Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lokalizace a nastaveni

William Edgar Coyotte (71)|5.9.2004 21:10
Lidickove..mam ipaq 1940 a lokalizaci od sunnysoftu..jenze mi jaksi zmizelo nastaveni :evil: jak to obejit..existuje nejakej figl na sousteni konfigurace...podsviceni jsem nasel ..jde mi spis o tlacitka a atd....dik za odpoved...
PavelR. (2184)|6.9.2004 07:00
[QUOTE="William Edgar Coyotte"]Lidickove..mam ipaq 1940 a lokalizaci od sunnysoftu..jenze mi jaksi zmizelo nastaveni :evil: jak to obejit..existuje nejakej figl na sousteni konfigurace...podsviceni jsem nasel ..jde mi spis o tlacitka a atd....dik za odpoved...[/QUOTE]

... spoustet jednotlive aplety nastaveni umi napr. Battery Pack (v tomto pripoade jsou zastupci na today screen). Nicmene nez to resit nejakou podobnou cestou, pokusil bych se najit v cem je problem. Pokud je to lokalizaci, je potreba kontaktovat Sunnysoft.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|6.9.2004 08:37
...neobjevilo se ani po SW resetu? Mne se to stalo asi dvakrat, i kdyz ne v souvislosti s cestinou, ale po instalaci nejakeho programu... SW reset pomohl.

Napred bych se ujistil, ze mam spravnou verzi InterWrite, a pak pripadne kontaktoval Sunnysoft, tedy autora.
William Edgar Coyotte (71)|6.9.2004 09:06
ee...ani soft reset nepomohl...potrebuju opravit nastaveni tlacitek a odinstalovat par programku ...app nevi nekdo na co je v sunnylocalizaci internat.exe..,porad mi hazi chybove hlasky..tak jsem ho smazal a nic se nestalo...aspon je ticho...
Pavel Koza (4761)|6.9.2004 09:27
...to by snad mela byt ta ikonka na liste. Jen se zeptam - ten iPAQ ma anglickou ROM?
William Edgar Coyotte (71)|6.9.2004 11:41
Je to Spanel..ale s funkcosti jsem spokojeny...jen me zajimalo jestli jde pristoupit do ovl. panelu oklikou...podsviceni jsem nasel..to je exekac..ted najit ty tlacitka..nechce se mi porad vypinat lokalizaci a resetovat..
PavelR. (2184)|6.9.2004 12:26
[QUOTE="William Edgar Coyotte"]Je to Spanel..ale s funkcosti jsem spokojeny...jen me zajimalo jestli jde pristoupit do ovl. panelu oklikou...podsviceni jsem nasel..to je exekac..ted najit ty tlacitka..nechce se mi porad vypinat lokalizaci a resetovat..[/QUOTE]

... tak zde je zakopany pes. Obe CZ lokalizace jsou delany na ENG ROM.

PavelR.
William Edgar Coyotte (71)|6.9.2004 13:17
jo ja vim...se spanelskou romkou to nikdy nebud to prave ...vsechno mi jinak funguje,tak se mi nechtelo kvuli par blbostem flashovat system...app neni mozne stahnout nekde romku uz upravenou pro flash spanelske verze...jestli jsem to dobre pochopil jde jen o to ze si update overuje v systemu jazyk a pokud souhlasi projde flash..nema tady tedy nekdo uz upraveny update ? nerad bych ryskoval zdravi sveho ipaqa mou neodbornosti ...mam ho mesic a nechci neco p....t.