Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: ACER n311 oranzova led

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Dobry den, mam problem s Acer n 311. Problem zacal, kdyz jsem si zapsal do neho poznamku vypnul kratkym podrzenim tlacitka vypnout a zamknul hold. Kdyz jsem ho chtel opet zapnout tak zacla pouze blikat oranzova ledka(ani se nerozsvitil display). Na nic to nereaguje. Blikani prestane az po vytazeni baterky...
    Poradi nekdo co s tim mam delat nebo v cem je problem?
    Dekuji za pomoc...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Tak jsem zjistil, ze je problem asi v kontaktu mezi baterkou a pristrojem... zazrakem se me to povedlo zapnout vse jelo v poho dokud jsem mene opatrneji polozil PDA na stul... od te doby nic ani LED. Tak si hraju s baterkou a najednou se to zase rozjede. Neporadi te jaky kontakt tam blbne a jak se to kdyztak resilo?

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

tak kontaktem to neni... napadlo me dat PDA na napajeni a baterka se nabila ikdyz zarizeni neslo nastartovat.
    Problem mam momentalne takovej, ze nejde zapnout a nijak nereaguje. Pri vlozeni baterky se rozviti modra led a obrazovka(cca 1s).
    Zapnout nelze... Kdyz s PDA poklepam o zem nebo nekolikrat vyndam a zapojim baterku tak se rozjede(vim, ze to je neurcite, ale tak to proste je )
    Nevite co s tim?

Podobná témata

1. acer n311 usb myš
    Od okoun_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 16:18
  2. Acer n311 a GPS
    Od ch4t v sekci Acer
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 17:01
  3. Oranzova LED pri dorucenej správe