Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalace na Compaq FLASH paměť

cyberfox_ce4you (3)|17.6.2002 13:09
Nevite prosim nekdo, jak se da (teda pokud to jde) instalovat programy primo na Compaq FLASH ??
Mam iPaq 3765 a koupil jsem si Compaq Flash 128 MB.

mam treba prekladovy slovnik, ktery zabira pri plne instalaci 7 MB a chtel bych to rovnou instalovat na tu FLASHku.

Prosim o radu.

Diky FOX
Majky_ce4you (43)|17.6.2002 13:12
Mno pri instalacii z desktopu cez active sync, sa AS opyta ci sa ma naistalovat do defuakt adresara. Ak zvolis nie tak da na vyber mozne miesta kde sa da vybrat ...
cyberfox_ce4you (3)|17.6.2002 20:58
Ale kde to presne v tom Active Sync naleznu ??? Da se to prenastavit jiz pri vytvorenem uctu ??? Nikde jsem to tam nenasel :(
Diky FOX[:(] [:(]
null (0)|17.6.2002 21:37
Osobne CF nemam bohuzial iba SD RAM a ta sa mi javi ako storage card. Ked instalujem aplikaciu Napr. Hru ktoru nechcem mat v main memory tak pri instalacii sa ma active sync opyta automaticky ci ju ma nainstalovat do standardtneho adresa (vacsinou to byva program files/....) alebo ked zvolim nie mozem si zvolit tieto moznosti. Main memory, Compaq File Store, Storage Card. Ak dam Storage card instalacia pokracuje a aplikacia sa nainstalije sa mi na SD Kartu. To je vsetko, neviem ale povedat na 100% ze to je tak i uc CF ale malo by byt. Pouzivam active sync 3.5 a nikde sa to nenastavuje. Je to funkcia ktora tam je ...
cyberfox_ce4you (3)|18.6.2002 22:52
Nevite jeste nekdo, jak se da u FLASH kater nastavit zastupce na pracovni plse primo na pracovni stanici PC ???
Myslim tim, jako klasicky zastupce iPaq ma vytvozeny adresar do dokumentu.
To same bych potreboval, ale aby byl zystupce umisten opet na pracovni plose, ale aby odkazoval na vymenou FLASH kartu. Je to vubec mozne udelat ???

Diky FOX