Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

divne chovani lcd - casta kalibrace a SD karta

vurmik (145)|11.9.2004 16:25
poridil sem si na inz IPAQ1915 a docela casto se mi rozjizdi digitizer, na coz z 3637 nejsem zvyklej.

taky tam byl nejaky trabl s sd kartou, ztrata dat ....

no pak jsem kartu na 14 dni pujcil na dovoleno do gigifokatu a kdyz se mi vratila zpatky, tak jsem si nejak uvedomil ze jsem predtim 14 dni nejak nemusel kalibrovat, ale jen co jsem si ji tam vrazil zpatky tak chvilku na to sem musel kalibrovat, neni to tak casty jako predtim, ale 1x za den nema problema.

je to mozny??

pritom pda pouzivam porad stejne, diar a karty a mojemilovana polovicka drzi sileny bublikny :-)

vurmik
PavelR. (2184)|11.9.2004 18:57
... zvláštní. Zdá se, že na vině opravdu může být ta SD karta. Pokud máš možnost tak zkus chvíli používat iPAQ bez SD karty v paměťovém slotu (to na potvrzení, že tomu tak skutečně je) popř. si někde půjč kartu jinou a vyzkoušej, zda se bude tvé PDA chovat stejně.

PavelR.
vurmik (145)|11.9.2004 21:40
no zkusim to, ted si s tim ale hraji, teda respektive nahravam si tam hry a zjistil sem, ze se to rozkalibrovava cim dal vic, predtim to tech 14 dni behalo ok.

no v tydnu vyzkousim a pak dam vedet.

jixjox (59)|11.9.2004 22:56
Už jsi tady o tom někdy psal. Říkals, že zkusíš reklamaci u HP. Jak dopadla?
vurmik (145)|11.9.2004 22:59
jo spal jsem o tom, ale pak se to na tech 14 dni uklidnilo a ja vychladl, ted to ale je zas aktualni rablo, takze to teprve budu zkousej, je to koupeny nekde ze zlina, tak doufam, ze mi to vezmou i tady u hp.