Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC diamond nejde zapnout

Lacrius (0)|30.5.2012 18:17
Dobry den,
mobil uz mam dlouho a nemel jsem s nim zadny velky problem :-) az dneska mi spadl asi z metrove vysky z ruky a najednou prestal fungovat. Podarilo se mi ho omylem potopit a spadl mi uz nescetnekrat, ale vzdycky fungoval :-). Kdyz ho ale priprojim na nabijeci kabel nebo usb kabel tak zacne svitit jako by se nabijel a sam se spusti. Naskoci boot obrazovka ( mam tam rom erzika, takze obrazek erziky ), ale uz se mi u obrazku neobjevy verze radia atd. ty cervene napisy vpravo dole a obrazovka zcerna a restart. Dostanu se do hardresetu a do vsech tedle menu, dokonce jsem i preinstaloval romku, ale jakmile telefon odpojim od kabelu je mrtvej ...
onzik (1)|31.5.2012 11:26
právě to je ten problém nesčetné pády mají v konečném důsledku vliv na flash. Ten poslední byl s největší pravděpodobností fatální .... Mohlo to urvat nožičku na flash a tedy třeba s tím jet do servisu.. .
Lacrius (0)|4.6.2012 13:45
Servis zkouset nebudu. Ve finale by byl drazsi nez za kolik jsem ten mobil kupoval. Zkousel jsem ho rozebrat, ale na nic zvlastniho jsem nenarazil, i kdyz jsem teda poradne nevedel co hledat, ale porad to samy. Absolutne zadna reakce, pokud ho nepripojim k nabijecce a pak zase automaticky zapnuti a restart za restartem. Ale divny ze rom sla flashnout a vsechno, to by prece asi neslo ne ? :-)