Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Existuje nejaky program na zaheslovanie adresarov?

Alo_ce4you (38)|5.9.2004 09:23
Existuje nejaky program na zaheslovanie adresarov alebo nieco podobne? ;)
Milan Švec (938)|5.9.2004 09:38
[QUOTE="Alo"]...program na zaheslovanie adresarov alebo nieco podobne? ;) [/QUOTE]Např. free Airscanner. Používám pro citlivá data. Další pomůcky pro zajištění přístupu před nepovolanými třeba tady.
ipf (2136)|5.9.2004 09:43
Tuším, že jsem něco viděl v sekci Freeware, nebo nakoukni do tohoto fóra.
Alo_ce4you (38)|5.9.2004 09:55
Dakujem velmi pekne...
Toto forum nema chybu su tu super ludia.
hybo (3107)|7.9.2004 19:56
Treba Sentry 2020, Pocket Drive Crypt.
jerzy_ce4you (230)|8.9.2004 21:16
Zaujalo mě to a tak jsem se pusti do zkoušení Sentry 2020. Ano, je free a tak první fáze zkoušení nemá problém. Bohužel u tohot
typu instalací nelze vyextrahovat CAB. Nebo se mýlím? Ale dál. Instalace proběhla naprosto bezproblémově. Trošku jsem váhal, než jsem pochopil koncepci a správně nastavil parametry tak, aby fyzicky byla databáze ve složce, kde jsem chtěl. Doposud bezproblémové. Ale. Vždy se najde nějaké ale. V mém případě se to projevilo, když jsem program ukončil (ne minimalizoval). Ne, že by se něco pokazilo, ale tak nějak se svazek se zakryptovanými daty po uplynutí timeoutu neuzavřel. To bych pochopil. Není, kdo by tak učinil. Tak jsem program vyloučil z ukončování (pocket plus) a trpělivě čekal, jak se automaticky uzavře. Né. Prostě tato funkce se mi nedaří rozchodit. Trochu obezřetnosti je tudíž na místě. Po "namontování" je, dle mne, vhodné po použití zase "odmontovat". Reset také pomůže, pokud program omylem ukončíte. Poté totiž již svazek nelze uzavřít, je stále přístupný. Nebo alespoň nevím jak. Pokud přesunete soubory *.key a *.raw do jiné lokace, než původní, již nejdou otevřít. Po vrácení je vše po resetu zase OK. To je tak vše. Jinak se mi jeví tento produkt celkem schopně, protože nemusíte kryptovat jednotlivé soubory a vše pracuje svižně. Má-li někdo nějaké jiné zkušenosti než já po cca. 2hod. používání, sem s nimi.