Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: HW navigace pro silnici i turistiku

Nováček
    Registrace
    May 2015

Měl jsem PDA s GPS modulem (AyToBe) od jakéhosi prapodivného výrobce a v něm IGO8 (silnice) a OziExplorer (turistika). Fungovalo to perfektně. Bohužel, zařízení zvolna odešlo do věčných lovišť a já si pořídil PDA ASUS 696 s OS WindowsMobile a nainstaloval do něj zmíněné programy. Pominu skutečnost, že je toto zařízení mnohem méně citlivé. Zjistil jsem ale, že pokud se pohybuju rychlostí pod 5 km/hod, prostě nefunguje. U autonavigace to problém není, ale jako turistická navigace je to prakticky nepoužitelné. Znáte někdo tohle PDA? Nelze ho nějak nastavit, aby fungovalo od nišší rychlosti? Pokud to nejde, nedokážete někdo poradit odemčenou navigaci, kam by se daly instalovat vlastní programy? PDA už se údajně žádný nevyrábí. Chci čistě navigaci, která se vejde do kapsy. Žádný "chytrý telefon", žádný Internet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Problém nenavigování pod cca 5km/h na tvém ASUSu 696 způsobuje zapnutá statická navigace. Pomůže jedině vypnutí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. SmartMaps Navigator pro turistiku
    Od vladas_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 06:17
  2. Jaké PDA s GPS pro turistiku ???
    Od jikoloj_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 13-04-2006, 14:29
  3. Sipka se včdy přicucává k silnici?
    Od jaja01_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-03-2006, 18:50
  4. navigace pro pěší turistiku
    Od deyv v sekci Acer