Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Koupit HP iPAQ h5550 nebo iPAQ 3715???

TheMelin (1642)|1.9.2004 09:06
Dobry den.Jsem tu novy a rozhoduji se mezi temito zarizenimi..Muzete mi prosim poradit,abych pozdeji nelitoval.
Treba v diskuzi pod clankem pro rx 3715 je napsano,ze ma malo ramm (v clanku 42 mega).Pro mne jako novacka nevim zda u techto zarizeni je tech 42 mega dostacujicich ci nikoli.

Nebo pokud mi muzete doporucit neco jineho a dobreho :o)

Predem vam vsem dekuji...;)
Pavel Koza (4761)|1.9.2004 09:15
[QUOTE="TheMelin"]Treba v diskuzi pod clankem pro rx 3715 je napsano,ze ma malo ramm (v clanku 42 mega).Pro mne jako novacka nevim zda u techto zarizeni je tech 42 mega dostacujicich ci nikoli.[/QUOTE]

Ono "malo" a "hodne" je relativni. Pokud potrebujete PDA na schuzky a kontakty, je vic nez dost i 32MB. Kdyz si na tom chcete prehravat filmy, nebude stacit ani tech 128MB. Zalezi na tom, co na tom chcete delat.

Hodne RAM pameti ma tu vyhodu, ze pokud vam nejde vyslovene o multimedia, muzete nechat SD slot volny pro nejakou SDIO kartu (GPS a pod). Nicmene se obavam, ze pokud se rozhodnete zarizeni vyuzivat trochu vic nez jen jako diar, bez pametove karty se stejne neobejdete.

A odpoved na otazku, co doporucit? To je tezke, kazdy by zde mohl vychvalit sve zarizeni. Ja doporucim venovat par hodin procteni recenzi pro zakladni seznameni se zarizenim, nasledne diskuzim pro prakticke zkusenosti uzivatelu a pak, az budete mit skoro jasno, se pripadne ptat na konkretni rozdily:)

P.S. Z techto dvou zarizeni hlasuju pro rx3700;)
Martin Hanzal (132)|1.9.2004 09:24
Těžká volba, pokud bych si já osobně vybíral a měl bych na výběr pouze z těchto dvou zařízení, koupil bych iPAQ 37xx i když jsem ho v připomínkách pod recenzí nešetřil.

Ovšem pokud bych mohl svůj výběr rozšířit na všechny další PDA dostupné u nás, volil bych FSC Pocket LOOX 720.

Aj aj aj ti mi zase daj :)
TheMelin (1642)|1.9.2004 09:38
Predem moc dekuji za odpovedi.Recenze jsem cetl a jsem rad za tento server,ale pokud jsem chtel precist v diskuzi pocity o tomto zarizeni (Proc bych nekoupil rx3700),dozvedel jsem se jen,ze ma fotak (coz uz jsem vedel :D ) a tudiz se s nim nedostane tam,kam normalne chodi a dale bohuzel nic :-(

Ano i nad Looxem jsem uvazoval a i o iPAQ 4700,ale to je drahe a nabizi skoro to same (tedy pro me).
Dnes jsem koukal na kassa.cz a Loox 720 tam jeste nemaji :-(

Nevite kdy by mel byt na trhu? Uz jsem docela nadrzeny na nejake PDA,tak jestli to mam jeste chvilicku vydrzet nebo koupit rx3700. :D

Jeste jednou vam dekuji za cenne rady ;)
TheMelin (1642)|1.9.2004 09:40
add ma odpoved :D
Do ted jsem mel a jeste mam SE P900 a u tohoto zarizeni jsem stahoval software a zkousel.Hral si s ruznymi programy a tudiz si myslim,ze u PDA na tom budu uplne stejne :D :D
Nez zjistim co budu potrebovat a co je pro mne zbytecne ;)
Martin Hanzal (132)|1.9.2004 09:45
Kdy bude LOOX se řeší zde

Ovšem pokud máš P900 tak nevím k čemu potřebuješ PDA? Nebylo by pro tebe výhodnější spíše MDA II?
TheMelin (1642)|1.9.2004 10:20
Taky jsem o nem premyslel,ale nechci ho..Kdyz si predstavim takovou placku u ucha :D
P900 prodavam a chci zkusit neco noveho..Mam doma T68i a ten budu s PDA spojovat.
Dekuji za rady,rozhodl jsem se pro LOOXe 720,jen doufam,ze to do te doby vydrzim ;)
Pavlucha (1496)|1.9.2004 10:23
... Looxe 720 bych taky doporučil ... už hledám, kde k němu co nejrychleji přijít ... :yes:
Pavel Koza (4761)|1.9.2004 16:04
No ono je dost obtizne psat sve zkusenosti s necim, co jeste neni na trhu;) Coz je prave problem rx3700 a PL720. Takze bud je moznost to risknout a koupit mezi prvnimi, a nebo pockat par dni, az si to lidi osahaji a budou se vychloubat, jak je ten jeji ajpek/luux/axim a ja nevim co jeste uzasnej:D