Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mapfactor Navigator 4

salvator_ce4you (137)|31.8.2004 21:20
Ahoj všichni. Chci se zeptat zda, tu není někdo z jižních čech a nevlastní produkt Mapfactor Navigator 4. Stáhnul jsem si demo, ale je v něm mapa Lucemburska. To mi není moc platné pro prohlédnutí mapy co se týče podrobnosti a hlavně to nemohu vyzkoušet s mojí GPSkou. Taky jsem slyšel, že není možné na PDA vyhledávat objekty (města, ...), což od mapy očekávám. Může se někdo podělit o zkušenosti, případně mi mapu ukázat na svém PC?
Pavlucha (1496)|1.9.2004 08:41
[QUOTE="salvator"]...Stáhnul jsem si demo, ale je v něm mapa Lucemburska. To mi není moc platné pro prohlédnutí mapy co se týče podrobnosti a hlavně to nemohu vyzkoušet s mojí GPSkou... [/QUOTE]

Bohužel jiná mapa (alespoň oficiálně) k demu není, což mně taky udivilo.
Nezbývá, než vyrazit do Lucemburska ... nebo ty prachy vrazit do PocketKimu 2.7, kterej asi jako jeden z mála (ne-li jedinej) má celkem podrobnou mapu ČR a měst, a ve kterém si můžeš cestu i naplánovat, nejen prohlížet ... :D

Každopádně, vlastníte-li někdo Navigator4, napište o něm něco víc ...
Kocir (836)|1.9.2004 10:47
Zkousel jsem.
Cena prijemna, vyuzitelnost na opravdu navigaci je NULA.
- hlasove hlasky jsou sice v cestine, ale potichu (lze resit, jsou to myslim wav soubory)
- trasa je pevne dana importem z PC, takze po vyjeti z trasy je konec navigace, musite si sam na ni najet.
- trasy se definuji v PC, takze tahejte sebou i notebook

Doporucuji Route66 a nebo PocketKIM ci TOMTOM
Šeba_oldd (1184)|2.9.2004 20:29
Doporucuji Route66 a nebo PocketKIM ci TOMTOM
Route 66 je i pro PDA???
váňa (242)|2.9.2004 21:12
Route 66 je i pro PDA, stránka tady
Crusader_ce4you (624)|3.9.2004 11:06
Jojo, Route 66 mám a je perfektní. Ale zase jenom pro západní Evropu :no: Je tam teda i CZ hlavní tahy a Praha kompletní :yes: , takže pro pražáky - mnohem lepší navigace po Praze než s PocketKim a to i hlasová ;)