Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung Galaxy S3 Mini - paměť

MartyDzeksons (2)|26.1.2014 20:01
Mám takový menší problém,v paměti mám třeba volnýho místa 500MB a když si chci stahnout APP ktera ma třeba 350MB tak se stáhne a napíše mi to že nemám místo.

(Ale třeba když mám místo 1GB a chci tam nainstalovat 500MB tak to jde,ale 800MB už nešlo)
Zdenek Malinsky (9781)|27.1.2014 13:21
To není problém, to je normální. Stažená aplikace potřebuje i místo, kam se má nainstalovat a nikdy ani nikde to není úplně "nadoraz".
Což třeba paměť trošku promazat od nesmyslů, zbytečností atp.?
MartyDzeksons (2)|27.1.2014 22:25
Telefon mám nový takže zatím zádné zbytečnosti tam nemám.(fotky atd. mam na sd kartě) . Ale je trochu divné,že když jsem tam měl něco okolo 350MB a chtěl jsem nainstalovat Speedtest(Ookla) který má 13,12MB tak to taky psalo že je málo místa.
(Telefon promazávám skoro každej den Clean Masterem)
Zdenek Malinsky (9781)|29.1.2014 13:03
U Samsungu je asi firemní tradicí, že uživatelsky je přístupná tak půlka paměti viz. Ono tedy logicky nikdy není přístupno vše, ale tohle už je extrém, takže když máš 8 GB, může být uživatelsky využitelné něco přes 4 GB.
Záleží i na tom, kolik místa potřebuje aplikace ke stažení, kolik k samotné instalaci a pak kolik zabere v zařízení po instalaci (někteří výrobci aplikací to uvádějí/-li). Částečně to bude vlastnost OS, částečně to může ovlivnit výrobce aplikace.

Doporučil bych nacpat (jde-li to) na kartu fotky, muziku, videa, mapové podklady... V zařízení naopak nechat aplikace, které mají nějaký today plugin, widget na displeji. Zbytek asi bude chtít vyzkoušet.

EDIT 30.1.
Nejde jen o "problém" androidí - po kolegovi chce iPhone pro update OS (35,4 MB) min. 1,2 GB volného místa. :D