Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: SKYPE for Pocket PC - IP telefonie zdarma - zkoušel to někdo?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Radim1
    Mne to moc dobre nechodi. Nieco poviem na jednej strane a na druhu stranu to pride s oneskorenim cca 20s a je to nezrozumitelne. Davam to za vinu nizkej rychlosti GPRS. Uz sa neviem dockat EDGE uz to sice funguje, ale nasi operatori nas zasobuju takymi telefonmi ze hruza:no:
    ... jasně, vzhledem k omezené alokaci timeslotů při uplinku u GPRS se Skype v mobilních sítích moc provozovat nedá. Nicméně něco jiného to je s WiFi; např. s mým iPAQem a WiFi kartou běhá Skype velmi slušně.

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Brej den.....mám dost nesmělej dotaz.Není jiný soft pro PDA nez SKYPE??.....prosííím prosííím....některý,jež běží i na pouhých 266 Mhz.Dík za tip.......

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2003

Byla uvolněna nová verze Microsoft Portrait. Je velkou nadějí pro pomalá datová připojení, mělo by to chodit už od 2.4 Kbps bez přenosu obrazu. Bohužel se mi to nepodařilo dosud rozchodit, má snad někdo pozitivní zkušenosti:?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Zdravím...
    já Skype používám jen na PC,ale vím že potřebuje rychlost cca 32kbit....to by možná mohlo být realizovatelné při nastavení GPRS 3+2 u T-mobilu,jelikož T-mobil umím na 1 timeslot az 21kbit což by bylo pak připojení 63+42 (3+2).
    Mám MDA1 takže to ani nemá cenu zkoušet,ale pokud jde u MDA II nastavit 3+2 a má někdo T-mobil tak tam by mohla být naděje že to poběží korektně- to jest že nás uslyší i protistrana.
    David.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. GSM Booster - zkoušel jste někdo?
    Od qwido v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-09-2009, 13:32
  2. Pocket Informant 2007 ZDARMA
    Od KarhU v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 20-12-2007, 10:35
  3. HTC Audio Manager - zkoušel ste někdo na p535ce?
    Od silencer_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-10-2007, 09:10
  4. Skype - Wi-Fi telefonování zdarma
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 30-07-2005, 14:05