Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 98

Téma: PocketDivxEncoder

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Jaký to umí načíst formaty titulků,protoze mě to většinu titulku nenačte : (
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

lidi, je to naky divny, delam to tak, jak je to tu popsany, ale na zadny titulky se mi to nikdy nezepta :-/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

A jsou s koncovkou sub se stejným jménem a ve stejném adresáři jako film? Jednou mě u Futuramy nechtěl program načíst titule, i když vše bylo ok, tak jsem tu futuramu nejdřív převed bez titulků, a pak to převedené znovu a s titulkama-teď by se měli zobrazit (podle mě to je podle kodeků, protože, jakmile jsem to převed v divx encoderu, tak potom u toho převedeného souboru nebyl nejmenší problém načíst ty titulky)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

zkousel jsem u jineho filmz a kupodivu se me to zeptalo a slo to ale u priserek mi to nejde. Puvodni byl *.txt, tak jsem ho prejmenoval na *.sub.. ale asi to nepujde, dam posledni pokus

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

takze je to v pohode, terminator3 mi jde s titulkama

akorat nevim, jak to udelat u tech priserek, puvodni titulky jsou v *.txt a kdyz jsem to prjmenoval na *.sub, tak to sice ikonku zmenilo, ale v divxencoderu mi je to nebere, co ma delat?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Podle mě nestačí přepsat, ale přímo převést v nějakém prográmku já používám SuAdjust (aspoň myslím, že se to tak jmenuje

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

subadjust-uz jsem ho nasel, tak to zkusim
    diky )
    ps: copak to mas za tu krabicku s okynkem 8-))

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ops: ops: ops:
    vono mi to stejne nebere, u jinych filmu jo, ale kdyz si to prevedu na *.sub, tak mi to nechce brat ops:

(je tam vetsi moznost prevodu, ktera je ta spravna???)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Těžko říct, možná skus (teda pokud už jsi to nezkusil) po převedení na sub přejmenovat soubor a za název napsat velkými písmeny .SUB (nechápu, standartně se tam ta koncovka nedá a když jsem zkoušel malými písmeny za to dát .sub, tak bez efektu, ale na velký to najednou slyšelo:? )
    P.S. Ta krabočka není nic jiného než MyPal 620

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

covece.. v tom by to bejt mohlo, ja tam daval maly

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

1. S titulkama mam problem taky. Pri prvnim seznameni s PocketDivX Encoderem sem nahral film Amores Peros a zeptalo se me to i na titulky. Vse v poradku. Kdyz sem zkousel po tydnu dalsi film, titulky mi to uz nenabidlo, a podruhe se mi ani Amores Perso s titulkama nepovedlo nahrat. Je zrejme nejaka blbustka v menu, ktera kdyz se zaskrtne, tak titulky se k filmu neaploudujou.

2. Jaky nastaveni pouzivate u filmu (ruzny ty zaskrtavatka v rozsirenem nastaveni, na ktery si ted nevzpomenu)?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zkousel ste uz nekdo tuhle verzi? Je z 28.11. .Je tam neco, co za to stoji? V praci se nemuzu kouknou, nenaistaluju

http://divx.ppccool.com/index.php?lang=en

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Teď jsem jí stáhl, a jdu ji vyzkoušet-čeho sem si zatim všimnul, že tam jdou nastavit fonty a kódování u titulků (aspoň by teda měli jít:? ) Ozvu se pozdějc

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tady jsou postřehy jen tak v rychlosti:

Nyní jdou titulky vybírat rovnou z jakéhokoli adresáře, podpora pouze titulků s koncovkou .sub bohužel zůstává:no: :yes:

Nastavování titulků-doporučuji si co nejdříve vybrat nejěký vlastní. Pozor na kódování -to aby šla diakritika, kromě libovolného fontu potěší nastavení velikosti...

No abych jen nechválil-přestože jsem zkoušel program jen cca hoďku, přišlo mi, že převádí nějak rozmazaně, hůř než předchozí verze-buď je to je mylný dojem, nebo za to může fakt, že se jedná o testovací verzi, kde autor neručí za plnou funkčnost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

hele návod napíšu ale takhle už by byl kdyby mi moje matka zrovna nezrušila comp protože sem jí neřeknul do podrobna co to vlastně dělám tak ho vytáhla ze zásuvky neni normální co ? ale ten návod bude

:dead: :dead:

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. filmy PocketDivXEncoder
    Od blackchicken v sekci Multimédia
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 31-08-2006, 16:48
  2. PocketDivXEncoder 0.3.51 RC11
    Od Clemenza_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-08-2005, 14:37