Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze lokalizace pro Pocket PC 2002

hybo (3107)|20.6.2002 10:56
Společnost Sunnysoft, výrobce a dodavatel řešení a služeb pro mobilní sběr dat a softwaru pro kapesní počítače oznamuje novou verzi lokalizace Sunnysoft InterWrite 6.3P Pro pro kapesní počítače Pocket PC s operačním systémem Microsoft Pocket PC 2002 (Merlin). Oproti předchozí verzi obsahuje nově podporu externí klávesnice pro HP Jornada a vylepšenou podporu klávesnic pro Compaq iPAQ. Standardně obsahuje podporu klávesnic pro iPAQ PocketPC - Micro Keyboard, Stowaway keyboard a Foldable keyboard a C.P.A..

Funkce lokalizace InterWrite 6.3P Pro :

1. Psaní českých, slovenských a všech středoevropských diakritických znaků (kódová stránka 1250) pomocí softwarové klávesnice nebo rozpoznávání ručně psaného písma s diakritikou
2. České a slovenské místní nastavení umožňuje správné zobrazení data a času, formátů čísel a řazení v seznamech
3. Ovladač klávesnice umožňuje jednoduché přidání dalších klávesnic (maďarská, polská, slovinská,…)
4. Ovládací panel pro jednoduché nastavení funkcí
5. Rychlý přístup ke speciálním znakům přes AltGr klávesnici (např. @ napíšete stisknutím AltGr a pak @)
6. Mapa znaků pro vkládání nejrůznějších symbolů do aplikací Windows CE
7. Funkce Sticky Shift - dvojklepnutím na Shift tato funkce zamkne numerické klávesy, což je užitečné pro zadávání více čísel za sebou
8. Autorepeat - tato funkce není dokonce ani na původní sw klávesnici. Uplatní se zejména spolu s tlačítkem BACKSPACE, kde usnadní mazání více znaků
9. Využití Tahů (Gestures) v naší softwarové klávesnici
10. Podpora hardwarové klávesnice Compaq Micro, Compaq Foldable keyboard, Targus stowaway, HP Jornada a C.P.A. klávesnice (pouze Compaq Ipaq 36xx a 37xx s upgradovaným operačním systémem)
11. Podpora pro správné zobrazení české a slovenské diakritiky v informačních zdrojích AvantGo

O firmě Sunnysoft s.r.o.:

Společnost Sunnysoft s.r.o. se specializuje na řešení potřeb pracovníků v terénu. Řešení jsou postavena na vlastní technologii Sunnysoft Mobile Agent, speciálně vyvinuté pro mobilní sběr dat, ať už se jedná o získávání objednávek, pořizování marketingových dat, prodej z vozu nebo skladové hospodářství. Pracovník v terénu může díky této technologii pořízená data okamžitě odeslat do centrály a současně se stává součástí informačního systému firmy. Dále nabízíme širokou paletu mobilních zařízení, příslušenství a mobilního softwaru. V neposlední řadě nabízíme podporu a školení zákazníkům pro oblast mobilní výpočetní techniky.

Další informace najdete na naší WWW stránce www.sunnysoft.cz, nebo přímým kontaktem.
-jon-_ce4you (57)|20.6.2002 12:11
Skvěle!

A kdy Sunnysoft konečně zruší ten brutální splash screen v startupu - tato informace by zajisté mnoha uživatelům stačila v menu pod nějakým 'about' ... :-)
DD_ (331)|20.6.2002 12:32
To snad hybo nemyslis vazne ? Co to je za komercni kecy ??????? .... Myslim ze informace o tom ze vysla nova cestina by stacila zbytek kdo xce tak si najde na strance SunnySoftu .. a to o spolecnosti me vazne dorazilo .. koukam ze to tu jde od 9ti k 5ti .. :o(((
Pavel Koza (4761)|20.6.2002 12:35
1) Hybo je zamestnancem Sunnysoftu
2) Tato cast diskuzi je urcena pro firmy pro jejich novinky a tiskove zpravy

