Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak je to s českou lokalizací??

Honza Cech (50)|31.8.2004 13:32
Chtěl by se všech přítomných zeptat jak je to s českou lokalizací pro N30. Navazuji na recenzi N30, kde je napsáno:
Zákazníci, kteří si zařízení zakoupí v naší republice, obdrží navíc i CD od Sunnysoftu, na kterém najdou plné verze programů Sunnysoft InterWrite Pro 8.4 (kompletní počeštění systému a podpora pro psaní českých znaků), Sunnysoft SunnyDays (zobrazení svátků, narozenin a všech důležitých poznámek na obrazovce dnes) a Sunnysoft Worm Hugo 1.0 (jednoduchá hra na motivy červa), a pak i demoverze všech ostatních produktů Sunnysoftu.
Tak by mě zajímalo, kde se o tohle CD můžu přihlásit,protože v krabici nic takového nebylo. Věděl by někdo?Dík za odpověd.
HONZA
PavelR. (2184)|31.8.2004 19:52
... co na to zastoupení Aceru popř. Sunnysoftu?

PavelR.
romanx (69)|31.8.2004 20:56
Já jsem si kupoval N30 minulý týden a u tohoto výrobku byla přiložená česká lokalizace, tak jak popisuješ.
Když jsem si to ověřoval u prodejce bylo mi řečeno, že firma Acer k N30 ji dává automaticky a že ani on to neovlivní protože to přijde zabalený.

Takže zkus kontaktovat prodejce a napiš jak to dopadlo.
Ppokud nepochodíš, obrať se přímo na firmu Acer.

Telefon je na www.acer.cz

Romanx


Honza Cech (50)|31.8.2004 21:37
Díky za odpověd, v krabici jsem našel jen jedno CD /originál od Aceru, kde jen jen Outlook a Microsoft ActiveSync a Acrobat/, tak se zkusím zeptat u prodejce, případně dál...
PavelR. (2184)|1.9.2004 07:16
[QUOTE="Honza Cech"]Díky za odpověd, v krabici jsem našel jen jedno CD /originál od Aceru, kde jen jen Outlook a Microsoft ActiveSync a Acrobat/, tak se zkusím zeptat u prodejce, případně dál...[/QUOTE]

... problém může být i ten, že prodejce dovezl tvůj kus odněkud ze zahraniččí a´tudíž se nejedná o "officiální" prodej zde v ČR ... a nebo jej jenom fakt zapoměli přiložit :)

PavelR.
CommanderZ (1798)|6.9.2004 18:10
Kamos dostal na cd od Sunny i slovnik. Ma iPaq 1930 kupovany pred prazdninama. Proc jsme ho nedostali i my?
PavelR. (2184)|6.9.2004 18:57
[QUOTE="CommanderZ"]Kamos dostal na cd od Sunny i slovnik. Ma iPaq 1930 kupovany pred prazdninama. Proc jsme ho nedostali i my?[/QUOTE]


... myslím, že to je spíše věc mezi HP a Lingea (resp. Aceru a Lingei) než Sunnysoftu ...

PavelR.
Honza Cech (50)|7.9.2004 18:40
Dík všem za informace. Problém byl u dodavatele, teď už jen čekám na CD s lokalizací. DOufám,že tahle diskuze pomůže tomu, kdo by na tom mohl být stejně.
HONZA