Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunguje wifi

george2004 (15)|3.9.2004 19:31
Mám FSC Pocket LOOX 420 a nefunguje mi wifi .Wifi jde zapnout, ale když dám START-NASTAVENI-SPOJENI-PRIPOJENI-UPRESNIT-SITOVA KARTA tak tady se to sekne :evil: a zůstane to v okne upřesnit. Když vypnu PDA tak bliká LED na wifi a nejde to zapnout, tak to musim resetnout. Nevíte kde je chyba:?:
PavelR. (2184)|3.9.2004 19:37
[QUOTE="george2004"]Mám FSC Pocket LOOX 420 a nefunguje mi wifi .Wifi jde zapnout, ale když dám START-NASTAVENI-SPOJENI-PRIPOJENI-UPRESNIT-SITOVA KARTA tak tady se to sekne :evil: a zůstane to v okne upřesnit. Když vypnu PDA tak bliká LED na wifi a nejde to zapnout, tak to musim resetnout. Nevíte kde je chyba:?: [/QUOTE]

... po tom restartu se to rozbehne?

PavelR.
george2004 (15)|3.9.2004 19:41
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="george2004"]Mám FSC Pocket LOOX 420 a nefunguje mi wifi .Wifi jde zapnout, ale když dám START-NASTAVENI-SPOJENI-PRIPOJENI-UPRESNIT-SITOVA KARTA tak tady se to sekne :evil: a zůstane to v okne upřesnit. Když vypnu PDA tak bliká LED na wifi a nejde to zapnout, tak to musim resetnout. Nevíte kde je chyba:?: [/QUOTE]

... po tom restartu se to rozbehne?

PavelR.[/QUOTE]

Ne, resetnu to a opakuje se to.
Pavel Koza (4761)|3.9.2004 19:46
[QUOTE="george2004"]Ne, resetnu to a opakuje se to.[/QUOTE]

Obavam se, ze je nutny klasicky postup - HW reset a pak bud zjistovani problemove aplikace, nebo reklamace...
george2004 (15)|3.9.2004 19:54
A jak se dělá HW reset? Co se tím všechno smaže?
PavelR. (2184)|3.9.2004 19:56
[QUOTE="george2004"]
Ne, resetnu to a opakuje se to.[/QUOTE]

... jak psal Pavel, HW reset bude nezbytný. Možná bych ještě před tím zkusil vypnout lokalizaci UI.

PavelR.
PavelR. (2184)|3.9.2004 19:59
[QUOTE="george2004"]A jak se dělá HW reset? Co se tím všechno smaže?[/QUOTE]

... nevim jak je to u tohoto LOOXe, ale tipnul bych si tl. On/Off spolecne s resetem ...

PavelR.
george2004 (15)|3.9.2004 20:04
A co se tím všechno v PDA smaže?
PavelR. (2184)|3.9.2004 20:10
[QUOTE="george2004"]A co se tím všechno v PDA smaže?[/QUOTE]

... všechny data, které jsi tam nainstaloval, zkopíroval, sesynchronizoval atd. Aplikace v ROM a samotný OS zůstanou nedotčeny, jen jejich nastavení (např. poštovní účty, nastavení připojení) se vrátí do výchozích hodnot ...

PavelR.
Pavel Koza (4761)|3.9.2004 21:59
...pokud vim, tak LOOX ma Backup utilitu v ROMce. Takze napred zazalohovat vse na kartu a pak ten HW reset.
Peca_ce4you (45)|17.3.2005 14:57
Tak dneska mi to začalo dělat to samé a to jsem minimálně týden žádný nový aplikace neistaloval a ještě předevčírem to běželo v pohodě. A teď - zapnu Wi-Fi, pak buď přes nastavení ty Síťový karty nebo třeba pustím WiFiFoFum nebo třeba zkusím Wi-Fi zase vypnout a už to nejde. Komplet to vytuhne :(
Co to je proboha za systém, když to pár týdnů jede bez problémů a pak najednou to přestane chodit? Kdybych tam něco teď naistaloval, tak neřeknu, ale takhle...?!

Podařilo se někomu přijít na to, čím to je, třeba která aplikace to způsobuje nebo tak něco? Momentálně fakt nemám čas experimentovat s HR a postupným instalováním všeho... InterWrite Pro 8.5 jsem zkoušel vypnout, ale to nepomohlo...
Peca_ce4you (45)|18.3.2005 11:00
Tak jsem dneska provedl HR a naistaloval vše krom lokalizace, kterou mám doma. Zatím to Wi-Fi jede v pohodě, ale to předtím jelo taky, že.
Nejdřív jsem myslel, že by to mohlo být tím Pocket Plus, protože jsem ho včera odinstaloval, nejdřív to nejelo, ale dneska jsem to zkusil znova, a to Wi-Fi fungovalo normálně. Tak jsem se radoval, že jsem to vyřešil, jenže ono po chvilce to vypínání zase začalo blbnout a zatuhávat.
Tak jsem se naštval a provedl HR. Teď tam je Pocket Plus zpátky a zatím to jede.
Vlastně tam je víceméně vše co před tím, krom tý lokalizace. Zkusím nějakou chvíli fungovat bez ní, ikdyž mi bude chybět zadávání českých znaků a pak ji tam naistaluju a uvidíme...