Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Garmin CF GPS - cf que 1620 - taky vám nefunguje?

našrot (126)|7.9.2004 17:43
Zdravím,

celý nedočkavý jsem si koupil GPSku od Garminu cf que 1620 s tím, že se konečně neztratím ;o) Ale vážně: nejdřív mě pár lidí z různých po světě rozsetých zastoupení Garmin a taky jejich manuál utvrdil v přesvědčení, že to bude 100% fungovat na mé staré Cassiopeie E125 (jelikož už má op. systém PocketPC, tak to prý má fungovat..). Bohužel mi došel balík s cihlou - tedy přesněji řečeno pokoušel jsem se nainstalovat SW, avšak po "úuspěšné" instalaci a restartu se Cassiopeia zasekla a jediné co fungovalo bylo "memory inicialization", což mě nepotěšilo. Tak jsem to pak zkoušel znovu na zcela čisté zařízení a stalo se totéž. Takže jsem se rozhodl, že vyzkouším kámošův podstatně novější PocketLOOX 610BT a co se nestalo, před instalací vyběhla hláška, že SW není kompatibilní s nainstalovaným operačním systémem... Takže další nefunkční zařízení.

Tudíž doufám, že z výše uvedeného vyplynula následující otázka: máte někdo tu samou GPSku a funguje vám? Pokud ano, tak na čem, pokud ano a nefunguje, tak taky na čem. Pokud jste jí nějak rozchodili poté co nechodila, tak bych taky rád věděl jak. Garmin UK i Garmin US na mě totiž z vysoka kašle a nejlepší byla poslední hláška z UK zastoupení, víceméně že "je jim líto, že mi to nefunguje, tak že mám prostě smůlu"...

Předem díky za jakékoliv smysluplné návrhy a zkušenosti.
Wuffi (1599)|7.9.2004 17:47
Mno to je taky dost ze Te napadlo i podivat se sem :D :yes:
hybo (3107)|7.9.2004 20:01
No, prej by to mohlo jit na zarizenich:

TOSHIBA E740
Loox 610
Acer n10
ASUS A716
našrot (126)|7.9.2004 22:03
hybo: to je zpráva od Garminu? Ten Loox právě nešel. Vyzkoušení na Asusu už mám domluvené, takže uvidíme... Co takhle Toshiba e8xx? Ta by se mi taky celkem líbila jako případný nástupce Cassiopeiy, když to na ní nerozchodím.
hybo (3107)|8.9.2004 01:20
Ne, tohle jsem nasel na WWW jako priklady, s cim to chodi, zatim nemam odpoved primo od nich. Co se tyce e800, v CR se neprodava, ale na zakazku ji vozime z Britanie. Recenze vysla i zde na ce4you.
našrot (126)|8.9.2004 10:08
Dík. Tak zatím to ještě zkusím možná natvrdo protlačitdo toho Looxe...
hybo (3107)|8.9.2004 10:38
To je rozumne. Kdyby se to nepovedlo, zkusime to u nas.
Pavel Koza (4761)|16.9.2004 15:03
Me spis prekvapuje ta hlaska o softu... Ono to po zasunuti do cisteho zarizeni tu kartu nedetekuje?
našrot (126)|17.9.2004 17:44
Pavel Koza: Windows PocketPC (tedy WinCE 3.0) na Cassiopeie nic nehlásí, navíc výrobce má v manuálu napsáno, že jí není vhodné strkat dovnitř před nahráním driveru (proč, neříkají). Loox jí detekuje jako nový modem... Jinak ještě jsem bohužel neměl opětovnou možnost vyzkoušení SW na Looxu, takže nic nového k tomu nemám...
našrot (126)|24.9.2004 23:06
Tak jsem měl konečně možnost vyzkoušet tu GPS na Looxu natvrdo a dopadlo to stejně jako s Cassiopeiou - po hlášce: "Pokoušíte se instalovat SW, který není kompatibilní s nainstalovaným OS. Chcete přesto instalovat?" a klepnutí na ANO se vše nainstalovalo a po restartu zamrzlo úplně stejně jako u té mé Cassiopeiy... Takže smůla.

hybo: bylo by tedy možné to nějak vyzkoušet u vás na nějakém stroji? Koukal jsem po těch nových Looxech, ale ty snad ještě nejsou, že? Acer n10 už prý nikde není (ale, ani bych ho asi nechtěl), ASUS 620BT má jen CF slot, A716 je nehezká ;o)
hybo (3107)|25.9.2004 00:06
A co iPAQ 4700? :-)) Jinak, pokud mi to tam budes moct nechat, muzu to otestovat na vice zarizenich. Staci mi to zaslat postou, zkusim a uvidime, mozna je neco nekde spatne, je divne, ze to v nicem nejde. Mozna je vadna karta a proto to blbne.
našrot (126)|25.9.2004 00:41
iPAQ fakt ne :o)) Jelikož se to sekne bez karty vždy jen po instalaci SW, tak je to tím SW (jestli je k tomu ještě vadná karta, to už by byl vrchol ;o) ). Můžu ti to přinést (mám to téměř za bukem) asi nejdřív ve středu a klidně ti to nějakou chvíli nechám na vyzkoušení (když mi to stejně nechodí, tak co ;o) ).
našrot (126)|23.10.2004 20:13
hybo: zdravím, tak jsem koukal, že Looxů už je všude hafo, tak se chci zeptat, jestli už byl čas na vyzkoušení té mé šílené GPS s Looxem - jestli funguje, tak jsem rozhodnut ho koupit (zatím podle všeho, co jsem pročet, se mi líbí čím dál víc a hlavně, že má na straně kolečko), ale spíš pod stromeček, protože momentálně jsem poněkud bez "volných finančních prostředků" ;o|
hybo (3107)|25.10.2004 11:37
Ahoj. Priznam, ze jsem to jeste nestihnul testnout, ale snad to dnes testnu, my jsme vsechny prodali a nikde nejsou, ale jeden se nam dnes vrati z recenze.
našrot (126)|25.10.2004 15:52
V pohodě. Jak víš, tak nikam nespěchám ;o) Já jen, že jsem Looxe viděl na vašich stránkách, tak jsem se ozval.
našrot (126)|6.12.2004 22:17
hybo: zdravím, tak zkouším zase po nějaké době.. "vysavačů" pořád přibývá... už se asi nějak podařilo vyzkoušet to moje praštěný zařízení?
hybo (3107)|16.12.2004 18:40
zdravim. no, jak jsem psal a snad i mailoval, obe hracicky to zvladaji, uz je jen na Tobe si vybrat :-)
našrot (126)|16.12.2004 21:48
Aha, tak to mě nic nepřišlo. Tak já se zatím stavím nějak pro ten můj "bazmek" a po novém roce nebo že by možná přišel nějaký sponzorský vánoční dárek od rodičů bych asi toho Looxe.. ale nejdřív se na něj stejně radši podívám v reálu. Dík