Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prepinani uloh

S474N (660)|12.9.2004 13:54
Jsem asi lama, ale ani v navodu, ani nijak jinak jsem neprisel na to, jak si muzu nejak rychle prepinat aplikace - neco na styl Atl+Tab ve Woknech, muzete me nekdo nakopnout spravnym smerem?
Arius_ce4you (49)|12.9.2004 13:56
pokial viem tak su nato rozne programiky ktore sa ti daju do tray a cez ne prepinas... napr mne na to fungoval pocket blinds ktory mi zaroven aj zoskinoval CEcka.
S474N (660)|12.9.2004 14:00
[QUOTE="Arius"]pokial viem tak su nato rozne programiky ktore sa ti daju do tray a cez ne prepinas... napr mne na to fungoval pocket blinds ktory mi zaroven aj zoskinoval CEcka.[/QUOTE]

Diky :yes: , ale co kdyz jsem v nejake aplikaci/hre, ktera jede ve fullscreenu, jak to potom prepnu ?
Milan Švec (938)|12.9.2004 14:48
[QUOTE="S474N"]... kdyz jsem v nejake aplikaci/hre, ktera jede ve fullscreenu, jak to potom prepnu ?[/QUOTE]Stačí stahnout free PHM Plus! a nainstalovat. Je tam utilita PHM Keys. Ta obsahuje mezi jinými i přesně to, co se dřív označovalo AltTab. Nyní Task Switch.
Stačí tedy nastavit v Settings/Buttons třeba Button 2 tak, aby obsahoval PHM Task Switch. A můžu přes knoflík č.2 přepínat rozjeté programy (úlohy), i když právě nevidím na horní lištu. Vždycky dvě poslední úlohy (aspoň mě to tak šlo).

S474N (660)|12.9.2004 15:11
Ja si instalnul Battery Pack Pro v1.1.1 a to softwarove taky umi prepinat, zkusim si s tim pohrat a treba tam taky bude podpora pro predelani tlacitek.

[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="S474N"]... kdyz jsem v nejake aplikaci/hre, ktera jede ve fullscreenu, jak to potom prepnu ?[/QUOTE]Stačí stahnout free PHM Plus! a nainstalovat. Je tam utilita PHM Keys. Ta obsahuje mezi jinými i přesně to, co se dřív označovalo AltTab. Nyní Task Switch.
Stačí tedy nastavit v Settings/Buttons třeba Button 2 tak, aby obsahoval PHM Task Switch. A můžu přes knoflík č.2 přepínat rozjeté programy (úlohy), i když právě nevidím na horní lištu. Vždycky dvě poslední úlohy (aspoň mě to tak šlo).
[/QUOTE]
S474N (660)|12.9.2004 15:42
[QUOTE="S474N"]Ja si instalnul Battery Pack Pro v1.1.1 a to softwarove taky umi prepinat, zkusim si s tim pohrat a treba tam taky bude podpora pro predelani tlacitek.

[/QUOTE]


Takze v BPP to neni, tak jsem instalnul to PHM a facha to spickove, diky :yes: