Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP1940 a 6310i BT

jahafx (3)|11.9.2004 08:28
Nemuzu se pripojit k netu pres BT HP1940 a 6310i vzdy kdyz chce vytocit GPRS pripojeni tak se PDA odpoji. predem diky za kazdou radu . Sparovani probehlo bez problemu.
PavelR. (2184)|11.9.2004 12:26
[QUOTE="jahafx"]Nemuzu se pripojit k netu pres BT HP1940 a 6310i vzdy kdyz chce vytocit GPRS pripojeni tak se PDA odpoji. predem diky za kazdou radu . Sparovani probehlo bez problemu.[/QUOTE]

... s jiným zařízením (např. notebookem) gprs funguje? Jinak je vždy užitečné napsat jaké nastavení jsi do PDA zadal popř. další podrobnosti jako jsou chybová hlášení atd. :) ...

PavelR.
jahafx (3)|2.10.2004 08:44
Ano s PC mi GPRS funguje bez problemu. S PDA mam nastaveni modemu na BT a presne nastaveni z T-mobile a vzdy kdyz zacne yvtacet pripojeni se okamzite odpoji a hodi hlasku na mobilu odpojeno od PDA a PDA mi oznami ze nemuze najit modem k pripojeni. Tot vse :) Jinak kdyz si posilam data z PC na PDA tak vse funguje bez problemu.

Diky
Andilek (173)|2.10.2004 10:47
Nokia 6310i si spatne rozumi s vetsinou BT donglu. Ja mam zase pro zmenu v PC klic co jede s iPAQem a nokia se chova tak jak popisujes, zatimco s iPAQem si rozumi.
Jedine spolehlive reseni je asi IR a nebo kabel (ten asi pro iPAQ neexistuje). Ja to chci resit casem vymenou telefonu :(
Dr.Colombo (69)|2.10.2004 11:32
Já mám N6310i a 4150, nastavení jsem udělal přesně podle návodu na ce4you a funguje mi to úplně parádně. Jediné co mi vadí, je to, že při vytáčení se telefon vždycky ptá jestli se má spojit s PDA. A to je mám sparovaný. Jinak vše OK.
jahafx (3)|2.10.2004 13:27
TAKZE SE TO POVEDLO udelal jsem jeste jednou pripojeni podle navodu (ktery jsem predtim prehledl :cool: ) a vse funguje. Diky za nakopnuti :D