Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vyhledavani v databazi kontaktu

vurmik (145)|6.9.2004 17:26
vcera vecer jsem mel zachvat a zacal jsem si po pocestovat jmena v v outlooku v PC, aby mi sptravne fungoval programek na svatky (nerozeznava jmena bez diakritiky). No me zklamani kdyz jsem to uploadoval do IPAQu, vyhledavani nefunguje tak jak jsem byl zvykly z PSIONu a to tak ze nebral v potaz znamenka. Vzhledem k tomu, ze nemam nainstalovanou cestinu, takze nemam ani ceske znaky a tak nemohu trebas najit jmeno CIZEK jenz je jiz v databazi jako ČÍŽEK.

existuje nejaka utilitka ktera tento nedostatek resi, nebo si kvuli tomu budu muset napcaht cestinu??

diky za rady
Pavel Koza (4761)|16.9.2004 14:47
Vidim to na tu instalaci male cestiny... Bohuzel... Velmi levny SIP panel s cestinou je napriklad TopKey.
eXEden_ce4you (811)|16.9.2004 14:49
[QUOTE="Pavel Koza"]Vidim to na tu instalaci male cestiny... Bohuzel... Velmi levny SIP panel s cestinou je napriklad TopKey.[/QUOTE]
Anebo zabuduju do svátků parametr pro vyhledávání jmen i bez diakritiky, pokud se takových, kteří to potřebují, najde víc ... Ovšem taky bych doporučil instalaci min. české klávesnice - a to nejenom kvůli tomuhle problému, ale pro komfort celkově ;)
vurmik (145)|17.9.2004 06:10
ja jsem k ipaku doslat CD sunnysoft lkalizace, ale jak jsem zvyklej na anglicky masinky, tak jsem si totam nechtel davat ato z nekolika duvodu, at uz mista v systemove pameti, tak pak zas zjistovat co je co atd.

no jestli je ale trebas mozny nainstalovat jen tu klavesnici, tak bych do toho asi sel.

no za to bych se nezlobil, kdyby dalsi update svatku byl o tuto funkci vylepsen, kdyz jak jsem koukal byl trebas na prani vylepsen blikajicim prejezdem :-)

diky