Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Gprs

Scythe_ce4you (130)|5.9.2004 11:01
Chcem sa spytat ten problem s nedostupnost ou pri pouzivani GPRS sa este nepodarilo odstranit? alebo obist ?
ipf (2136)|5.9.2004 11:35
Obejít se to dá jednoduše:
- buď si přesměruješ hovory,
- anebo si koupíš druhý telefon :D .
Zatím se, pokud vím, s tímto problémem trápíme.
Pavel Koza (4761)|5.9.2004 11:39
[QUOTE="Miroslav Lovíšek"]Chcem sa spytat ten problem s nedostupnost ou pri pouzivani GPRS sa este nepodarilo odstranit? alebo obist ?[/QUOTE]

Jak jsem se neoficialne (a bez zaruky) dozvedel, tak je to vlastnost tykajici se vsech GPRS modemu. Pokud se stahuje na plny vykon, informace o prichozim hovoru se proste neprotlaci. Nejvice postizena jsou integrovana zarizeni proto, ze moznuji byt pripojen takrka nepretrzite a tahat data jakbysmet.
Scythe_ce4you (130)|5.9.2004 11:46
inak neviem ktora ovca vymyslela ze pri reflaschy qteka pridem o zaruku - volal som do eurotelu argumentoval to pocitacmi hardware-software a oni mi povedali ze oni ale predavaju telefony a nie povitace <<-ovce a ze jak chcem ze tak ze si to mam dat do eurotelu oni to poslu do ciech a ze mi soft updatuju do mesiaca v ramci zaruky zadara takze neviem co urobit
Wuffi (1599)|5.9.2004 12:18
[QUOTE="Miroslav Lovíšek"]inak neviem ktora ovca vymyslela ze pri reflaschy qteka pridem o zaruku - volal som do eurotelu argumentoval to pocitacmi hardware-software a oni mi povedali ze oni ale predavaju telefony a nie povitace <<-ovce a ze jak chcem ze tak ze si to mam dat do eurotelu oni to poslu do ciech a ze mi soft updatuju do mesiaca v ramci zaruky zadara takze neviem co urobit[/QUOTE]

Coz je hloupost. Ano, upgraduji to, ale v GSMobilu za 500 Kc protoze upgrade neni zarucni oprava (tak to rikali me v GSMobilu). Ale ET jinak - zalezi na operatorovi linky ke kteremu se clovek dovola - tvrdi ze pokud je upgrade primo od vyrobce, o zaruku clovek neprijde a podobne veci. Realita je vsak jina.
Scythe_ce4you (130)|5.9.2004 13:35
Takze flaschnut to doma ci nie? aky je vas nazor?
beecher (9270)|5.9.2004 13:39
[QUOTE="Miroslav Lovíšek"]inak neviem ktora ovca vymyslela ze pri reflaschy qteka pridem o zaruku - volal som do eurotelu argumentoval to pocitacmi hardware-software a oni mi povedali ze oni ale predavaju telefony a nie povitace <<-ovce a ze jak chcem ze tak ze si to mam dat do eurotelu oni to poslu do ciech a ze mi soft updatuju do mesiaca v ramci zaruky zadara takze neviem co urobit[/QUOTE]
Podivej se do zarucaku, ja tam mam jasne napsano, ze narok na opravu zanika, pokud byl do mobilniho zarizeni proveden neodborny ci naopravneny zasah (vcetne zmeny nebo jineho zasahu do softwaru)
Zarucni oprava (flashnuti novych ROMek) zdarma se vztahuje pouze na to, jestli ti to s necim nechodi, treba BT GPSka...
Takze tak...
beecher (9270)|5.9.2004 13:40
[QUOTE="Miroslav Lovíšek"]Takze flaschnut to doma ci nie? aky je vas nazor?[/QUOTE]
Ja uz to mam tolikrat preflashovany vlastnimi silami, ze kdybych mel cekat na ETCZ, tak se asi z toho... No vite co... :D
Scythe_ce4you (130)|5.9.2004 13:44
myslel som skor pomer strata zaruky je nevyhoda co na flashy napr je vyhoda?
bolo to myslene ci podla vas mam kaslat na zaruku aflaschnut to alebo nie

P.S. ja viem ze pisem jak tatar
Wuffi (1599)|5.9.2004 13:58
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Miroslav Lovíšek"]inak neviem ktora ovca vymyslela ze pri reflaschy qteka pridem o zaruku - volal som do eurotelu argumentoval to pocitacmi hardware-software a oni mi povedali ze oni ale predavaju telefony a nie povitace <<-ovce a ze jak chcem ze tak ze si to mam dat do eurotelu oni to poslu do ciech a ze mi soft updatuju do mesiaca v ramci zaruky zadara takze neviem co urobit[/QUOTE]
Zarucni oprava (flashnuti novych ROMek) zdarma se vztahuje pouze na to, jestli ti to s necim nechodi, treba BT GPSka...
Takze tak...[/QUOTE]

