Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jiné zvonění na budík

tribiani (95)|29.8.2004 23:32
nevim jak vám, ale mně nějak nestačí to to pípání, když mně to budí. Zkoušel sem prográmek, kterej i přehrával i mp3 jako budík. ale nedalo se mu moc věřit. Dá se sěkde navolit nějaký delší tóny? dík:?:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.8.2004 00:34
Tady máš pěkně hlasitýho kouhouta, mám ho v PDáčku a budí na 100% :D
PavelR. (2184)|30.8.2004 07:54
[QUOTE="tribiani"]nevim jak vám, ale mně nějak nestačí to to pípání, když mně to budí. Zkoušel sem prográmek, kterej i přehrával i mp3 jako budík. ale nedalo se mu moc věřit. Dá se sěkde navolit nějaký delší tóny? dík:?: [/QUOTE]

... vyzkoušej Spb Time. Jejich SpbAlarm4.wav mě vždy zbudí spolehlivě :) ...

PavelR.
Wuffi (1599)|30.8.2004 08:27
Mno hlavne SPB Time umi take pouzit jako zvoneni MP3 a v budoucnu pry bude podporovat i dalsi formaty. Neni nad to nechat se budit svou oblibenou MP3
paveluh_ce4you (300)|30.8.2004 12:57
Tak kohouta jsem si stáhl ale jak to mastavit aby to fungovalo na buzení?
Díky
hajekm (308)|30.8.2004 13:26
wav vloz primo do slozky windows a pri aktivaci alarmu se ti jiz objevi v nabizenych zvucich.
Milan
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.8.2004 13:59
Jen mne tak napadlo, každý z nás asi vyhledal nějaké ty free zvuky nebo i něco sám vytvořil. Nešlo by mimo free programů a témátek zařadit k natažení i zvuky, klidně jako podkapitolu témátek?
tribiani (95)|30.8.2004 17:57
[QUOTE="Jarouš"]Jen mne tak napadlo, každý z nás asi vyhledal nějaké ty free zvuky nebo i něco sám vytvořil. Nešlo by mimo free programů a témátek zařadit k natažení i zvuky, klidně jako podkapitolu témátek? [/QUOTE]
s tim bych souhlasil
Pavel Koza (4761)|30.8.2004 18:09
Panove, nezlobte se, ale i kdyz by to samozrejme slo, ja bych to zas tak nekomplikoval. Obavam se, ze by to dopadlo tak, ze bych to tejden programoval, vlozilo by se tam 20 zvuku a pak by to umrelo...

Vkladejte to sem a kdyz tady toho bude plno, tak s tim neco udelam (napriklad tu diskuzi zvyraznim jako Dulezitou). Pripadne si zalozte nejaky novy thread, jako prvni prispevek dejte pravidla vkladani a plnte... Dik za pochopeni.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|30.8.2004 18:18
[QUOTE="Pavel Koza"]Panove, nezlobte se, ale i kdyz by to samozrejme slo, ja bych to zas tak nekomplikoval. Obavam se, ze by to dopadlo tak, ze bych to tejden programoval, vlozilo by se tam 20 zvuku a pak by to umrelo...

Vkladejte to sem a kdyz tady toho bude plno, tak s tim neco udelam (napriklad tu diskuzi zvyraznim jako Dulezitou). Pripadne si zalozte nejaky novy thread, jako prvni prispevek dejte pravidla vkladani a plnte... Dik za pochopeni.[/QUOTE]
OK, jak říkal Werich "já věděl, že to neprojde, já to jen navrhoval" :D. Budeme se řídit doporučeným postupem.
Pavel Koza (4761)|30.8.2004 18:20
Pak mi hodte do SZ, co je to za forum a ja ho zvyraznim. Uvidime, jak dlouho vam to nadseni vydrzi:D
Thomas Tracy (28)|30.8.2004 22:53
Kdybych moh jeden malej dotaz/problem.

Nevim proc,ale obcas mi budik u MDA nehraje - nemam na to zadnej specialni soft,jen to co tam bylo.Poste se tam ukaze ikonka zvonku,pokud nastavim vybrovani,tak to taky jede,ale zvuk nikde.Pak to zkusim ze srandy nastavit na za tri minuty a to uz zahraje.

