Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 17 z 17

Téma: loox420 vs. ipaq4150 vs. a716

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Bobo
    Cim je ta 4150 na vratenie, a cim je ten loox o tolko lepsi?
    Dakujem.
    4150 ka rozhodně jako taková na vrácení není. Jsem s ní moc spokojen a neměl jsem s ní vážnější problémy, ale jak jsem psal: Kdybych měl tu možnost výběru ještě jednou, vyhrál by Loox z těchto důvodů: lepší displej ( bílá je bělejší .... to už jsem někde slyšel a má to něco společného s praním ), diplej je dotažený až do krajů obrazovky, možnost jemnějšího doladění systému, absolutně stejné vybavení, ale nižší cena a v neposlední řadě se mi více líbí 420 kový design. Ale jelikož jsem osoba netrpělivá a když jsem pocketa sháněl, tak měli skladem jenom 4150, tak jsem vzal co bylo. Nechtělo se mi čekat další 3 dny, než dovezou 420 ku .
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

I ja jsem osoba netrpelive a nevydrzel jsem cekani na 420ku, ale design a koncept looxe se mi libil natolik, ze jsem koupil 410 a za usetreny peniz 512kartu :-)) Jsem opravdu spokojen, rychlost CPU zvysuji pretaktovanim pouze pri hrani TombRaidera na 400, jinak tech 300MHz bohate staci. Nepritomnost WiFI me zas tak neboli, ale trosku mrzi ta chybejici kolibka. ALe to je dan za netrpelivost ;-) Ipaq mi pride designove moc kosmickej, navic opravdu o neco drazsi
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-05-2006, 10:00
  2. WiFi na LOOX420
    Od Molex_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 12-06-2005, 17:57
  3. přerušení komunikace mezi IPAQ4150 a notebookem nebo telefonem přes bluetooh
    Od fishman_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-05-2004, 06:08