V cem je problem?
hybo (3107)|20.6.2002 13:05
presne tak. kdo nechce, necte, je to pro tiskova zprava a je to uverejneno v sekci pro TZ, takze klidek :-)
hybo (3107)|20.6.2002 13:06
vzhledem k tomu, ze jiz se budu moct k tomu vyjadrit, tak tohle je presne vec, kterou chci prosadit v dalsi verzi. presne jak pises. jen v about, kdo chce, najde si, zadne zdrzovani bootu po resetu. je to vuci uzivatelum slusne receno "nepekne" (pochop, nemohu nadavat na zamestnavatele :-).
K3_ce4you (107)|20.6.2002 13:49
Další fakt pro který by tady mělo být, je že nový uživatelé vědí málo a tak většinou zavítají na ce4you kde by se jim mělo pomoct, kde , co , jak.... Tak proč ne Sunnysoft ? a aspoň se něco děje.....
zipiik (206)|20.6.2002 14:19
Da se stahnout InterWrite 6.3P (ne Profi) jako upgrade ze 6.1 dodavane s iPaqem? Jsou ve verzi 6.3 nejake zmeny k lepsimu oproti 6.1 pro mne, jako nevlastnika externi klavesnice? Myslim oprava chyb, zrychleni apod.
VanJ_ce4you (57)|21.6.2002 10:59
Mna by zaujimalo, ako je vyriesena SK klavesnica. Ci je uz mozne zadavat velke "ô" a "ä". Nerad by som si to instaloval len na skusku, lebo posledna verzia mi pri odinstalacii vzdy pokazila fonty (zhrubli) v iTasku...
-jon-_ce4you (57)|21.6.2002 11:14
[QUOTE] posledna verzia mi pri odinstalacii vzdy pokazila fonty (zhrubli) v iTasku...[/QUOTE]

Ano ano je to tak ... tahle věc mne dokonale vytáčí - ze Sunnysoftu mi sdělili toto: "tento problem se cas od casu objevi, ale nema primou spojitost s ceskou lokalizaci. Ke zobrazeni polozek v iTASKU tucnym pismem dochazi nahodile, vetsinou po odinstalaci nejake aplikace".

Zkoušel jsem odinstalovávat několikrát a vždy se to stalo, bohužel, pouze u odinstalace Sunnysofti klavesnice.
Majky_ce4you (43)|21.6.2002 11:28
Nahodile k tomu teda nedochadza, lebo som si odinstaloval Interwrite 5.2, mal som tje pisma w itasku fakt hnusne a po naistalovani 6.3 sa to wratilo do povodneho stavu. Zatial jedina aplikacia ktora to dokaze sprawit je od sunnysoftu na dalsie som neprisiel .... Ale kedze mam interwrite naistalowany stale tak mi to az tak neprekaza. Len neviem preco sa to naozaj neodstranilo.. Boli uz dva updaty odkedy pouziwam interwrite a ani jeden to neriesi ....


Caute sa
VanJ_ce4you (57)|21.6.2002 11:32
Majky: este mi povedz, ci 6.3 podporuje velke "ô" a "ä", a ci sa da nainstalovat len samotna klavesnica, bez lokalizacia aplikacii...
omni (12)|21.6.2002 11:34
Mne to pismo v iTasku zhrublo po odinstalovani a po plne nove instalaci tam zustava dale Vite nekdo co s tim
Majky_ce4you (43)|21.6.2002 11:37
Ano da sa napisat welke o aj e a to:

AltGr 4 alebo 5 su tam znaky vokan a bodky.

Instalacia totozna s predoslimi verziami cize instalujes celu lokalizaciu a osobne potom wsetko rucne vyhadzujem a nechavam si iba SK a US klavesnicu ...
VanJ_ce4you (57)|21.6.2002 11:41
[QUOTE]Ano da sa napisat welke o aj e a to:

AltGr 4 alebo 5 su tam znaky vokan a bodky...[/QUOTE]
No, tak to tusim islo aj pred tym, len ma zaujimalo, ci sa po stlaceni CAP zmenia vsetky narodne znaky na uppercase, ako je to v ceskej klavesnici... Inac takto nefunguje ani v Paragon InterKey, co ma dost vytaca, nakolko to je samostatna klavesnica, bez tych vsetkych ostatnych lokalizacii z LE.
hybo (3107)|21.6.2002 13:55
Po stlaceni casp sa zmenia narodne znaky na velke, ale to ô je stale male. pokusime sa to v dalsej verzii zmenit.

Samostatne sa vo verzii "Pro" neda nainstalovat len lokalizacia klavesnice, ale po instalacii je mozne odstranit preklad systemu. Na samotnu lokalizaciu klavesnice je verzia bez "Pro".

Co sa boldovania v itasku tyka, veru je to asi lokalizaciou, pretoze aj mne to spravilo a to som na ipaqu mal len 3 nove aplikacie. skusime sa na to pozriet, sice je to "malickost", ale zamrzi a suhlasim s vami.

Inac, ak mate nejaky podnety na zlepsenie lokalizacie (ci ineho produktu, pripadne navrh na novy zaujimavy produkt), budem rad, ked mi napisete, aby sme mohli s tym nieco spravit k spokojnosti vsetkych.

Dik.