Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkušenosti s replikacemi na PDA proti MSSQL proti SQL CE 2.0

RStein (2012)|13.9.2004 20:55
Na svem blogu jsem sepsal zkusenosti s merge replikaci MSSQL serveru proti SQL CE 2.0 a protože si myslím, že by to mohlo zajímat více lidí, kteří se zabývají vývojem na PDA, tak zde je link http://blog.vyvojar.cz/rene/archive/2004/09/12/1712.aspx
eXEden_ce4you (811)|14.9.2004 07:43
Výborný návod :yes: Jen je škoda NEpodpory více než jedné subscription na jednu databázi :?
RStein (2012)|14.9.2004 08:44
[QUOTE="eXEden"]Výborný návod :yes: Jen je škoda NEpodpory více než jedné subscription na jednu databázi :? [/QUOTE]
Diky. ;) S podporou vice subscription je to opravdu podivny, jeste se zeptam primo v MS, jak to opravdu je, respektive bude v dalsich verzich SL CE.
Nastvalo me to hlavne proto, ze jsem vytvoril 2 ruzne publikace, ktere se pri testovani chovali zcela spravne a teprve pri jejich soucasnem pouziti den pred releasem testovaci verze jsem zjistil, ze vice subscription nerozchodim a celou noc jsem stravil spojovanim obou publikaci dohromady:evil:
eXEden_ce4you (811)|14.9.2004 08:50
[QUOTE="RStein"]S podporou vice subscription je to opravdu podivny, jeste se zeptam primo v MS, jak to opravdu je, respektive bude v dalsich verzich SL CE. [/QUOTE]
Tohle by mě taky zajímalo. Mohl bys kdyžtak výsledek napsat sem nebo na svůj blog?
[QUOTE="RStein"]...a celou noc jsem stravil spojovanim obou publikaci dohromady:evil: [/QUOTE]
Nevyzpytatelné jsou cesty MS...
RStein (2012)|14.9.2004 09:17
[QUOTE="eXEden"]Tohle by mě taky zajímalo. Mohl bys kdyžtak výsledek napsat sem nebo na svůj blog?[/QUOTE]
Urcite dam vedet.