Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: 1 dotaz (podpis v cookies?) a 1 prosba (DP2)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Prosim o pridani Eurotel DataPhone II do seznamu zarizeni... :yes:
    2. Proc se mi ztraci nastaveni podpisu? Uz to menim po asi 10... Neuklada to forum do cookie? Jestli jo, tak to je dost blby, pac kdyz padne browser, tak se ztrati to co jsem nastavil... Proc to nebere z DB?

Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Podpis jsem uz vyresil, jak doufam...
    To je tak kdyz nekdo pouziva Maxthona (byvale MyIE2) a tabbed browsing...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od beecher
    1. Prosim o pridani Eurotel DataPhone II do seznamu zarizeni... :yes:
    2. Proc se mi ztraci nastaveni podpisu? Uz to menim po asi 10... Neuklada to forum do cookie? Jestli jo, tak to je dost blby, pac kdyz padne browser, tak se ztrati to co jsem nastavil... Proc to nebere z DB?
    1. HW databaze se komplet predelava, DP II bude
    2. Protoze by se z toho server po***...:dead:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    1. HW databaze se komplet predelava, DP II bude
    Supr!!! :yes:
    2. Protoze by se z toho server po***...:dead:
    Aha... No, ale ten podpis je urcite v tabulce se zakladnimi udaji uzivatele, ne? Takze kdyz se dela ten velky select na vypis prispevku, tak to jedno pole uz snad zase takovy problem neni, ni?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

... Protoze by se z toho server po***...:dead:
    Jo-jo, není nad fundovanou odpověď, kterou pochopí i blbec .

Registrace
    Aug 2000

Aha... No, ale ten podpis je urcite v tabulce se zakladnimi udaji uzivatele, ne? Takze kdyz se dela ten velky select na vypis prispevku, tak to jedno pole uz snad zase takovy problem neni, ni?
    No ve vypisu prispevku se samozrejme saha do databaze, jak jinak bych zjistoval podpisy ostatnich? Pouze tvuj osobni podpis je v Cookies a pouzije se napriklad kdyz vytvaris prispevek.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

A neni jedno kdyz uz nacitas podpisy ostatnich z DB, abys nacital i ten muj taky z DB? Proc do toho montovat jeste cookies? :sarcastic:

Registrace
    Aug 2000

A neni jedno kdyz uz nacitas podpisy ostatnich z DB, abys nacital i ten muj taky z DB? Proc do toho montovat jeste cookies? :sarcastic:
    Nechapu? Kdyz nacitam seznam prispevku, tak nacitam podpis z databaze u vsech lidi, tedy vcetne autora... O co ti jde? Nemas rad cookies?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nechapu? Kdyz nacitam seznam prispevku, tak nacitam podpis z databaze u vsech lidi, tedy vcetne autora...
    Aha...
    O co ti jde? Nemas rad cookies?
    Tak jsem to nemyslel... Mne jde o to, aby se vzdycky pouzil ten serverovy podpis, ne ten z cookies (IMHO se k prispevku uklada jenom ID autora, ne?)...
    Problem je treba s Maxthonem (MyIE2), teda pokud jsem spravne pochopil, jak tyto fora funguji...
    Pr.
    1. Mas dva taby, jeden s rozepsanym prispevkem, druhem upravu podpisu
    2. V tom s podpisem upravis podpis a ulozis...
    3. Odesles prispevek
    4. A mas tam stale stary podpis, protoze se prepise ten zmeneny podpis tim z cookies toho prvniho tabu (ten s tim prispevkem)...
    V Maxthonu si totiz cookies v pameti drzi samoztne taby, kde jeden tab = jeden IE renderer jako podprocess Maxthona s vlastnimi cookies - nejsou shareovane mezi processy... :sarcastic:

Registrace
    Aug 2000

No ale tak by to nemelo fungovat (a verim, ze nefunguje) - ke kazdemu prispevku se vlozi akorat priznak, ze tam ma byt podpis. Kdyz si ho zmenis, tak se zmeni u vsech tvych prispevku (ze jsem Vladce ce4you jsem si nastavil pred par tydny, ale zobrazi se to i v prispevku zadanem pred rokem). To, ze se pri nahledu na vkladany prispevek zobrazuje to v cookies je z pohledu finalniho vysledku irelevantni. Ja vim, neni to uplne koser, ale jses po 5ti letech prvni, kdo se ozval

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No ale tak by to nemelo fungovat (a verim, ze nefunguje) - ke kazdemu prispevku se vlozi akorat priznak, ze tam ma byt podpis. Kdyz si ho zmenis, tak se zmeni u vsech tvych prispevku (ze jsem Vladce ce4you jsem si nastavil pred par tydny, ale zobrazi se to i v prispevku zadanem pred rokem). To, ze se pri nahledu na vkladany prispevek zobrazuje to v cookies je z pohledu finalniho vysledku irelevantni. Ja vim, neni to uplne koser, ale jses po 5ti letech prvni, kdo se ozval
    No, mam obavy, ze to funguje tak, ze kdyz mas nekde okno se starou cookie (rozepsany prispevek), tak pri odeslani se ten podpis z cookie nahraje ke mne jako do tabulky s udaji a podpisem (teda aspon to tak vypadalo)...
    No uz jsem to dal dohromady, ale myslel jsem, ze tady z toho porodim jezky...
    A to nemluvim, ze kdyz si zmenis na PC podpis, tak to v mobilni verzi opravdu bere z te cookie (teda aspon pri nahledu)... Sakra... Asi jsem se nachytal na hruskach...
    No jo, uz je mi to jasny, system, aby usetril connection do DB, tak ten podpis nacte z cookie v pripade nahledu na prispevek... Ach jo...
    Ale plz, radeji to over, pro muj klid... DIKY!!! :yes: :yes: :yes:

Registrace
    Aug 2000

Vazne, bud v klidu Nahled je (teoreticky) zavadejici, protoze se podpis bere z cookies, po odeslani se pouze vlozi priznak a pri cteni se nacte podpis ulozeny v DB.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jo jasny. Dik.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jeste teda k tem cookies... Neslo by, aby si ce4you pamatovalo neprecteno prispevky na serveru? Prechazim plynule mezi PC a DP2 a musim cist nektere temata vicekrat...
    Diky.

Registrace
    Aug 2000

Jeste teda k tem cookies... Neslo by, aby si ce4you pamatovalo neprecteno prispevky na serveru? Prechazim plynule mezi PC a DP2 a musim cist nektere temata vicekrat...
    Diky.
    Slo, ale je na to ta sama odpoved jako na predchozi zadost - web server uz toho ma dost, takze cim min ho zatizim, tim lepe. Omlouvam se za nepohodli, zkusim zapremyslet, jak to nejak vykoumat. Ale pri tom trafficu je to dost tezke, az si ce4you vydela na poradny server (he he he, tak beze vseho.

Ale uvidime, az budu zase delat nejaky update.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Problem s Cookies Home Tab
    Od Wesly_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 24-08-2010, 21:05
  2. Elektronicky podpis a PDA
    Od morfeuski v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-09-2008, 07:58
  3. Temp.Int.,Historie a Cookies