Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Záloha Aceru n50

t-alva (2)|29.8.2012 19:03
Ahoj všichni.
Půjčil sem bráchovi své PDA. Potřeboval stroj s Wi-Fi. Po připojení na APčko se mu PDA seklo, takže byl nucen udělat "hard reset" vytažením baterky. Tím se mi, samozřejmě, všechno smazalo (čeština, instalace programů...). Říkám si, rozbalím to ze zálohy, jenže ejhle. Když chci rozbalit zálohu přes zálohovací program, co je standartně v PDA (jmenuje se Backup restore), tak mi to napíše "Invalid restore file" a konec, nic neobnovím.
Může mi, někdo, prosím, poradit co s tím? Je nějaký jiný program, pomocí kterého bych mohl zálohu obnovit nebo nějky jiný postup?
Díky za odpověď! ;)
Zdenek Malinsky (9781)|30.8.2012 12:24
1. Postačil pravděpodobně soft reset = restart
2. Není ta záloha samorozbalovací - samospouštěcí? Co to je za aplikaci, kterou si to zálohoval?
t-alva (2)|31.8.2012 18:58
Právě že soft reset nepomohl. To zkoušel jako první. Zálohoval sem to programem, co je dodáván v základním programovém vybavení PDA - jmenuje se to "Backup restore". Samorozbalovací to asi nebude. Vždy se to muselo obnovovat přes ten program. Má to příponu "abk".
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2012 14:40
Já už nic s PPC/WM skoro 2 roky nemám, tak to nemám jak vyzkoušet. Jedině zkus ze zálohy udělat kopii a tu přejmenovat na .exe a pak zkus spustit tu. Asi ten backup soft není úplně nejlepší, pokud si vzpomínám, tak si na něj pár lidí stěžovalo. Zkus tady ve fóru zapátrat, třeba něco najdeš.

Já jsem používal ještě na PPC 2003 Sprite Backup a tam jsem obnovu zvládnul do 40 sekund.