Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Idealni PDA

S474N (660)|12.9.2004 13:44
Zdravim vsechny priznivce, mel bych mensi dotazecek. V soucasne dobe jsem si koupil na "hrani" iPAQ 1930 a zjistil jsem, ze bych asi sel do neceho lepsiho - minimalne aby to melo BT a WiFi. Vyrobcu a modelu je spousta a uz z toho mam hlavu jak patraci balon. Muzete me doporucit konkretni modely s kratkym oduvodnenim proc zrovna ten nebo onen?
Take jsem premyslel o nejakej nabusenem modelu s GSM, WiFi, BT, fotak a VGA rozlisenim, ale myslim si, ze stejne radeji zvolim nakonec PDA+mobil.
Arius_ce4you (49)|12.9.2004 13:59
no ked kces BT wi FI a vsetky tieto blbosti to uz si mozes kupit notebook...

ale moj favorit je z inej stajne a momentalne ho zhanam a je to PALM Tungsten T2 ma BT dobry display a mozes don dat wifi SD aspon myslim... prip nove Ipaqy vyzeraju krute skvele ale ide o to kolko penazi do toho mienis dat...
S474N (660)|12.9.2004 14:17
Jen pro tvoje info, notebooky mam dva - jeden All-In-One a druhej mininotebook na prenaseni s externima mechanikama. Chci jeste neco do kapsy ;o)))

Ohledne penez - samozrejme co nejmene ;o)) nicmene pokud neco bude stat za to, tak jdu do toho ;)
Milan Švec (938)|12.9.2004 14:58
[QUOTE="S474N"]... asi sel do neceho lepsiho - minimalne aby to melo BT a WiFi. Vyrobcu a modelu je spousta ... Muzete me doporucit konkretni modely s kratkym oduvodnenim ...l o nejakej nabusenem modelu s GSM, WiFi, BT, fotak a VGA rozlisenim ... radeji zvolim nakonec PDA+mobil.[/QUOTE]Těch opravdu lepších dnes zase tak moc není. Všechno už je odpovězeno, rozebráno a zdůvodněno tady a tady.
S474N (660)|12.9.2004 15:40
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="S474N"]... asi sel do neceho lepsiho - minimalne aby to melo BT a WiFi. Vyrobcu a modelu je spousta ... Muzete me doporucit konkretni modely s kratkym oduvodnenim ...l o nejakej nabusenem modelu s GSM, WiFi, BT, fotak a VGA rozlisenim ... radeji zvolim nakonec PDA+mobil.[/QUOTE]Těch opravdu lepších dnes zase tak moc není. Všechno už je odpovězeno, rozebráno a zdůvodněno tady a tady.[/QUOTE]

Jsem o tom premejslel, nerad bych se zbavolal jakehokoliv z mych 3 mobilu ;o)) Takze bych nejradsi zvolil variantu PDA + mobil pres BT. Uz jenom z duvodu toho, ze kdyz jdu nekam na lehko, abych sebou nemusel tahat PDA. Takze spise standardni 320x240 + BT + WiFi - za Vase napady, nazory a rady dekuju !
S474N (660)|12.9.2004 16:18
Tak jsem koukal na ty VGA displeje a musim uznat, ze je to fakt bomba. Jenze kdyz se zase koukam, ze podobne vybavenej s normalnim rozlisenim stoji kolem 10 prutu, tak si rikam, jestli to ma vubec cenu. Nicmene zkonkrenejsim dotaz - co doporucejete kolem 10 litru bez dane - muze bejt i vic, ale musi to stat za to - fotak nepotrebuji.
skautik_ce4you (66)|13.9.2004 09:39
[QUOTE="S474N"]Tak jsem koukal na ty VGA displeje a musim uznat, ze je to fakt bomba. Jenze kdyz se zase koukam, ze podobne vybavenej s normalnim rozlisenim stoji kolem 10 prutu, tak si rikam, jestli to ma vubec cenu. Nicmene zkonkrenejsim dotaz - co doporucejete kolem 10 litru bez dane - muze bejt i vic, ale musi to stat za to - fotak nepotrebuji.[/QUOTE]

pak tedy FS 420 / 410
S474N (660)|13.9.2004 13:46
[QUOTE="skautik"]

pak tedy FS 420 / 410 [/QUOTE]

A muzes to oduvodnit, proc zrovna tyto? Jinak ta 410 se uz asi ani neprodava.

Co jsem se tak dival na netu, tak asi prichazi v uvahu jeden z techto:

:!: ASUS MyPal A716
:!: Fujitsu Siemens Loox 420

Takze jak to tak vypada, asi budu vybirat z techto modelu a proto bych prosil o konkretni zkusenosti, hlavne vykonu a vydrze na baterie atd. Pripadne rovnou doporucit jinej model ci vyrobce. Diky vsem :yes:
S474N (660)|13.9.2004 17:25
Tak jsem ted jeste objevil HP rx3700. Co si myslite na nej ?