Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ipaq Mrtvola ...pls heeeeeelp

William Edgar Coyotte (71)|13.9.2004 19:35
Lidi prosim pomoc ,zkousel jsem preflashovat spanelskyho ipaqa h1940 updatem 1.10 . ESN,kvuli spatne funkcnosti puvodniho systemu,kterej si delal co chtel "svevolne spousteni aplikaci.zavirani oken,nahodne zapinani pda,atd. "...update neprosel kvuli chybam v prenosu..zastavilo se to na 0 % a vyhodilo hlasku a tom ze mam provest pred flashem tvrdej reset ...a tam uz na me cekal jen bilej screen ,znak HP a ticho :-( Videl jsem tady na foru ze se to da polecit prehratim ROM z SD karty kde je nejakej IMAGE ...Jak takovou boot kartu vyrobit ,nebo kdo by mi byl schopny pomoci ( Pokud by to slo zrobit tu ROMku v eng. jazyce bylo by to primo skvele ) Jsem ze severni moravy ..kousek od OL ... jsem vdecny za jakekoli info co s nim :-) app ....nevi nekdo co je v updatu soubor Enterbootloader.exe ?
William Edgar Coyotte (71)|14.9.2004 22:21
Moc se mi nechce ho nekam posilat ...jde to zrobit pres SD kartu ? Pokud ano mohli bychom se domluvit jinak ? napr.cenu za dodani boot SD karty atd. Chapejte posilat sve drahocenne zarizeni nekam pryc lidem ktere s prominutim neznam " nechci tim prosim nikoho urazit " a s daty ktera maji ve spravnych rukou ohromnou cenu ...je ponekud ......riskantni :-(
Dlouho tady po forech hledam odpoved na to jakym zpusobem vytvorit ten image ROM ...pokud bych se nekde dostal k funkcimu modelu a jeho majitel byl na tolik zdilny ze by mi povolil neco provadet s jeho ROM ....jak tu ROMku z nej vycucnout ? Neco jsem cetl na forech o tom ze to pouziva nejaky svuj vlastni filesystem ...necitelny jak pro PC tak pro IPAQ a ze to funguje jen s CF kartou ...jacket v pripade 1940 asi nepripada v uvahu ...snad redukce ,ale o te jsem nevidel nikde ani zminku . Je to zvlastni ...Windows 9x,NT,2000,XP a Linux instaluji zcela bezne ,ale na tento system je snad uvaleno nejake TABU ...nikde se o jeho soucastech ,strukture,nemluvi ..a o instalacnich procedurach nemohu nikde nic najit ...jsem clovek stourava a zajima me co jsem pri instalu updatu pokazil...Rad se ze svych chyb poucim ...
A za druhe ...jaka je sance na obnovu dat v RAM po tvrdem resetu ?
hybo (3107)|15.9.2004 08:43
Obnova dat z RAM je nulova, s tim se smirte. Je to RAM.
William Edgar Coyotte (71)|15.9.2004 14:17
Hybo dekuji za rychle reakce a odpovedi...uz se mi toho ipaqa podarilo rozchodit svepomoci...koho by napadlo mackat 5 tlacitek naraz ??? :) Cose te pameti tyce,neslo o mi o to abych ty data dostal ven,ale naopak...aby uz se ven nikdy nedostaly ...Je fajn ze jsou jeste fora na kterych jeste vubec nekdo odpovida :)
hybo (3107)|15.9.2004 15:34
Ten snad ani 5 tlacitek nema :-)))))))))) Lidi radi, kdyz vedi :-) Hlavne, ze je to OK :-)))