Netusi nekdo - nemuzu se na to vubec spolehnout.

Dik
tribiani (95)|30.8.2004 23:47
tenhle problém mám taky..... co s tím?
Miloš Strouhal (3997)|31.8.2004 03:49
Též s tím mam velké trápení, mé MDA II se chová v tom ohledu, zda se rozhodne mne vzbudit či nevzbudit naprosto nevypočítatelně..:?
Ale mam pocit, že by to mohly způsobovat jen některé verze ROM. Mohlo by vám tedy pomoci přeflešovat si cihlu.. ;) Jsem teď od rána čerstvě přeflešován oficiálním T-mobile updatem pro ČR, budík jsem testoval před chvilinkou, a běhá zatím naprosto korektně, doufám že tomu bude i nadále..:yes:
Dalším řešením je Spb Time.. Budík v tomto "prográmku" mne vzbudil snad pokaždé..:yes:
beecher (9270)|31.8.2004 10:16
Jo, tak s tim buzenim je problem Windows Mobile obecne (tedy nejen MDAx/XDAx). Po pulnoci totiz probehne nejaka automaticka "udrzba" Windows a ta se ne vzdy korektne ukonci, takze pak PDAcko ani nehlesne... Nekde na netu (xda-dev) je o tom vice popisu..
Thomas Tracy (28)|31.8.2004 21:02
Tak sem to na radu vyresil SPB budikem - ted uz se bohuzel nebudu budit v deset rano ;)
ipf (2136)|31.8.2004 22:32
Už to někde bylo řešeno a dospěno ke zjištění, že budík občas nezvoní, poud je MDA vypnuto (vypínačem, ikonkou v cLaunch apod.), ale vždy budí, pokud se vypne automaticky.
Doporučuji tento postup ověřit.
dyndy (159)|1.9.2004 17:34
Tady je odkaz na spoustu zvuků ;) http://www.yorch.net/
Jo a taky tam jsou skiny dialpadu pro MDA.
Thomas Tracy (28)|1.9.2004 20:08
Vcera semto zkusil - vypnul sem vecer MDA cudlem a rano ani pip-
Tak to dneska necham at se vypne sam a uvidim :)
2.9 - Tak to- zvonil jak vo zivot
solory (201)|2.9.2004 18:30
MDA1 vypínám v 90% čudlíkem (každá troška šťávy se hodí) a vzbudí mně max 2x bez soft resetu. pokud softresetuji nejméně jednou denně, tak to běhá, ale pokud není důvod (mockrát se to nestane) tak prostě nezazvoní a nezazvoní a já před učněma vypadám jak blb.....
romix (134)|3.9.2004 12:20
a neni nejaka souvislost i s problemem popsanym zde?
osmera (60)|3.8.2006 14:19
Ahoj, mozna otazka priblbla, ale jsem zacatecnik.

Jde pridat zvuky v jinym formatu nez wav , treba mp3,wma, tak aby sli pouzit jako zvuky na prpominky, alarmy atd. Chtel bych aby byli normalne pouzitelne v systemu.
Zkusil jsem vlozit mp3 do adresare windows, ale k pouziti se mi nenabizi.

Jinak existuje nejakej souhrnej panel nastaveni kde bych si mohl nastavit ruznorode zvuky ktere se v PDA vyskytuji ? nektery bych uplne vypnul a nektery vymenil (myslim jako jakej zvuk na nabidku start, jakej pri chybe,...)

Diky moc.
atomion (1159)|3.8.2006 20:50
V základu jdou použít pro budí atd pouze zvuky ve formátu *.wav! Na budík lze použít MortPlayer kterýujsem na to používal pár měsícůůa naprostá spokojenost. Na ostatní bych řekl že taky existuje nějaký program.
Mashe (622)|10.8.2006 09:12
jo mort je super, ale pred casem sem presel na SPB Time (ktery mel nejakou akci ze byl jeden cas zadara .. tezko rict jestli to jeste bezi .. pac slo zrejme o chybu) :))