Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IPM.Root

-jon-_ce4you (57)|20.6.2002 16:06
Zdravim

Nevi nahodou nekdo, proc se mi z niceho nic najednou objevila slozka IPM.Root v seznamu slozek v postovnim klientovi? Jak se toho muzu zbavit? Kdesi jsem se docetl, ze to nejak souvisi s IMAP4 protokolem ... ale jak odstranit o tom nic (mam zadefinovany pouze ucet POP3)

Diky za jakoukoliv radu ...
-jon-_ce4you (57)|28.1.2003 13:23
Hola hola,

snazim se ozivit tento thread, s otazkou, zda-li cas neprinesl nejake nove poznatky. Mohu jen dodat, ze se mi takto stava pri totalni obnove systemu pomoci aplikace Sunnysoft Backup Manager z SD karty. Objevi se zdvojene POP3 a pribyde IPM.Root ... viz vyse

Nevi nekdo, jak na to?

Predem diky.
jedle_ce4you (98)|10.6.2005 17:30
Minulý týden se mi stalo to samé :(. Nepodařilo se Ti to (nebo někomu jiném) vyřešit?
Major_ce4you (21)|27.10.2006 20:37
Stále nikdo neví odpověď? Mně se navíc doručené e-maily zobrazí na obrazovce dnes a při kliknutí na ně i po smazání e-mailu upozornění zůstává. Musel jsem proto zobrazování na obrazovce Dnes zrušit. Pěkně otravné.
alef77 (5)|31.5.2007 02:23
Tak se mi to dneska taky stalo: zatuhl mi MDA VArio a po hard resetu a obnovení dat ze zálohy (SPB) se mi usadil v e-mailových službách (včetně SMS) nechutný IPM.Root (a zmizely složky jako "doručené" či "odeslané"). Nepřišel jsem na to, jak se toho zbavit - jinak, než novým hard resetem a obnovením ze zálohy v uživatelském modu, bez e-mailových služeb. Je to tedy za cenu oželení dat v SMS a případně e-mailových složkách, které nejsou zálohovány někde jinde. A nové nastavení pošty (ručně). Otrava, ale dá se vydýchat. Příčinu neznám.