Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Navigace XtechNavi EU4320SW - instalace OZI

Živočich (3)|30.10.2015 17:12
Pořídil jsem si novou navigaci "XtechNavi EU4320SW". Údajně je do ní možné nainstalovat další navigační programy. IGO, nakopírované na kartu, spolehlivě chodí. Instalace není nutná. Když ale na kartu pouze nakopíruju OZI, funguje jen v demo verzi a nedá se registrovat. Pro řádnou instalaci to ale hlásí nedostatek paměti, vyhrazené programům. Tu se mi sice podařilo přes Windovs CE zvětšit (a následně dokonce proběhla úspěšně i instalace OZI), ale v okamžiku návratu z Windows se paměť vrátí do původního nastavení (a OZI zmizí). Jak by se dalo uložit nastavení paměti, aby zůstalo i po shozní Windows CE?
Při pokusu o instalaci na kartu mi VMD kartu hlásí jako nepřístupnou (běžně se na ní ale dá normálně zapisovat). Jak kartu pro VMD zpřístupnit?
baron_cz (74)|16.11.2015 20:10
Na úspěšnou registraci potřebuješ registrační údaje, Ozi je placený program, proto je v demo. Jinak podle stránek Oziexploreru ho můžeš zkusit instalovat z karty, jen upozorňuji, že instalačky Oziho pro WM a WinCE jsou rozdílné, tak jestli instaluješ správnou verzi.
Živočich (3)|21.11.2015 19:34
Registrační údaje samozřejmě mám. Měl jsem OZI nainstalovaný v PDA a nebyl žádný problém. (Je teda fakt, že tam byly WM). Teď se snažím nainstalovat OZI do nové navigace (údajně to má jít, proto jsem si vybral právě tuhle navigaci) a systém mi hlásí nedostatek paměti. Když paměť zvětším, OZI sice naistaluju, ale nejde mi toto nastavení uložit. Takže po opuštění Win CE je tam zase původní hodnota (a OZI nefunguje).

Na kartu OZI nainstalovat nelze, to mi navigace nedovolí. Když OZI na kartu pouze nakopíruju, registrace normálně proběhne, OZI dokonce oznámí, že údaje akceptoval, nicméně zůstane v demoverzi.
baron_cz (74)|28.11.2015 22:27
Ohledně registrace, že je akceptována, ale Ozi zůstane v demo verzi. Toto mi dělalo moje PDA, když jsem odinstaloval starší verzi Oziho a nainstaloval novou - taky mi akceptoval registraci, ale stále byl v demo. Nakonec jsem zjistil, žo to dělal zbytek Oziho co zůstal na kartě z předchozí verze. Takže jsem musel opětovně odinstalovat Ozi, smáznout pozůstatky na kartě a teď nevím jestli i v PDA a náledně znovu nainstalovat, potom proběhla registrace v pořádku.

Jinak co myslíš tím VMD, to je Windows Device Mobile Centrum? Jinak jak jsem psal, instalačky pro PDA a PNA/PND jsou rozdílné, návod je na ofic. stránkách viz. http://www.oziexplorer3.com/ozice/faq_pnd.html .