Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Tuning MDA II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kdysi jsem byl snad jediným vlastníkem kultovní NOKIE 7110, který ji měl celou v jiné než standartní hnědozelené metalíze, a sice krom kovových částí byla celá chromově stříbrná, a podsvícení displeje i klavesnice bylo komplet v modrém.
    I po třech letech od svého uvedení na trh koukali lidé na tuhle mašinku s úžasem v očích.. Vždy se ptali, co že to NOKIE vydala za nový typ telefonu..
    Důvod těchto "úprav" je prostý, býval jsem blázen do tuningování mobilních telefonů.. Nečiní mi problém přestříkat kvalitním sprejem pár plastíků tak, aby nikdo nepoznal,že to není práce samotného výrobce. Rovněž mi nečiní problém mobily a MDÁčka rozebírat,a občas bez porušení ochranné plomby od servisu je dát opět dohromady..
    A teď proč zakládám novou diskusi: vlastním náhradní komplet! všechny plasty na MDA II. Svou cihlu mam totiž komplet překrytovanou.. A ty náhradní plasty se mi doma jen tak doma povalují.. Tak mne napadlo,že opráším staré nářadíčko,a "vytuninguji" tu přebytečnou karoserii na MDA II tak,že bude k nepoznání. A následně své MDA II převleču do tohoto nového kabátku..
    Chci vás ale požádat o inspiraci a případné návrhy, mne teď momentálně nic totiž nenapadá...:?
    Předem dík za inspiraci..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ze by takovy rezaty styl ala Halflife2, jak jsem vydel takhle nekde upraveny case pro PC? :yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Až půjdeš do GSMobilu, vem si kameru a natoč reklamační procedůru. Velmi rád se na to na dalším doučováním podívám.
    Apropó, jsi adeptem na přednášku na příštím Doučování, tak se neopomeň přihlásit.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..hm,a v čem by vám měla být má přednáška užitečná?
    ..mohl bych vám akorát tak povyprávět,jak jsem v dětství strašně rád lepil a vymalovával plastová letadýlka,a jak s šikovně tvarovanou žiletkou a pevnýma, středně šikovnýma rukama odlepit papírovou plombu servisu a následně ji osadit zpět bez jejího zjevného poškození... tak aby si toho technik servisu nevšiml... Toť asi vše.
    Ale když bude čas, přijedu tam rád..:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Netušíte někdo,kde se dají v dnešní době nechat kvalitně pochromovat drobné plasty?.. Napadlo mne,že bych při tom tuningu mohl zvýšit množství chromu na kabátku MDA II..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Netušíte někdo,kde se dají v dnešní době nechat kvalitně pochromovat drobné plasty?.. Napadlo mne,že bych při tom tuningu mohl zvýšit množství chromu na kabátku MDA II..
    No, jako zkušený modelář jistě zvládneš falešný chrom, zlatou metlu nebo i žulu pomocí barev, které prodávají v OBI, Bau... atd... Je asi faktem, že profi chrom to nebude.....

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pokud bys to chtěl udělat ze stříbra, nemusel by to být problém .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

..když ja mam na mysli opravdový chrom..
    ..ne barvu..ale chrom,takový ten co máte u MDA II třeba na tlačítkách,joypadu,a na té kulaté obrubni u foťáčku..
    ..jednu firmu jsem znal,co se tím zabývala,ale ta je po krachu..:?

Guest

A nechces sem umistit foto tveho MDA II ?? jak vypad tvuj tunning??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od pretorian
    A nechces sem umistit foto tveho MDA II ?? jak vypad tvuj tunning??
    No vždyť jsem říkal,že se k tomu teprve chystám,a že sháním tu mezi vámi inspiraci..

Guest

sorac tak to ja pochopil jinak ze uz mas jeden tunning a chces jeste delat dalsi a zhanis namet

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...a co foto toho mobilu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nyní již tušíme, dcera je tzv. ukecaný batoh (čti jako spolujezdec na Suzuki Bandit), no a motorkáři hodně chromují, ZDE je odkaz na stránky... ale je to pálka...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ...a co foto toho mobilu?
    Dalo mi to hóóóóódně zabrat, jelikož již dlouho nejsem jeho majitelem, ale tady jsou fotky... Dobré, že? Na telefon s rokem výroby 1999..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00026232_IMG_0155_ZXbL.jpg 
Zobrazení: 33 
Velikost: 41.5 KB 
ID: 557   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00026232_IMG_0163_LUmJ.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 30.3 KB 
ID: 558   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00026232_IMG_0167_m7tw.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 34.7 KB 
ID: 559  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Nyní již tušíme, dcera je tzv. ukecaný batoh (čti jako spolujezdec na Suzuki Bandit), no a motorkáři hodně chromují, ZDE je odkaz na stránky... ale je to pálka...
    Díky! To je kousek ode mne, tak tam hned v pondělí vyrazim...:yes:
    PS: kdybych nebyl zabržděnej, tušil bych již dávno taky.. Jelikož už ňákej ten pátek dělám "batoh" na Hondě XX Blackbird svému staršímu bratrovi..

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. IGO 8.3 - Tuning a ladění ...
    Od TheMelin v sekci iGO
    Reakcí: 913
    Poslední příspěvek: 19-08-2010, 00:18
  2. Tuning Diamona :)
    Od 007ToMMaS v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-08-2010, 18:55
  3. IGO 8.0 - Tuning a skiny