Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Seřazení položek na Today obrazovce

Crusader_ce4you (624)|31.8.2004 12:07
Prosím o pomoc. Ať se v nastavení "Dnes" snažím určit pořadí položek, jak mají být za sebou zobrazeny na Today obrazovce, tak v okamžiku, kdy z toho vyskočím, tak se položky přeskládají úplně nesmyslně. Třeba exEdenovi PocketNdays chci mít na Today až jako poslední dole, nastavím to tak a když vyskočím, tak jsou uprostřed :evil: A tak to je skoro se všema. :(
ipf (2136)|31.8.2004 14:39
Moje zkušenost je taková, že nejvíc paskvilu dělá zašktrnutá volba "profile". Přesuň ji nahoru pod datum a pak zkus laborovat s ostatním. Doporučuji vždy posouvat jen jednu položku a pak zkontrolovat výsledek.
beecher (9270)|31.8.2004 14:39
Nektere Today pluginy se holt "nesnesou", tak se to pak blbe preskladava... Ale chce to trpelivost, on se te podda...
Nebo se taky daji z editovat registry, ze... :D Ale nechtej po mne ted na to navod... To bych tady z toho zhebnul...
Crusader_ce4you (624)|31.8.2004 15:35
Díky :D Nakonec to vyřešil HR a zkouším instalovat jednu aplikaci za druhou. Uvidíme, která je ten destruktor :D
Crusader_ce4you (624)|31.8.2004 15:56
A vítězem se stali exEdenovi PocketNDays :D
beecher (9270)|31.8.2004 16:01
Fakt? Mne problem nedelaji... :O
Crusader_ce4you (624)|31.8.2004 16:03
Posouvají my položku Úkoly dolů, ale s tím se dá žít :D
Chuck (284)|1.9.2004 08:46
To je divné já je nastavím kam chci a zůstanou tam. Neviděl bych to na soft ale chybku bych hledal v cihle. Na čem to provozuješ?
Crusader_ce4you (624)|1.9.2004 10:45
iPAQ 4150 FW: 1.10 Další poznatek. Totálně se to snaží rozhodit i Agile messenger :D Nakonec jsem to ale dostrkal do nějaké formy zobrazení a radši už na to nesáhnu :D
salvator_ce4you (137)|3.9.2004 13:46
Ahoj, já mám trochu jiný, ale asi horší problém. Některé pluginy pro today mi úplně zmizely ze seznamu. Ani je nemohu zaškrtnout, protože tam prostě nejsou. I když v systému jsou nainstalované. Nepomohla ani reinstalace. Později jsem zjistil, že tam může být jen určitý počet pluginů. Jak se jich nainstaluje víc, prostě se tam nevejdou, ale které zústanou a které zmizí - v tom je chaos.
salvator_ce4you (137)|3.9.2004 13:53
A ještě jedna věc - nainstaloval jsem snoop dashboard, pak zase odinstaloval a zůstal mi tam v seznamu viset plugin pro today. Nejde dát pryč. Straší tam a já kvůli němu nemůžu zobrazit jiný plugin. Jak se zbavím nainstalovaných pluginů pro today, když nemají odinstalátor??? Poradíte někdo? Dík
Crusader_ce4you (624)|3.9.2004 14:21
Nepomohl ani soft reset?? Ani odebrani polozky v nastaveni Today?? Co Pocket mechanic nebo SK tools???
salvator_ce4you (137)|3.9.2004 14:41
Nepomohl ani reset ani nastavení today. Teď jsem stáhnul Pocket Mechanic, tak uvidím. To SK tools - kde to hledat? Nedaří se mi.
salvator_ce4you (137)|3.9.2004 14:43
A, už mám i SK tools - tak jdu na to.
ipf (2136)|3.9.2004 14:44
To odstranění ti neporadím, nicméně moje zkušenost je taková, že AgileMessenger si opravdu dělá co chce a bez ohledu na počet zástupců něco odstřelí. Po odinstalování se vše uvede do normálu.
salvator_ce4you (137)|3.9.2004 15:06
Díky Crusader :) SKTools - super - zabralo to. Pěkná aplikace, škoda že jen trial. Hodila by se na dýl :)
Ale hlavně jsem odstranil nežádoucí pluginy - a koneckonců se tak dopátral, jak to případně vyřešit přes registry. Ještě jednou díkyyyy
jiri.cech (151)|3.9.2004 15:24
[QUOTE="Crusader"]Prosím o pomoc. Ať se v nastavení "Dnes" snažím určit pořadí položek, jak mají být za sebou zobrazeny na Today obrazovce, tak v okamžiku, kdy z toho vyskočím, tak se položky přeskládají úplně nesmyslně. Třeba exEdenovi PocketNdays chci mít na Today až jako poslední dole, nastavím to tak a když vyskočím, tak jsou uprostřed :evil: A tak to je skoro se všema. :( [/QUOTE]

V tom je ta krása systému Windows Mobile. Stále něčím novým překvapí, problémy přijdou a zase samy odejdou. Palm OS a Symbian je nuda - všechno tam funguje. Vivat Bill Gates !!! :))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.9.2004 15:47
[QUOTE="jiri.cech"]V tom je ta krása systému Windows Mobile. Stále něčím novým překvapí, problémy přijdou a zase samy odejdou. Palm OS a Symbian je nuda - všechno tam funguje. Vivat Bill Gates !!! :)) [/QUOTE]
Jojo, zlatá slova, o čem by se tu jinak plkalo, že jo? Jen dodám, že sice jeden systém, ale co cihla, to jiné chování, viz debata o fungování programu na přetáčení obrazovky :D .
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.9.2004 16:21
Program SK Tools neznám, nahodil jsem proto google a nějakým omylem jsem našel stránku, kde je Remover SK, což je free verze SK Tools, stránka je ZDE, po spuštění to v azbuce hází hlášku, že se má zadat den v týdnu azbukou, sprostě jsem tam zadal latinkou pjatnica a už to jede... U autora programu je odkaz na další program, což je zde často užívaný free program CABinstal... Našel jsem i další stránku, kde jsou oba uvedené programy, ta je TADY, tam je více free programů, které se mohou hodit (přidejte si stránku do oblíbených), ale SK Tools, resp. Remover SK tam je již bez možnosti natažení s tím, že je to již od verze 2.0 shareware... pokud se spokojíte s verzí 1.19.4, tak ta je stále free (viz výše) :yes:
PS: Trpělivost, ta druhá stránka na geocities.com se déle načítá...
Crusader_ce4you (624)|3.9.2004 16:31
Přesně tak Jarouši. SK Tools je to samé co Remover SK od toho samého autora, akorát novější verze a placená :( Každopádně už mám přes měsíc nainstalovanou TRIAL verzi a pořád běží a nic po mě nechce, tak uvidíme :D
Crusader_ce4you (624)|3.9.2004 16:36
[QUOTE="salvator"]Díky Crusader :) SKTools - super - zabralo to. Pěkná aplikace, škoda že jen trial. Hodila by se na dýl :)
Ale hlavně jsem odstranil nežádoucí pluginy - a koneckonců se tak dopátral, jak to případně vyřešit přes registry. Ještě jednou díkyyyy[/QUOTE]

Není vůbec zač :D :yes:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|3.9.2004 16:55
[QUOTE="Crusader"]Přesně tak Jarouši. SK Tools je to samé co Remover SK od toho samého autora, akorát novější verze a placená :( Každopádně už mám přes měsíc nainstalovanou TRIAL verzi a pořád běží a nic po mě nechce, tak uvidíme :D [/QUOTE]
Jojo, každopádně již díky tvému doporučení vím, jak odmáznou zamrzlej plugin pro Today a free program je již v archivu na PC:D . Je to dost šikovný program, pro bližší informaci připojuji překlad hlavních rysů (překlad = Eurotran;) ).
Crusader_ce4you (624)|3.9.2004 17:07
[QUOTE="Jarouš"]Jojo, každopádně již díky tvému doporučení vím, jak odmáznou zamrzlej plugin pro Today a free program je již v archivu na PC:D .[/QUOTE]

:yes: :yes: :yes: :yes: Není zač, já zase využívám tvých cenných rad ohledně počasí v Today obrazovce :D
blue_ce4you (42)|4.9.2004 10:40
Vsechny polozky se nastavujou v registrech v hklm-softwatre-microsoft-today-items tam jsou vsechny apl na plochu. v kazdy z nich je klic order, jehoz hodnota je prave poradi od zhora dolu. pokud se nektera hodnota po nekolikatem preinstalovani shoduje s nekterou jinou nebo jsou pouzity cisla,ktera uz nejdou po sobe(u nekterych) muze dojit k tomu,ze se nektera vubec nezobrazi nebo se objevi prazdny pole a pak az za ni posledni.
Crusader_ce4you (624)|4.9.2004 10:50
To je pravda, to jsem tam taky našel, ale nepochopil jsem, proč některá položka má "order" číslo 18,22, nebo 24. Položky 0,1,2,3 bych pochopil, ale proč potom skáče na dvoumístná čísla??