Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 62

Téma: Oficiální update od T-mobile na ROM - 1.72.00WWE, Ext. Rom - 1.72.176 a Radio - 1.17.00

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mam pocit, že je nejvyšší čas založit novou diskusi právě na téma nového oficiálního updatu pro přístroje T-mobile MDA II. Tento update je na světě, poskytuje jej však jen servisní partner T-mobilu, a to GSMobil SERVICE sídlící v Praze. GSMobil SERVICE si za provedení tohoto updatu trapně účtuje nemalý poplatek. Tento postup je dle mého názoru velice nepřátelský vůči klientům společnosti T-mobile, potažmo vůči majitelům stále velmi drahého zařízení T-mobile MDA II. Vezmeme-li v úvahu postup operátorů v ostatních vyspělích zemích světa, kteří poskytují updaty zdarma volně ke ztažení na internetu, jistě se mnou budete všichni souhlasit, že postup českého T-mobilu je nepochybně velmi zarážející a především velmi nepřátelský vůči klientům, kteří za jejich přístroje utrácejí nehorázné peníze, zvlášť pak za jejich nákladný servis, opravy a dokupování příslušenství.

Zde je text emailu jež jsem zaslal před malým okamžikem infolince T-mobile se žádostí o odpověď:

Dobrý den, doslechl jsem se o novém oficiálním updatu ROM verze pro vaše přístroje MDA 2. Tento přístroj již dlouho používám, a zajímalo by mne, proč není tento update volně poskytován vašim klientům na internetu, tak jak je to běžné v ostatních zemích, proč lze tento update získát jen zaplacením neoprávněného polatku vašemu servisnímu partnerovi GSMobil servisu sídlícímu v Praze v Čakovicích. Ve vašem zájmu by mělo být, aby tento nákladný telefon fungoval ke spokojenosti vašich klientů, což popravdě updaty ROM verze dost často umožňují, přístroj je pak o dost spolehlivější a vykazuje bezproblémovější chod. Proč tedy společnost T-mobile neposkytuje tento update svým klientům zdarma? To je přeci otázka slušnosti, vyjít svým zákazníkům vstříc, když oni jsou ochotni utrácet nemalé peníze za vaše přístroje a především vaše služby, nemyslíte? Děkuji
    Miloš Strouhal

Teď už jen zbývá čekat na odpověď..:? Asi nebude pozitivní. A nebo taky žádná. V tom případě jim budu psát tak dlouho, dokud se mi k mému dotazu nevyjádří.. Ale můžete jim zkusit taky něco napsat, tady je formulář pro dotazy a stížnosti. Třeba se nám nějak podaří stím hnout tím správným směrem..! :yes:
    A zde je kontakt na GSMobil Service.
    A zde je pro představu přehled veškeré podpory poskytované společností T-mobile našim zařízením. :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :!:

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

:yes: :yes: :yes:
    Už se těším na to mlžení........

Guest

jsem zvedavej taky na odpoved T Mobile snad to s nima neco udela

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Diky za inspiraci, poslu neco podobneho ET ktery na sve zakazniky uplne kasle :

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Treba se tet rozhoupe a vyda ho free a by predcil T-M

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno, to bylo by to sice moc pekne ale zda se mi to naprosto nerealne ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

GSMobil přehrává software do MDA II za poplatek 500kč s dph. Provádí to na počkání. Tyto informace mi byly práve zděleny slečnou na infolince GSMobilu..

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

A co čekáte od monopolismu?
    Když jsem potřeboval jít do GSMobilu (bohužel se nedalo jít jinam : ), zkoušel jsem najít na jejich www nějakou základní informaci. Kdo navštívil jejich stránky, dozvěděl se jako já, že v minulých letech udělali obrovský obrat a našel fotku několika desítek zaměstnanců, usmívajících se (zřejmě nad tím, jak nás díky svému monopolu ždímají).
    Bezpředmětné informace, typu: provozní doba nebo telefonní číslo, tam ale nenajdete.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Wuffi
    No, oni kaslou oba operatori, ze...
    Viz http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3669

Ale jinak dej vedet, jak jsi dopadl...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ale jo, najdeme - v sekci kontakty Jen je trochu horsi ze kdyz tam zavolas a chces vedet jestli Ti na pockani vymeni cerny plast kdyz tam za 2 hodiny prijedes, zaprve musis dlouho vysvetlovat jaky plast myslis, pak Ti reknou ze nevi jestli ho maji skladem a ani jestli je tam technik ktery by ho vymenil... :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mne tak napada, co s timhle celym prijit na Ceskou obchodni inspekci?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Akorát jedu z GSMobilu. Nechal jsem si to za těch 500kč přeflešovat.. :?
    Zaím jsem na nic významného nepřišel, ale zjistil jse, že nefunguje clear type a GPRS monitor tam vůbec není?....:O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Zaím jsem na nic významného nepřišel, ale zjistil jse, že nefunguje clear type a GPRS monitor tam vůbec není?....:O
    No z tvých příspěvků jsem tušil, že jsi muž činu , otestuj a následně se poděl o dojmy a zkušenosti, nicméně neopomeň referovat o reakci TM na tvůj eMail - ale oni si dají s tím mlžením asi načas, že jo?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

mno utratit 500,- bych dokazal i lepe

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    GPRS monitor take nemam (respektive v Program Files mam nejake torzo)
    Co presne ma delat Clear Type? Ja mam vyhlazenejsi a ostrejsi pismo v mnoha programech..
    Mne opravdu prijde, ze MDA je hlavne mnohem rychlejsi...

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-01-2010, 21:04
  2. Reakcí: 77
    Poslední příspěvek: 27-08-2004, 07:00
  3. Reakcí: 52
    Poslední příspěvek: 12-06-2004, 12:10
  4. Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 04-06-2004, 09:55
  5. Reakcí: 32