Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: 78. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 21. července 2012, Sonno di Forno

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Zvu vás na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i OS na 78. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 21. července 2012 od 14 hodin v pizzeria & restaurant Sonno di Forno, Pod Pekárnami 7, Praha 9 - Vysočany, tel: 283 893 422 (mapa).

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 18. hodiny a napište to do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít. Na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených. Podmínkami jsou jen zájem o mobilní zařízen a peníze na zaplacení konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací ke srazům v roce 2012 najdete v této diskuzi, zde nebo tady. Je-li něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail.

Chce-li přijít někdo, kdo není pravidelným účastníkem, ať ,prosím, dá nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo emajlem) vědět, že dorazí. Děkuji

PS: Bude-li hezky, budeme sedět na zahrádce.

Společně s Velvet jsme vytvořili srazovou obličejoknihovou stránku na Facebooku - link

Registrace
    Mar 2004

Registrace
    Mar 2004

A ještě prosba: máte-li nějaké fotky, které ještě nejsou na naší srazové FB pages link, dejte mi vědět, popř.rovnou pošlete na mail. Bude-li toho více. naloudujte do na nějaké úložiště či úschovnu. Díky

Registrace
    Mar 2004

Milé děti, když budete hodné, možná bude Wi-Fina. Ale pssst, je to děsně tajný.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Jaký tajný, psali to na jejich facebookovské stránce...

Registrace
    Mar 2004

Aha, tak tam nechodím. Dostal jsem info mailem.

Registrace
    Jun 2005

Viz zde - "Jedna rychlá zpráva - ZAHRADA opět pokryta signálem FREE WI-FI, omlouváme se za její dočasnou nedostupnost :-("

Registrace
    Mar 2004

Jo, to už jsem četl. Ale je mi divné, že píše dočasně. Pokud vím, tak letos ani vloni jsme tam nechytali nic a uvnitř sousední Hubatkovi. Ale teď už je to jedno. Naládujte si torrent a download klienty, ať mu to přetížíme

Registrace
    Mar 2004

Pokud se zítra něco mimořádně nafuckne, měl bych být na místě už mezi 1/2 a 3/4 na 1 (12:30-12:45), takže pokud můžete, doražte dříve.

Registrace
    Jun 2005

To záleží na tom, v kolik krabička vstane

Registrace
    Mar 2004

Takže snídaně na vidličku?

Registrace
    Jun 2005

Tak tenhle termín jsem ani neznala... Spíš rovnou oběd...

Registrace
    Mar 2004

Jsem tu. Zpozdeni skoro 30 minut a stejne jsem prvni-copak vsichni jedou vlakem ? :?

Registrace
    Mar 2004

Další sraz bude dle grafikonu v sobotu 15.září

A opět výzva: máte-li nějaké fotky, pošlete mi je, prosím, pro srazové FB pages. Díky

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 17-09-2012, 15:30
  2. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-05-2012, 10:30
  3. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 19-03-2012, 16:26
  4. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 23-01-2012, 11:49
  5. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 19-05-2010, 20:32