Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

W7 + Office 2010 + MDA - problem synchronizace

Sako verife (476)|19.4.2012 10:51
Nainstaloval jsem si W7 + Office 2010,
mám starší mda (TouchPro 2), které chci pomocí Centrum zařízení win mobile synchronizovat s outlookem. Jenže i když mám nainstalovaný office/outlook tak mám v Centrum zařízen. v kolonce co se má vše synchronizovat sašednutý volby u synchronizace outlooku (kontakty, maily, kalendář atd)

úplně stejný problém jsem měl na jiném PC, s jinou verzí W7, jinou verzí Office 2010.

Myslím že problém je v nastavení W7, pokud jsem totiž na jiném pc zkoušel dat W7 a Office 2010, tak byl stejný problém. Vrátil jsem tam OS Vista a vše fungovalo.

samozřejmě jsem zkoušel vytvářet nové spárování atd. Máte někdo jiný nápad čím by to mohlo být?
Sako verife (476)|22.4.2012 21:31
to vážně nikdo netuší v čem by mohl být problém? :(
Zdenek Malinsky (9781)|22.4.2012 22:36
Pokud si matně vzpomínám, tak nějaký problém byl, když W7 nebo Office 2010 byly 64 bitové. Není zde zakopán pes?
Sako verife (476)|7.5.2012 12:44
mám oboje 64bit, zkoušel jsem i Office 32bit a W7-64bit a problém byl myslím stejný. Takže je to jasný, nesmí být W7-64bit :((

asi opravdu nejvyšší čas přejít na něco jiného než WinCE. Snažím se tomu vzdorovat co nejdéle to bude možné, leč neúspěšně.
Vývoj jde kupředu a podle dostupných informací ani W8 pro mob. tel. nebude pro mě to pravé.

PS: Zdenku díky za info
Zdenek Malinsky (9781)|7.5.2012 12:52
Já už jsem totálně switchnutej k Apple, ale pokud si vzpomínám, tak i s těma 64bitama se to dalo nějak obejít. Zkus zapátrat, myslím, že i tady na fóru se to nějak řešilo. Když tak by to možná šlo aspoň částečně dálkově přes Microsoftí Exchange Server (ale je myslím i nějaká free alternativa od MS).
Sako verife (476)|10.5.2012 07:52
stejně už mě odchází usb k nabíjení atd. Takže než platit za opravu a pak stejně řešit neschopnost spárování, tak už pomalu budu radši vybírat nový přístroj.
Zatím se koukám spíše po androidech, ale nakonec může být vše úplně jinak
Sako verife (476)|10.5.2012 08:42
vzřešeno viz https://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/36390

prostě jsem dal office 32-bit, teď už jen vyřešit/opravit USB port, ale zřejmě to bude levnější varianta než nákup nového zařízení :D
Zdenek Malinsky (9781)|10.5.2012 12:07
To jo, třeba jako já :D


btw Shodou okolností jsem se včera bavil s jedním známým, který dříve spoluvlastnil firmu, provozující Microsoft Exchange Server, že s MS Exchange Serverem Mac, iPhone i iPad funguje lépe, rychleji a spolehlivěji, než to bylo u PPC/WM/WP a Windows XP/Vista/7. Přitom by člověk čekal, že MS produkty si spolu navzájem budou nejlépe rozumět.