se jim závada neprojeví a budu muset jet udělat demo.[/QUOTE]

Jo to je pravdepodobnejsi :((
jval (453)|29.10.2004 09:55
Tak to dopadlo presne tak jak jsem ocekaval. Poslali mi promereno na radio testeru, vse OK, Zavada se neprojevila. Takze cesta do Praglu me asi nemine, pac kdyz to necham lezet na stole, tak po cca 1 hodine kdyz na nej zavolam, tak se jen rozsviti display, sama se resetne GSM cast a kdyz to pak po 15 vterinach vytocim znova, tak uz to zvoni normalne. Je to po HR a bez nahrani jakychkoliv zaloh. Dokonce ani cisla jsem tam nenahraval zpet, nechal jsem si je jen na SIM.