Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER n311 oranzova led

wajzzy (3)|4.3.2012 10:13
Dobry den, mam problem s Acer n 311. Problem zacal, kdyz jsem si zapsal do neho poznamku vypnul kratkym podrzenim tlacitka vypnout a zamknul hold. Kdyz jsem ho chtel opet zapnout tak zacla pouze blikat oranzova ledka(ani se nerozsvitil display). Na nic to nereaguje. Blikani prestane az po vytazeni baterky...
Poradi nekdo co s tim mam delat nebo v cem je problem?
Dekuji za pomoc...
wajzzy (3)|15.3.2012 17:52
Tak jsem zjistil, ze je problem asi v kontaktu mezi baterkou a pristrojem... zazrakem se me to povedlo zapnout vse jelo v poho dokud jsem mene opatrneji polozil PDA na stul... od te doby nic ani LED. Tak si hraju s baterkou a najednou se to zase rozjede. Neporadi te jaky kontakt tam blbne a jak se to kdyztak resilo?
wajzzy (3)|20.3.2012 20:51
tak kontaktem to neni... napadlo me dat PDA na napajeni a baterka se nabila ikdyz zarizeni neslo nastartovat.
Problem mam momentalne takovej, ze nejde zapnout a nijak nereaguje. Pri vlozeni baterky se rozviti modra led a obrazovka(cca 1s).
Zapnout nelze... Kdyz s PDA poklepam o zem nebo nekolikrat vyndam a zapojim baterku tak se rozjede(vim, ze to je neurcite, ale tak to proste je:( )
Nevite co s tim?