Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: mrznutie pri filnmoch

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

neviete nioekto ako odstranit take podivne mrznutie ri filmoch??? proste pustim film a PPC si po chvili zamrzne... akoze dakedy 2minuty dakedy 10 dakedy 20 osobny rekord 22minut a dake sekundy... a toto je dost rusive a znepriemnujuce.. som rozmyslal ze by napr nebolo dost ramky alebo tak neco ale preco to potom mrzne v roznych casoch???

jo a inak je to cassiopeia E 125

jo a pls hociake navrhy a napady aj keby nesuviseli cisto s tymto ppc proste si s tym neviem rady...
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

A sem jsi koukal?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

jj sak podla toho som tie filmy robil a prave preto sa cudujem preco to vytuhne

Registrace
    Nov 2007

A staci na to? Vzdyt casia uz se dost dlouho nevyrabej( a nebo snad jo:?: ).
    Jakou jsis tam nastavil kvalitu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

video som dal na 90 alebo 80 neviem teraz a audio podla navodu coz je 5 myslim... ako ono to ide skoro uplne plynule obcas trosku jemne sekne ale to by mozno stacil slabsi zvuk.. proste keby to neslovobec tak si poviem nastiha a je to... ale ide o to ze to ide a este najhorsie ze raz tak a raz tak.. sak ja som popravse ani necakal ze to poide ale ked sa to uztak snazi tak mu xcem vysvetlit ako sa vypracovat k dokonalosti (tomu pda)...

Registrace
    Nov 2007

Jak to vypada? Ja jsem si dal film na 100 a je takove nekvalitni a je tam hafo artefaktu

Podobná témata

1. Mrznutie iPAQ
    Od djkmito v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-02-2007, 09:34
  2. mrznutie hx4700
    Od badtom v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-05-2005, 09:58