Mno me rikali ze ani nefunkcnost BT GPS neni duvodem pro bezplatny upgrade :oops:
Zkusim to jeste az tam budu nechavat vymenovat kryt... Kazdopadne ztrata zaruky muze byt nevyhodna prave pri potizich s krytem a podobnym vecem, ktere jsou, priznejme si to, u MDA II i DP II pomerne hodne caste :evil:
beecher (9270)|5.9.2004 14:01
To si musi clovek rozhodnout sam... Ze...
Bud bude mit vylepsenou cihlu a nebo zaruku... Ja davam prednost vylepseni...
beecher (9270)|5.9.2004 14:03
[QUOTE="Wuffi"]Mno me rikali ze ani nefunkcnost BT GPS neni duvodem pro bezplatny upgrade :oops:
Zkusim to jeste az tam budu nechavat vymenovat kryt... Kazdopadne ztrata zaruky muze byt nevyhodna prave pri potizich s krytem a podobnym vecem, ktere jsou, priznejme si to, u MDA II i DP II pomerne hodne caste :evil: [/QUOTE]
Tak to je jeste horsi nez jsme cekali... :(( :evil:
Ale na druhou stranu, asi jsem natrefil na nejaky povedenejsi kousek, ktery se chova jak ma a nic na nem nepraska...
Wuffi (1599)|5.9.2004 14:05
[QUOTE="beecher"]To si musi clovek rozhodnout sam... Ze...
Bud bude mit vylepsenou cihlu a nebo zaruku... Ja davam prednost vylepseni...[/QUOTE]

Mno jeste je treti moznost a to - nechat si pred zarucni opravou flashnout do zarizeni ROMku v servisu (na vlastni naklady).
Kazdopadne me zarazi jak muzou uvest na trh zarizeni s 1.03.00 USA (moje ROMka)...:evil:
Wuffi (1599)|5.9.2004 14:09
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Wuffi"]Mno me rikali ze ani nefunkcnost BT GPS neni duvodem pro bezplatny upgrade :oops:
Zkusim to jeste az tam budu nechavat vymenovat kryt... Kazdopadne ztrata zaruky muze byt nevyhodna prave pri potizich s krytem a podobnym vecem, ktere jsou, priznejme si to, u MDA II i DP II pomerne hodne caste :evil: [/QUOTE]
Tak to je jeste horsi nez jsme cekali... :(( :evil:
Ale na druhou stranu, asi jsem natrefil na nejaky povedenejsi kousek, ktery se chova jak ma a nic na nem nepraska...[/QUOTE]

Mno to jsem si myslel taky... A pak najednou po asi mesici pouzivani... Takovy maly obrys nad zapinacim tlacitkem... Z toho obrysu se zakratko stala jiz viditelna prasklinka a pred nedavnem dokonce zminovany kus plastu odpadl... A to se prosim u me DPII ma jako v bavlnce, nikdy mi nespadlo a v 95% casu je umisteno v obalu...
Zkratka doufam ze se tenhle tyden dostanu do servisu...
beecher (9270)|5.9.2004 14:10
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="beecher"]To si musi clovek rozhodnout sam... Ze...
Bud bude mit vylepsenou cihlu a nebo zaruku... Ja davam prednost vylepseni...[/QUOTE]

Mno jeste je treti moznost a to - nechat si pred zarucni opravou flashnout do zarizeni ROMku v servisu (na vlastni naklady).
Kazdopadne me zarazi jak muzou uvest na trh zarizeni s 1.03.00 USA (moje ROMka)...:evil: [/QUOTE]
Ja ji mel taky... Zaplat panbu, ze to jde vlastnimi silami flashnout... :D
beecher (9270)|5.9.2004 14:11
[QUOTE="Wuffi"]Mno to jsem si myslel taky... A pak najednou po asi mesici pouzivani... Takovy maly obrys nad zapinacim tlacitkem... Z toho obrysu se zakratko stala jiz viditelna prasklinka a pred nedavnem dokonce zminovany kus plastu odpadl... A to se prosim u me DPII ma jako v bavlnce, nikdy mi nespadlo a v 95% casu je umisteno v obalu...
Zkratka doufam ze se tenhle tyden dostanu do servisu... [/QUOTE]
Jenze ja mam DP2 uz od brezna... A nic... A to mi kolikrat hrozive spadl...
Miloš Strouhal (3997)|5.9.2004 17:18
[QUOTE="beecher"]
Jenze ja mam DP2 uz od brezna... A nic... A to mi kolikrat hrozive spadl...[/QUOTE]

To mohu potvrdit, videl jsem beecherovu cihlu, a vypada, jako by mu spadla z pátého patra rovnou na asfalt..:D :D :D :D A to aspoň dvakrát..:? Chudinka malá..
beecher (9270)|5.9.2004 17:45
No jo, ale za to může ten standardně dodávaný kožený obal, teda spíše ta spona na opasek, protože ta mně nepasuje ani jeden pásek, úchyt je malý... :sarcastic:
Tak mám teď baťůžek na pásek (brašnička na foťák), který drží pevně a vleze se do něj jak cihla, tak peněženka a mp3 player... Paráda... :cool: