Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Resco Audio Recorder - silný nástroj pro záznam zvuku

váňa (242)|30.8.2004 09:15
Firma RESCO, která je známá tvorbou kvalitního software, vydala v tomto měsíci novou verzi svého programu pro záznam zvukových stop - Resco Audio Recorder verze 3.0. Předchozí verze programu patřily vždy mezi nejlepší ve své kategorii a podle prvních zkušeností s novou verzí by tomu nemělo být jinak. Co všechno nám nabízí se Vám pokusím popsat v této recenzi.



Přečtěte si celou recenzi.
r.o.m.i (23)|24.9.2004 13:39
zdravím, RESCO audio recorder vypadal fakt zajímavě. Nainstaloval se si trial verzi, ale každá nahrávka je doprovázena nepříjemným lupáním v reproduktoru, ať nastavím jakoukoliv kvalitu. zkoušel sem to i přes sluchátka, ale je to to samý:oops:
Když si něco nahraju (normálně v poznámkách) tak to nedělalá. Tak nevim kde je chyba. kdyby někdo poradil, bylo by to super, dík:D
paveluh_ce4you (300)|31.12.2004 15:35
Nainstaloval jsem si tento program ale když vytvořím nějaký playlist, tak to přehraje jen jednu písničku a pak nic.
Můžete mi někdo poradit jak to nastavit aby to d přehrálo celý playlist.?
Díky
Pepa7 (110)|3.1.2005 22:52
RESCO audio recorder je super, výborná je funkce vypnutí obrazovky- člověk může odejít, nechá zaplé PDA na stole a po návratu jen zírá, jak ho za tu chvilku ostatní pěkně zdrbli ;)
Kája_oldd (759)|3.1.2005 23:39
Vyplou oprazvovkuumí ostatně i VITO sound expl., ale doce ba mě zajímalo jaký železo je potřeba na rozumné komprimování do Ogg vorbis:D
Mira_ce4you_oldd (192)|25.3.2005 10:03
Par dni jiz programek testuji a je to opravdu velmi sikovna vecicka.
Mam vsak problem s prehranim souboru ogg. Pokud se podivam do menu Options, zalozka Codecs, jsou tam pouze MP3, RAF a WAV a kodek OGG tam neni. Pokud si pustim treba BetaPlayer, soubory ogg prehrahuju.
Nevite nekdo co mam udelat aby jsem mohl prehravat i tyto soubory v Resco Audio?

Mira
TheMelin (1642)|25.3.2005 10:57
[QUOTE="Mira"]Par dni jiz programek testuji a je to opravdu velmi sikovna vecicka.
Mam vsak problem s prehranim souboru ogg. Pokud se podivam do menu Options, zalozka Codecs, jsou tam pouze MP3, RAF a WAV a kodek OGG tam neni. Pokud si pustim treba BetaPlayer, soubory ogg prehrahuju.
Nevite nekdo co mam udelat aby jsem mohl prehravat i tyto soubory v Resco Audio?

No to bude zřejmě tím, že tento přehrávač soubory ogg nepodporuje, jako zmíněný betaplayer.Ale existuje jiná spousta přehravačů co umí ogg (pocket player, pocket music atd.)

Mira
[/QUOTE]
Mira_ce4you_oldd (192)|25.3.2005 12:59
[QUOTE]No to bude zřejmě tím, že tento přehrávač soubory ogg nepodporuje, jako zmíněný betaplayer.Ale existuje jiná spousta přehravačů co umí ogg (pocket player, pocket music atd.)[/QUOTE]

Ja si to myslel taky, ale na strankach Resco jsem nasel:

Supported audio formats*:
WAV — for highest quality (8, 11, 12, 16, 22, 24, 32, 44 kHz sampling rates, 8/16 bits, stereo/mono)
MP3 — for good compression (all sampling rates, 8, 24, 32, 48, 56, 96, 160, 320 kbps)
Ogg Vorbis — higher quality than MP3 (all sampling rates, wide range of bitrates)
Speex — designed especially for speech, unbelievable long recording time — more than 278 hours on common 256 MB SD card
RAF — format created by Resco, based on ADPCM technology, very reliable with good compression ratio

Jenze jsem si nevsiml dulezite poznamky: INPORTANT: Ogg Vorbis, and Speex formats are available for XScale devices only!

Takze problem vyresen, ale asi jdu hledat jiny software
Mira
Mira_ce4you_oldd (192)|25.3.2005 14:30
A neda se doinstalovat samostatny kodek ogg?

Mira