Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

80. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 17. listopadu 2012, Café Palanda

Zdenek Malinsky (9781)|18.10.2012 18:48
Zvu vás na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i OS - na 80. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 17. listopadu 2012 od 15 hodin v Café Palanda, Zlatnická 11, Praha 1 - Nové Město.

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 18. hodiny a napište to do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít. Na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených. Podmínkami jsou jen zájem o mobilní zařízen a peníze na zaplacení konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Je-li něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail. Chce-li přijít někdo, kdo není pravidelným účastníkem, ať ,prosím, dá nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo [email=zdenek.malinsky@ce4you.cz]emajlem[/email]) vědět, že dorazí. Děkuji

Společně s Velvet jsme vytvořili srazům stránku na Facebooku - link

Spojení: vlak - Masarykovo nádraží, metro - Masarykovo nádraží (trasa B), tram + bus - Bílá labuť, Náměstí Republiky, Masarykovo nádraží
Zdenek Malinsky (9781)|30.10.2012 12:03
Omluva -
Nota Bene mají sice na webu i Facebooku uvedeno, že v sobotu je otevřeno od 12:00 hodin, teprve při rezervaci jsem zjistil, že v sobotu mají už přes půl roku (!) otevřeno až od 17:00 h., což je pro nás dosti nevyhovující. Snažíme se najít náhradu.
Zdenek Malinsky (9781)|1.11.2012 19:36
Tak se konečně zdařilo. Nečekal jsem, že to bude taková fuška. Více v editovaném prvním příspěvku tohoto vlákna.
Zdenek Malinsky (9781)|17.11.2012 10:52
Já to asi nebudu stíhat přesně na 15:00-mohl by tam někdo být včas? Je tam rezervovaný nekuřácký salonek na moje jméno. Díky :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|17.11.2012 20:00
Takže příště bude sraz 19.ledna 2012 v restauraci u Pecků II (vedle Levadnule, co bývaly srazy před 2 roky). A pozor, bude to až od 16:00 hodin.

:!: Na další místa čekám návrhy:!: - můžeme zopakovat Palandu, udělat návrat do Sonno di Forno, LaPalma a nostalgicky Fresco Vento. ;)


Grafikon na příští rok.:D


Další vlákna k dalším srazu nebudou:!: Diskutovat můžete buď v tomto vlákně nebo raději na srazovém facebookovém profilu.:yes: