Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

77. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 19. května 2012, Sonno di Forno

Zdenek Malinsky (9781)|1.5.2012 11:01
Zvu vás na další setkání příznivců mobilních zařízení všech velikostí, tvarů i OS na 77. pravidelný pražský sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 19. května 2012 od 14 hodin v pizzeria & restaurant Sonno di Forno, Pod Pekárnami 7, Praha 9 - Vysočany, tel: 283 893 422 (mapa).

Chcete-li něco odborného diskutovat či poradit, přijďte raději do 18. hodiny a napište to do tohoto vlákna. Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít. Na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených. Podmínkami jsou jen zájem o mobilní zařízen a peníze na zaplacení konzumace.

Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji především nováčkům, kteří nejen s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Více informací ke srazům v roce 2012 najdete v této diskuzi, zde nebo tady. Je-li něco najasné, zeptejte se v tomto vlákně, napište soukromou zprávu nebo napište e-mail.

Zarezervováno 12 míst. Chce-li přijít někdo, kdo není pravidelným účastníkem, ať ,prosím, dá nějakou formou (zde ve vláknu, soukromou zprávou (SZ) nebo [email=zdenek.malinsky@ce4you.cz]emajlem[/email]) vědět, že dorazí. Děkuji


Seznam přihlášených účastníků:
1. iZdeněk iMalinský
2. mrak1969
3. Čestmír Horák


EDIT 1.0: Je nový jídelní lístek viz link.

EDIT 2.0: Od 15.5.bude otevřená zahrádka. Bude-li hezky, budeme sedět tam.

EDIT 3.0: S ohledem na probíhající rekonstrukci sousední pivnice "U Hubatků" a okolních prostor, nebude pravděpodobně zprovozněna wi-fina. Tedy počítejte s tím, ať nemáte informační absťák. ;)

Společně s Velvet jsme vytvořili srazovou obličejoknihovou stránku na Facebooku - link
Zdenek Malinsky (9781)|1.5.2012 11:54
Velvet (353)|4.5.2012 09:32
Dorazím(e)...já i se svým novým founem :)
Zdenek Malinsky (9781)|4.5.2012 13:43
Galaxy S III nebo jen Nový Galaxy ? :D
Velvet (353)|6.5.2012 13:58
Samsung už nikdy více.... Zůstala jsem u HTC, konkrétně One X :-)
Zdenek Malinsky (9781)|7.5.2012 11:02
S Velvet jsme vytvořili srazovou Pages stránku na Facebooku - můžete mrknout zde.
tomsoft (2734)|8.5.2012 18:23
Hm, tak asi zase nic. 18-20.5 jsem v Litomyšli a utéct do Prahy se mi nepodaří :(
Zdenek Malinsky (9781)|8.5.2012 19:09
Nevadí, třeba v červenci ti to konečně klapne. :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|18.5.2012 10:56
Tak jsem zvědavý, zda to bude zítra na zahrádku nebo ne. Osobně dávám přednost vnitřku - je tam lépe vidět na displej a zásuvky jsou v dosahu.:D
Zdenek Malinsky (9781)|20.5.2012 11:14
1. Omlouvám se Ivovi, že jsem mu (že jsme mu) nepogratulovali k svátku. :oops: Snad neprobrečel celou noc. :? :D Tak tedy opožděně všechno NEJ...

2. Když jsme seděli venku, tak snad nikoho nepokálel pták, neutrpěl úpal nebo úžeh a snad si ani nikdo nedonesl domů klíště.

3. Doufám, že placení proběhlo v pořádku a nikdo nemusel za nikoho nic doplácet. (Proto nejradši odcházím jako 1. ;) )

4. Příští sraz bude v sobotu 21.července 2012, na stejném místě a ve stejnou dobu. Už teď se těším.

5. Připomínky a stížnosti (pokud máte) na obsluhu nebo jídlo/pití mi pošlete mailem (nebo soukromou zprávou - SZ), já to pak předám výš. :D


A opět poprosím: pokud máte nějaké fotky z minulých srazů, které ještě na FB nemáme, pošlete mi je. V menším množství stačí mailem, pokud toho bude víc, tak to zazipujte/zararujte a naloudujte nějakm na ulož.to apod. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|30.5.2012 10:30
[h]Výzva - prosba[/h]
Společně s Velvet jsme vytvořili facebookovou stránku ke srazům ce4you link zde. Máte-li nějaké fotky, které tam chybí, můžete mi je, prosím, poslat? Buď mailem nebo je-li toho víc je naloudujte na nějaké úložiště a dejte mi o tom vědět = pošlete mi soukromou zprávu (SZ) nebo mail na zdenek . malinsky AT ce4you . cz
Děkuji.