Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

displej

balon_ce4you (3)|25.8.2012 09:56
Čus lidi, stala se mi taková věc, že mi normálně displej funguje, všechno paráda, ale když vysunu klávesnici, tak displej zhasne, ale všechna tlačítka fungujou, když klávesnici zasunu, tak vše jde, akorát pořád nesvítí displej. Tak ho tlačítkem zhasnu, pak rozsvítím a funguje. Prostě jakmile vysouvám, nebo zasouvám klávesnici, tak zhasne displej, musim ho jak kdyby zhasnout, znova rozsvítít a pak jde. Snad sem to popsal srozumitelně :) jen mě zajímá, jestli je to věc se kterou doma něco udělám, nebo s tim musím někam dojít. Děkuju
Zdenek Malinsky (9781)|26.8.2012 13:14
Je-li to ještě v záruce, tak není asi co řešit, že?

Jinak zkus postupně:
1. Záloha - hard reset - obnova
2. Hard reset, ale místo obnovy čistá instalace (pochopitelně před HR synchronizace a export dat "manuálně"), event.vyzkoušet na prázdném zařízení.
3. Naflashovat jinou ROM.
4. Návod na rozebrání je zde.
balon_ce4you (3)|26.8.2012 16:09
V záruce to už není. Hard reset jsem zkoušel, ale to je jediný co sem já dokázal, protože se v tom moc nevyznám, takže naflashovat jinou ROM, nebo Hard reset, ale místo obnovy čistá instalace (pochopitelně před HR synchronizace a export dat "manuálně") jak jsi psal, moc nevím jak na to a radši to spíš asi skusím svěřít do odbornejch rukou :D ale jinak dík za radu
Zdenek Malinsky (9781)|26.8.2012 17:09
Co je na tom složitého? Prostě si jen uděláš synchronizaci a máš "zazálohováno" u pošty, kontaktů, událostí a úkolů. U dalších aplikací, které to, dle tvého uvážení, vyžadují, je většinou možnost vyexportovat data. Ale pokud uděláš hardreset, vyzkoušíš to s prázdným PDA a dělá to pořád, bude to HW problém.
Servis - to nemusí být zas tak levné - těžko odhadnout. Zvaž, zda by se, i s ohledem na morální i skutečné stáří PDA, nevyplatilo spíš pořídit nové.
balon_ce4you (3)|26.8.2012 21:28
Aha, tak to jsem tě jen blbě pochopil, synchronizaci jsem dělal a pak právě hard reset a dělá to pořád. Tak s tím skusím někam zajít a uvidim co mi řeknou. Já bych se ho nerad zbavoval, mě docela vyhovuje.