Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické rozpoznání prohlížeče WCE

zsadek (156)|8.9.2004 18:58
Ahojky,

tvořím si vlastní web a potřeboval bych na úvodní stranu dát nějakej script nebo příkaz, který rozpozná že jsem se přihlásil z PPC a přesměruje automaticky na mobilní verzi stránek.

Dík za odpovědi.

Zdenda
CommanderZ (1798)|8.9.2004 19:09
Resenim mohou byt kaskadove styly 2. Ty umoznuji rozpoznat platformu. Na netu urcite nekde budou specifikace. Taky bych to moch oskenovat z jedny supr knihy a placnout to sem( neni to nelegalni?)
zsadek (156)|8.9.2004 21:17
Já myslím, že krátký úryveček by nebyl nelegální :-)
ninja_ce4you (102)|9.9.2004 11:45
jednoduse vytvorit v CSS stylech cast media="handheld" a je to
RStein (2012)|9.9.2004 15:48
[QUOTE="ninja"]jednoduse vytvorit v CSS stylech cast media="handheld" a je to[/QUOTE]

To je sice pravda, ale myslim, ze Pocket IE CSS styl handheld stejne nezvoli. Klient zasila serveru hlavicku Http_User_Agent a podle ni muzete poznat moilni zarizeni. I kdyz opet lze jednim "hackem"Usert Agent retezec posilany z Pocket IE jednoduse zmenit...
Prochaine_ce4you (82)|10.9.2004 13:56
Mě se to povedlo na mém blogu celkem obstojně:
Prochaine Bloguje
ninja_ce4you (102)|10.9.2004 17:19
[QUOTE="RStein"][QUOTE="ninja"]jednoduse vytvorit v CSS stylech cast media="handheld" a je to[/QUOTE]

To je sice pravda, ale myslim, ze Pocket IE CSS styl handheld stejne nezvoli. Klient zasila serveru hlavicku Http_User_Agent a podle ni muzete poznat moilni zarizeni. I kdyz opet lze jednim "hackem"Usert Agent retezec posilany z Pocket IE jednoduse zmenit...[/QUOTE]

A zkousel jste to? Me to V Pocket IE (PPC 2003) samozrejme funguje.
Pavel Koza (4761)|16.9.2004 15:35
[QUOTE="zsadek"]tvořím si vlastní web a potřeboval bych na úvodní stranu dát nějakej script nebo příkaz, který rozpozná že jsem se přihlásil z PPC a přesměruje automaticky na mobilní verzi stránek. [/QUOTE]

Jestli je OBSAH mobilni verze identicky se stolni verzi, tak asi to CSS2 pomuze - ted jsem zkousel ten odkaz vyse a jede to. Ale jestli to ma byt odlisene i obsahem, tak potrebujes nejakou aktivni stranku na serveru, ktera to zjisti a presmeruje. Mozna by to slo i pres JavaScript na strane klienta, ale do toho nevidim...
zsadek (156)|21.9.2004 20:10
Bohužel. Stránky budou vypadat úplně jinak. Budou trochu inspirované tímto webem. Jednoduché optimalizované s jedním lištovým menu. V CCS se moc nevyznám. Dělá mi to automaticky Dream Wawer. Nebyl by nějaký přímo HTML kód?

Díky
Prochaine_ce4you (82)|21.9.2004 20:17
Co článek WWW, WAP a PDA na jedné adrese pomocí PHP.

Rozpoznání prohlížeče pomocí PHP
klubo (18)|7.1.2005 23:53
mám problém s "media"... na PDA se mi načte jak CSS soubor s media=handheld tak i media=screen! Jak tomu zabránit? nebo to je normální vlastnost? Nemůžu to nikde najít...
pedru (4)|22.4.2008 10:49
RE:PROCHAINE

Mě se to povedlo na mém blogu celkem obstojně:
Ani bych neřekl.
--